Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Oj Sąsiad :) ..... nie musisz przecież kupować ;) ..... ich prawo oferować nam zakupy - nasze nie korzystać z nich :)
    .... ale, może z tych mini-eventów ktoś skorzysta jak okaże się, że 64000 marchwi trzeba zasiać na Oktoberfest ;)
     
    morellaa, marmlada oraz toDzasta lubią to.
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję,że żartujesz :D
     
  3. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    też mam taką nadzieję :oops:
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam z Rana Sąsiadeczkę

    Tyle marchwi, to ja mam w jednej skrzynce, a skrzynek w stodole po sufit :)

    Wiem że nie muszę kupować, ale może pomyśleli by nie tylko o sobie, ale też i o nas, i z mini eventów dali coś czego nie było od miesięcy, jak Drzewa x 5, Renzo, Expres z Baobabami, Nubloni itp, a nie w kółko tylko to samo.
     
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Sama nie wiem, co o tym myśleć ..... ta oferta kombajnu jedna po drugiej i plotki w zgaduli i cena marchwi na targu ..... kto wie?
    Czekam na poradnik z niecierpliwością i obawą :eek:
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wszystkie te liczby wyglądają dosyć przerażająco ale te 64 000 ...-.-No mam nadzieję,że to także nie wypadajki,bo przy moim serwerze,to akurat na następny,za rok,bym tyle uzbierała -.-(co ja mam za tytuł przy nicku? >:()
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Kurcze Sąsiad :) ....przerzuć przez płot jedną taką skrzyneczkę :)
    A co do ofert... to moim zdaniem wszelkie wyprzedaże : kombajn, nawozy .....powinny na stałe wejść do ofert w galerii, po cenach oferowanych podczas mini-eventów...wtedy nie wzbudzały by takich emocji, a i każdy kto potrzebuje z tego skorzystać miałby to do dyspozycji przez cały czas...... a mini- eventami byłyby tylko te, o których piszesz, że ich brak:)
     
  8. bema75

    bema75 Okazjonalny autor

    Myslę e te 64000 to wartość warzyw
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Obyś miała rację:)
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nie ma problemu, jak to będzie ilość marchewki to ci podaruje Krzynke :)

    Tak powinno być jak piszesz, na stałe w Galeri, po cenach promocyjnych.
     
  11. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    juz 14 a poradnika nie ma,moze o 15
     
  12. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Jak by było potrzeba tyle marchwi to ja bym zrobił interes życia,już teraz zostawiając dla siebie mogę sprzedać 540 tyś
     
    ania12355 lubi to.
  13. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Ale mi się mix trafił, he he
    [​IMG]
     
    morellaa, marmlada oraz est-orka lubią to.
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Super mix.....gratki:)
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    piękny miksik, gratulacje aż mnie kusi, żeby coś podziałać, ale chyba do BB poczekam, zobaczę jak wtedy wyjdzie ;)
     
    est-orka lubi to.
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak , masz rację.....jak się patrzy na takie fajne miksy ma się ochotę spróbować....ale ja, po moich ostatnich miksowych wtopach, uparcie czekam na BB i wtedy coś pokombinuję :)
     
    marmlada lubi to.
  17. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    ja w miksowaniu można powiedzieć pierwsze kroki stawiam, bo jakoś tak zawsze strach ogarniał, no ale troszkę zwierzątek wpadło z koła no i kusi (zwłaszcza jak ogląda się takie piękne mixy), a efekt było widać kilka postów wyżej. Ale też czekam i możemy uparcie poczekać razem na BB ;)
     
  18. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    szkoda że zamiast tego nie dadzą tego na co wszyscy z utęsknieniem czekamy. ale w sumie wolę już wydać swoje ciężko zarobione floreny na kombajn niż na kurnik czy surmię xxl :)
    pozdrawiam :)
     
  19. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Dzięki.
    Mixy nawet nieźle mi ostatnio wychodzą, niestety popyt na nie jest niewielki.
     
  20. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Oferta kombajnu jest dlatego, że w trakcie trwania poprzedniej wysypał się system płatności esemesami. Ludzie dostali floreny z opóźnieniem i nie zdążyli skorzystać z promocji.


    A ja muszę się pochwalić tym, co mi przyniosły TS zdobyte podczas komiksu:
    • czerwona obora
    • myszy
    • gołębnik
    Może nie są to żaby ani bociany, ale i tak jestem pod wrażeniem.