Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Gratki ja takiego szczęścia nie miałam też odkryłam wcześniej za 3 FL i dostałam MYSZY:cry:
     
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Juliuszka tylko po co te 49 FLorków wydawać jak i tak fabrykę wrzucisz w pasek?
    Za tydzień , max dwa będzie gratis , znaczy za kilka SG.
    Odnośnie dziobaka to chyba jesteś pracownikiem BP i ulubienicą V. xDxD.
    Gratuluję serdecznie.
     
  3. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    miałam uzbierane jedyne 15 florenów no i się skusiłam...kupiłamxD
    czekam.....pewnie( zgodnie z tradycją )wyskoczy za 5 godzin jakieś badziewie:)

    na nic fajnego nie liczę(przy moim szczęściu)xDxDxD

    życzę farmerkom i farmerom więcej szczęścia:):):)
     
  4. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Ja kupiłam dwie liry i tu d..a bo dostałam tylko czerwone ryby i żółtą kaczek , a co do misji to sie nie spinam ile miałam to zrobiłam reszta niech czeka na lepsze czasy o ile takie nastąpią , bo jak patrze to widzi mi sie że BP ma nas w najgłębszym poważaniu ( żeby nie powiedzieć dosadniej) :(o_O
     
  5. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Masz rację ,choć to wcale nie jest przyjemne.Nachodzi mnie taki cytat z filmu" Zróbmy sobie wnuka" ...Kapitalisty to [ciach] No i coś w tym jest.8)

    Wykropkowany wulgaryzm usunęłam.
    Bardzo proszę staranniej dobierać słownictwo.
    Upominam słownie.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 marca 2015
    agaszcz80 lubi to.
  6. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum



    Piękny efekt ja postawiłam 1 bo tyle miałam FL co do pakietów to już przy sadzonkach pisałam, że to bez sensu kupować :)
     
  7. Kathea

    Kathea Baron forum

    U mnie dziobaków nie ma, ale za to kiwi się pojawiło :D, więc z nowości oprócz oczywiście dziobaków, brakuje mi już tylko wilczków.
     
    _Grani_ lubi to.
  8. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    no udało mi się sprzedać kilka kiwi na górce po 115 i kilka wilków po 42 zanim cena niespadła bociany tanie jak barszcz może koguty się skończą to chętnie sprzedam powyżej 11
     
  9. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Mam kiwi xD Niby nic, ale zawsze ;) A dziobaków nawet nie chcę :p
    [​IMG]

    Pozdrawiam i życzę powodzenia
     
  10. biber3001

    biber3001 Młodszy ekspert

    Możecie mi powiedzieć jaki sens ma kupować pakiet za 630fl 30 zagród jak kupując luzem mamy 42 zagrody i napewno cos wypadnie to raz.A dwa wkładając wszystkie zwierzęta prócz tych dziobaków można je zakończyć za 49 fl.Wię wychodzi ze nic nie trzeba kupować a nie pakiety za 150 czy 250 albo 350 zl floenów musiał bym chyba być idiotą żeby to kupić.100% nastawienie na kasę masakra.A najlepsze jak za 2 tygodnie dostaniemy je do zdobycia w misji za free hahahah
     
  11. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    mam koguty i jeże, czekałam na nie xD
     
    malinarp, toDzasta oraz Renia1920 lubią to.
  12. wielkanocnyfarmer

    wielkanocnyfarmer Forumowy żółtodziób

    ja pospieszuylem imam wilki:inlove:
     
    malinarp i Renia1920 lubią to.
  13. Kathea

    Kathea Baron forum

    Po pierwsze to kupując pakiet masz gwarancje na dostanie dziobaków, a zakup "normalny" nawet 42 zagród tej gwarancji Ci nie da. Po drugie, po co Ci fabryczka jeżeli nie masz dziobaków aby w nią wsadzić?
     
    malinarp lubi to.
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kupilam 4 liry i czekam ;)
    oj marza mi sie kiwi i dziobaki :p
    misje zrobilam tyle ile mialam w stodole-niech czeka jak kilka innych ;)
     
    malinarp lubi to.
  15. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum



    Ja bym chciała Wilczki to mi się marzy a reszta znaczy kiwi i dziobak no kiedyś może przyjdzie ale na wilki czekam i czekam
     
    malinarp lubi to.
  16. biber3001

    biber3001 Młodszy ekspert

    ja nie chce ani tego ani tego to tylko moje przeliczenia.
     
    malinarp lubi to.
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kupiłam 10 szt. Pięć odkryłam od razu bo na tyle jeszcze miałam i wyszły mi :
    kiwi huraaaaaaaaaaaaaa nie miałam więc się bardzo cieszę :D
    szopy
    jeże
    pomarańczowe kameleony
    krety
    na pozostałe 5 muszę poczekać.
     
    malinarp, 0olimpia0 oraz _Grani_ lubią to.
  18. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam,
    a ja przez 3 miesiące uzbierałem z kina 12FL i co ????? i nic bo to za mało na przynajmniej jedną zagrodę. Takie eventy to dla mnie bzdura. Ja jeszcze nie mam wilków, kiwi, żab nie wspomnę o drzewach a mam poziom 93 i gram codziennie prawie od pocztątku tylko że bez kupowania FL i takie to są nagrody dla graczy takich jak ja - czyli marnych bo nie płacących:(:(:(>:(>:(>:(

    a jak by było tego mało przed chwilą obejrzałem film w kinie i zero punktów, a chcę uzbierać jeszcze trzy FL żeby chociaż kupić jedną zagrodę
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2015
    malinarp i chrumcia91 lubią to.
  19. biber3001

    biber3001 Młodszy ekspert

    oni starych graczy to dopiero nie szanują,bo już nauczyli się że i tak bedą grać i inwestować.Szkoda gadać tylko kasa !
     
  20. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Skusiłam się na 2 TS ale w głębi ducha nie liczę na nowości mam zakichany serwer co daje mi tylko starocie,najwyżej stracę te 30 fl. Gratuluję tym co już odkryli i mają to o czym marzyli :)
     
    malinarp i 0olimpia0 lubią to.