Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak będzie możliwość wysyłania na g&t...wtedy jeśli masz taki nick na farmie...
     
    gretag lubi to.
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Wszystkie kolorowe zwierzaki, które wygrałam z kupionych prób włożyłam do oaz (z wyjątkiem pszczoły ninja) i wyszło to:
    [​IMG] [​IMG]

    Trudno to jakoś sensownie skomentować. :(:(Zostało mi jeszcze 100 prób na kole, ale będę kręcić tylko jak będzie coś różowego albo kwiatki.
     
  3. -traktorzystka-

    -traktorzystka- Zaawansowany

    Kupiłam 200 wejściówek, zostało mi jeszcze około 30. Widziałam nowy kwiatek tylko raz póki co, ale wypadł mi kolejny tulipan, różowa fabryka strusich jaj i +100% do stodoły :):):).
     
  4. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    Ja też skusiłam się na 200 wejściówek i nie żałuje.
    Wygrałam m. in. wesołą lilię i kwiatoładowarkę a poza tym ok 100tys SG, 80 tys PD, 40tys TPD, kombajn łącznie na 120h i 132 SP i wiele innych :)
     
  5. czako1980

    czako1980 Naśladowca mistrzów

    gratuluje :D
     
  6. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Musiałem się pochwalić fartem :cry:
    Wchodzę sobie na koło imprezowe aby zobaczyć co tam jest ciekawego patrzę kwiatoładowarka
    mówię sobie żebym miał choć jedną imprezową próbę to może akurat bym ją zagarnął więc szybko przejrzeć misje w spółdzielni
    [​IMG]
    Patrzę jest dość tania misja o_O
    więc wykonałem a następnie kupiłem sobie jedną imprezową próbę
    tutaj nastąpił szok w losowaniu xDxDxD
    [​IMG]

    To jest post bez żadnej ściemy :cry:tak było przed paroma minutami
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Trochę sobie pokręciłam kołem ale bez rewelacji..jedynie niebieska lilia wpadła..
    Moje spostrzeżenia : zniechęca do kupna prób surmia na kole, fabryka kurzych jaj i mleczarnia...inne nagrody też nie są extra ale ujdą.
    Nie wiem dlaczego nikt w BP nie wpadł na pomysł żeby surmię zastąpić tak na kole jak i w ostatnich sadzonkach np. morwą lub pigwą...jestem pewna,że więcej osób by kupiło próby i sadzonki.

    Miłego dnia i szczęścia na kole życzę :)
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hmmm temat kola fortuny nie interesuje mnie nic a nic..za to bardzo zaintrygowala mnie kwestia mini eventu z mlynem...u mnie w newsach jest ogloszenie,ze przez jeszcze 23 godziny jest mini event turbo mlyn-oczom nie dowiezalam...i slusznie bo jednak nieee...oczywiscie ze jest mini event abonament na mlyn co by nam za dobrze nie bylo...yhhh
     
  9. reginka101060

    reginka101060 Okazjonalny autor

    na 50 ostatnio zakupionych prób aż 11 kręceń dało mi byle jakie ZWYKŁE fabryczki (strzygalnie owiec i królików, kurze i strusie jaja, rodeo, zbiór piór, farby i świnie truflowe). To trochę nietenteges... :mad: Przy każdej próbie na kole siedzi po kilka sztuk, czasem i 5 na raz tego badziewia. Jak widzę surmię XXL, to zbiera mnie na mdłości. To już nie ma innych drzewek?!

    W sumie na 400 kręceń nie udało mi się zdobyć tego fioletowego kwiatka ani nic z różowych zagród... Lilię mam jedną, dwie kwiatoładowarki. Jedyne co miłe, to 100% do stodoły 8)
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    a ja nie kręcę ..jak widzę ten badziew w imprezowych to mi się odechciewa ..gram 4 lata może ze 3 razy trafiłam główną nagrodę (jak było stare koło )..a z imprezowych NIGDY nic fajnego - gratki dla farciarzy...:)
     
    Sookie lubi to.
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja trafilam 3 x wesole lilie a nie mam tych innych mam nadzieje ze bedzie sie mozna wymieniac kwiatkami bo 2 lilie mam na wymiane :)
     
    marmlada i draculik34 lubią to.
  12. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    lilijek gratuluję, ja wczoraj jeszcze 10 razy zakręciłam z takim efektem:
    [​IMG]
    w tym czasie na kole widziałam 1 raz lilie i 1 raz czerwoną strusią fabryczkę,
    ze zwierzaków jak zwykle się cieszę, SP też jak najbardziej się przyda. Resztę prób zostawiam i zakręcę jak będzie coś wartego uwagi, a przynajmniej takie jest założenie :p
     
    Mojabonanza lubi to.
  13. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    ja mam 2 tulipany chetnie sie wymienie jak bedzie mozliwosc,ja kupilam 200 prob wczoraj rano ale jeszcze ich nie dostalam,licze ze dzis mi dopisze,ile czekaliscie placac przelewem
     
  14. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Przypominam,że to nie jest wątek do umawiania się na wymiany.
     
  15. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    Ja próby dostalam natychmiast.
    Surmię na 200 prób wylosowałam 6 razy. W jednym przypadku było ich aż 6 w jednym losowaniu. Porażka >:(
     
  16. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Oj jak kupiłaś przelewem to poczekasz 3 dni robocze na dopisanie:) tak jest ze wszystkim co zakupujesz przez przelew:oops:
     
  17. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dzisiaj sobie trochę miksuje:
    [​IMG]
     
    Suomi. lubi to.
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Gratuluję.:) Mi wypadł nowy kwiatek ale za to nie mam dwóch pozostałych:p
     
  19. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    u mnie znow surmia, wiec poczekam.
     
  20. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    Nie musiałam żabki przynosić żywej, bo ostatni budowniczy zarechotał:DxD