Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Jozjasz

    Jozjasz Czeladnik forum

    Nazwać pomysłodawcę tej "wyprzedaży" śmiesznym, byłby to komplement. Abstrahując od tego, że są to za wysokie kwoty to chciałbym wyrazić dwa moje spostrzeżenia:,
    - jeśli chcesz się wzbogacić to należy jeść małą łyżeczką
    - jeśli organizujesz już wyprzedaż w tak barbarzyńskim kształcie to wiedz, że rabat ustalasz na odwrotnych poziomach niż te jakie tu podano. Jeśli kupujesz dużo to masz największy rabat a jeśli kupujesz najmniej to masz najmniejszy rabat.

    No ale, co ja zwykły Polaczek mogę się znać.


    Nie mam zamiaru skorzystać z tej "okazji" żeby było jasne. Gram prawie 5 lat i kupiłem może z 10 pakietków (tych za 7 pln) więc da się grać bez rujnowania sobie prywatnego budżetu.
     
    _Grani_, picantinio2012 oraz babula40 lubią to.
  2. nana290159

    nana290159 Książę forum

    A wiec mamy wyprzedaz wypasnych florkow. Tylko na to czekalismy. Ach, jak sie ciesze.:(
     
    kotwbutach. lubi to.
  3. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum


    Znaczy, że też stoisz w kolejce za FL ja za pakietami z dziobalami stoję :p
     
    kotwbutach. lubi to.
  4. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Jakoś mnie ta wyprzedaż nie ucieszyła... Coraz więcej wyprzedaży a coraz mniej eventów. A szkoda.
    Ze spokojem robię misje w spółdzielni Wystawa ogrodnicza..
    :sleepy:
     
    kotwbutach. i _Grani_ lubią to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja rzadko kiedy kupuje cos za realne pieniadze, jesli juz to 60szt SP za te 7 zł z groszami ale to i tak nie zawsze, jak mam sporo SP w zapasie ukreconej albo z misji to wtedy nie, ale to tylko w czasie BB, dzis kupilam doladowanie na flroki, kupie sobie TSy bo juz baaardzo dawno nie kupowalam :p

    nie wydaje duzo kasy na farmerame a gram normalnie, swoim tempem. eventy udaje mi sie konczyc, ale tempo troche za szybkie na to wszystko jest ostatnio
    ciesze się ze nowa misja nie bedzie czasowa bo bym sie musiala spłukac z SG :p
     
    kotwbutach. lubi to.
  6. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    smutku to było pierwsze co przyszło mi do głowy .Sadz pietruszke hee
     
    kotwbutach. lubi to.
  7. *Swojak*

    *Swojak* Okazjonalny autor

    A ja się spóźniłem z zakupem kombajnu, przez niedopatrzenie, ale zdziwiło mnie, że jest jakiś ewent z siewem roslin
    (bo pomocnicy w promocji ), a ja nic nie wiem. W 15 sek przeleciałem oo, kalendarz, forum i nic nie znalazłem.
    Zdecydowałem , że kupię w ciemno, ale jakiś chochlik stanął mi na drodze i nie chciano mi sprzedać kombajnisty, bo ponoć jestem bez kasy !!!( dostałem tylko po łapkach )
    Kasa oczywiście była, ale suma sumarum zakupu nie dokonałem... a że już się zrobiła godzina 11. więc "z rozpaczy" wszedłem
    i czytam co tu napisano.
    1/ napisano o mega dniu PD za zakup FL, (ale Ci co kupowali FL na pomocników to już wykluczeni z tego bonusa- niefajne, bo w moim odczuciu dostałem po łapkach, dziś po raz drugi)
    2/ no i jak ja mam teraz kupować jakiekolwiek pakiety ??? i TS, po co ??
    3/ no i w ogóle po co mi ten kombajn, może żeby TS Liry sadzić na polach xDxD;)
    Dobrze, że farmerski zdrowy rozsądek cudem jakimś (chochlik?) ocalił mą kiesę wypełnioną dziś florenkami.
    Pozdrawiam i słonecznych wakacji życzę ;)
     
    kotwbutach. i elzbieta1 lubią to.
  8. Natalka199

    Natalka199 Młodszy ekspert

    hehe , same narzekania tylko że trzeba kupić pakiet aby mieć,a właśnie nie trzeba , znając życie to znajdą się gracze i to wielu !!!!! co ich stać i kupią go, potem władowali by SP na skróty i sprzedawali by te dziobaki na targu , tylko popilnować trzeba by było tego targu i oj tak misję czasową bym wypełniła bez wydawania kasy na grę.Kto gra już jakiś czas , systematycznie i z głową robi zasiewy to zdobycie sianogroszy na zakup zwierzaków nie stanowi problemu.Pamiętam jak byłam na niskim poziomie i najcenniejsze rzeczą jaką miałam to pomidory i truskawki na handel a oj tak miałam zawsze kasę na zakup dżemiku dyniowego aby zwiększyć zasiewy do 3 oczek i wypełniać eventy na tyle ile mój poziom pozwalał ale wstawałam po 2-3 razy w nocy aby zbierać te pomidoro-truskawki a nie wchodziłam raz dziennie na farmę i biadoliłam że nie mam sianka na nic.Teraz prawie 3 bańki wydałam aby zdobyć odpowiednią ilość zwierza do ukończenia misji , ja też nie mam kogutów, wilków i kiwi i pewno przez jeszcze dłuższy czas nie będę miała dziobaków ale fabryczkę kleju na pewno zdobędę do końca weekendu- no teraz jak zrobili stałą to pewno już nie,bo gracze nie będą ładowali SP aby skracać ale za jakieś 5-6 dni na pewno upoluje te 7 dziobaków .
    To jest gra i gra się dla satysfakcji , mnie nie stać na zakupy TS-ów i nie kupuję ich ,to co uzbieram z misji , kina lub ankiet to chomikuję na GT i wymieniam na licencję ,tam wszystko zdobywam co potrzebne , tylko trzeba zawsze strasznie długo na ten event czekać.Jak się ciężko pracuje i dobrze się dba o farmę to nie trzeba prawdziwych pieniędzy w nią ładować aby mieć te wszystkie zagrody ale trzeba być cierpliwym i pracowitym a nie myśleć że wszystko samo nam spadnie z nieba
     
  9. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

     
    snajper6007 i kotwbutach. lubią to.
  10. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    No cóż pewnie twórcy farmeramy znowu zacierają rączki na duże zyski,co by tu wymyślić,ach! damy dziobaczki i pieniążki popłyną strumyczkiem.....powodzenia wszystkim kupującym;)
     
    _Grani_, kotwbutach. oraz agaszcz80 lubią to.
  11. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Trzymaj mi miejsce w kolejce zeby nie zabraklo pakietow z dziobakami, ja Ci potrzymam za florkami. Chyba kupimy po kilka co? Potem moze nie byc taaaakiej okazji.
     
    kotwbutach. lubi to.
  12. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    Natalka199 podpisuję się pod twoim postem obiema łapkami:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  13. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum


    No ja mam zamiar kupić dużoooooo bo na pewno już takiej okazji nie będzie :wuerg:
     
    kotwbutach. i polnygryzoń lubią to.
  14. Megan

    Megan Komandor forum

    Wszystko ładnie dopasowane, hehe..... kup pewną zagrodę dziobaka za 630 florków a wcześniej kup floreny w mini evencie.
    Dobrze przemyślane a na pewno sporo osób skusi się na taka łączoną promocję....czyli znowu nic nowego, ciągle powielane pomysły.
    Nie skusi mnie nawet ta specjalna sprzedaż florenów, nie skusiłam się do tej pory i aż sama się sobie dziwię, że nadal trwam w swoim postanowieniu:):)
     
    _Grani_, Anetta41 oraz kotwbutach. lubią to.
  15. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    To prawda można grać bez wydawania realnej kasy.Zapominasz o jednym. Żebyś mogła grac za darmo Ty ,ja i wielu innych,to jednak ktoś ma prawo narzekać bo ten ktoś wydaje realną kasę na to co My możemy kupić za Sg.Tego przecież od BP na targu nie dostaniesz tylko od graczy którzy zakupują pakiety..Mają prawo narzekać..chcą za realne złotówki mieć wirtualną przyjemność,radość i mają do tego prawo..Gdyby nie oni nie ukończyłabym nie których misji,powiesz to by ich nie było, fakt nie byłoby ale i Farmy by też nie było.Niestety BP ostatnio naprawdę w sposób nachalny wyciąga realną kasę,i temu nie można zaprzeczyć..
    Czy na G&T mogłabyś co zdobyć z TS gdyby nikt ich nie kupował?
    Dlatego nie rozumiem takich wpisów jak ten.Należy szanować każdego .Tego co nie kupuje ale i tego co kupuje również.Suma sumarum ta gra jeszcze istnieje dzięki tym właśnie co kupują
     
  16. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witam niezadowolonych !

    Wydane 15 FL na TS i 3 FL na szybkie odkrycie.

    Efekt:
    [​IMG]

    czego i Wam życzę !
     
  17. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Zostało mi parę florenów po zakupie kombajnu , skusiłam się na 1 zagrodę z przyspieszonym odkryciem i kurka wodna :mad: budowniczy zbudował mi pomarańczowe kury :mad::p . Pakietu nie kupuję xD.

    Juliuszka, gratuluję , :)ale masz farta. :)
     
    juliuszka i marmlada lubią to.
  18. Kathea

    Kathea Baron forum

    Gratuluję juliuszka, mi na razie gra tam przymuliła że tylko kręcące kwiatki widzę.
     
    juliuszka lubi to.
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    xDxDxD
    Natalka199 szkoda , że nie ma tej czasówki , bo zakład by poleciał o co byś chciała , że się mylisz.
    Pamiętaj , że na początku dziobaki byłyby po 1-2 tysie SG i NIKT by ich nie wrzucał na targ przez weekend.
    Nawet specjalnie dla ciebie.
    Tyle z mojej strony , resztę świetnie wyjaśniła Empatyczna.
     
  20. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A przy okazji za 49 FL:
    [​IMG]