Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Ja kupiłam trzy zagrody. Marzą mi się wilki i koguty. Nie mam też kiwi. A może dziobak się trafi. Zobaczymy, choć za dużych nadziei to nie mam, hehe.

    Pozdrawiam.:)
     
    malinarp lubi to.
  2. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    nie wytrzymałam i odkryłam kolejną tajemniczą zagrodę i wilki xD
    normalnie zaskoczona jestem tym obrotem spraw, jak dla mnie same nowości bo wcześniej dostałam koguty i jeże, których nie miałam
     
  3. Megan

    Megan Komandor forum

    Tak, jak wczoraj pisałam, ze się skuszę i skusiłam się na 5 zagródek i co mi wyszło...koguty (świetnie, bo nie miałam):D
    bobry++, żabki, myszy 2x....reszta do paska.
    Takim sposobem wyleczyłam się już z zakupówxD
     
    malinarp, _Grani_ oraz iza_79 lubią to.
  4. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    pozdrawiam farmerów. po cóż były te wcześniejsze dyskusje skoro teraz kupujemy aż miło. życzę samych nowości
     
    malinarp i allasad lubią to.
  5. iza_79

    iza_79 Książę forum

    18 florków miałam - efekt pomarańczowa fabryka jajek. na szczęście dziś piątek, można się wieczorem odstresować :cry:
     
  6. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    ha!18 Florenów i mam moje upragnione jeże :inlove:
     
    malinarp, Megan oraz _Grani_ lubią to.
  7. kluska7070

    kluska7070 Młodszy ekspert

    Z całego serca życzę wszystkim kupującym TSy samiuśkich nowości ;)
    im więcej tym tańsze będą na rynku za kilka dni :inlove:
    czekam więc ..
     
    malinarp i blazers lubią to.
  8. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Jedyny plus tego eventu to targ, który szaleje. Mnóstwo osób rzuciło się aby już zrobić misje. Sama własnie zarobiłam trochę SG na myszach, boćkach i motylkach :)
    Gratuluje wszystkim nowości. Ja sama dalej trzymam się danego słowa: TS nie kupuje
     
    malinarp, 0olimpia0 oraz blazers lubią to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Skąd ja znam ten tekst?;)xDxD[​IMG]
     
  10. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie , witaj Sąsiadko:)
    to te myszy dostałyśmy po sąsiedzku chyba, bo u mnie też :cry:
    postawiłam jeszcze 2 zagrody, może wytrzymam żeby ich nie odkryć xD
     
    malinarp lubi to.
  11. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Haha to może gryzonie lubią nasz serwer. Postawiłam jeszcze 3 ale szczęścia do TS to ja nie mam.
    Na razie nie odkrywam poczekam cierpliwie.
    Życzę Ci samych nowości;)
     
    malinarp i agi31 lubią to.
  12. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Na moje oko to falstart chciwosci. Calkiem niedawno sie doczytalam na forum, ze wciaz za Turbo Mlyn mozna placic sms za 7,38 (co odpowiada 45 fl) a nie tak jak ja placilam przez ostatnie kilka miesiecy - 75 fl (koszt sms 12,30), co bylo skrzetnie ukryte i gdyby nie wpis na forum dalej bym nie wiedziala i dalej bym przeplacala. W tej grze musze (najwidoczniej) byc mocno uczona albo kuta na cztery lapy plus nos. Stracilam "kilka" przeplaconych florenow plus chciwosc BP w zadaniu hodowlanym kameleony, gdzie zdobylam pomaranczowa nakladke, nie przyszlo mi do glowy, ze ona ta nakladka moze byc bez podstawy - strata 1 - 2 mln sg (wiem tez moja wina, bo nie sadzilam, ze mozna byc tak chciwym) zas by miec podstawe, musze kupic skrzynki lub poczekac pol roku na poidla. Jestem tak wsciekla, ze az zrobilam sie skapa, ja, ktora bez wahania kilka sms-ow miesiecznie (dla mnie to duzo) pchalam w gre. Stad, gdy zobaczylam szanowne zadanko, posmialam sie i glebiej schowalam komore. Uzbierane zwierzaczki sprzedalam na targu.
    Napisalam w pierwszym zadaniu, ze to falstart chciwosci. Na oko pan V. i jego pomocnicy uznali, ze gracze pokrytykuja, pojecza i zrobia wszystko (czyli wydadza kilka setek fl) by zadania ukonczyc, Nie przyszlo im na mysl, ze chciwosc jednej strony rodzi z drugiej rozgoryczenie, wscieklosc i skapstwo. I ze sa granice. Szybka zmiana decyzji, z czasowki w stala to proba przekucia porazki w sukces, watpie czy sie udala. I to nie jest "wysluchiwanie graczy" tylko zwykly rozsadek, nakazujacy uspokoic graczy gwaltownie chowajacych portfele.
     
  13. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    kupiłem dwa pakiety lecę odkryć za fl. bo nie mogę doczekaćxDxDxDod pewnego czasu na farme zagościła taka totalna głupota iż teraz będę siał chmiel a chmiel wiadomo do czego potrzebny;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2015
    malinarp i gretag lubią to.
  14. Pablosat1

    Pablosat1 Czeladnik forum

    Na 16 kupionych i szybko odkrytych:
    1 dziobak
    1 kiwi
    1koguty
    1różowe króliki
    1 jeże
    1 wilki
    ....i 10 badziewiastych
     
  15. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    no to naprawde musze ci pogratulowac tyle kasy wydac na zwierzaki tylko po to zeby event ukonczyc . ja choc mam 13 mln to jednak nadal brakuje mi sg aby te wszystkie misje z nowosciami pokonczyc
     
    malinarp lubi to.
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nowa wprowadzana Mechanika, powoduje że od dłuższego czasu bez wkładnia naszych kochanych złotych złotóweczek, na farmie kompletnie nie ma co robic.

    Jak widomo żeby za darmo grać mógł ktoś, płacić musi ktoś :D

    Ale obecnie praca całej ekipy Farmeramy, skierowana jest tylko i wylącznie na tworzenie nowych zarobkowych Dynksów, co powoduje ciągłe oddalanie się Rafy oraz brak jakichkolwiek darmowych atrakcji., notoryczne sianie i zbieranie, wiadomo że dobre ale dla przedszkolaków, a dla weteranów co ?

    Kolejny weekend tylko dla płacących i już myślałem że umre z nudów, a jednak nie, jutro startuje F1 - GP Australii, to jest lepsze od Tsów :D
     
  17. mmila131

    mmila131 Okazjonalny autor

    chyba piątek 13 źle wpływa na moje TS
    postawiłam już 20 i na razie tylko kiwi, koguty i bociany są do przyjęcia reszta to np.2 pomarańczowe osły, czerwone krowy, czerwone indyki, pomarańczowe kaczki, krety itp. żadnych różowości a tym bardziej nowości - ani dziobaków, ani wilków nie widać na horyzoncie
     
    malinarp lubi to.
  18. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    gratuluję poszłam w Twoje ślady z mizernym skutkiem

    wydane 15FL na TS i 3 FL na szybkie odkrycie:
    wynik - żółta strzygalnia królików :D
     
    malinarp, JJoanna oraz juliuszka lubią to.
  19. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    ja tez podpinam sie do tych życzen. wreszcie kiwi na taegu nie bedzie kosztowalo 100 tys sg
     
    JJoanna lubi to.
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No to tragicznie, a na co polowałaś na Żółte Myszy ? :D