Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Widzę, że generalnie wyniki TSowe są dosyć udane :)
    Sporo nowości jak i xxl na Bahamie :)
    Gratulacje i powodzenia tym co czekają :)

    Polecam paysafecard - kupisz nawet w kiosku ruchu, zero prowizji, przelew natychmiastowy i z reguły bezproblemowy :)
     
  2. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    dzięki, nie wiem jak to wyszło, zacytowałam a ujęło w Twoim poście :p
     
    MOD_Kleopatra lubi to.
  3. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    bez czarny i cytryna .Dziękuje dalej nie sprawdzam :-(
     
    MOD_Kleopatra lubi to.
  4. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    I tak się zastanawiam czy dalej kusić los.....:inlove::music::D

    [​IMG]

    wczorajsze pięć TS-ów na bahamę - oprócz ostrokrzewu xxl nic ciekawego;) dokupiłam jeszcze 4 szt....może trafi się nowość albo chociaż tamaryndowiec - przydałby się:)
     
  5. PiraSolo

    PiraSolo Młodszy ekspert

    A moje polowanie na bananowca XXL zakończyło się klęską bo wyrósł korab. Więcej nie kupuję !!!
    To wcale nie żarty, tyle gram a tego mi brakuje !!!
     
  6. camilla2006

    camilla2006 Czeladnik forum

    u mnie po zbiorze pakietu farmowego mam:

    3 Kowhai :inlove:

    1 brzoskwinia xl
    3 japonskie drzewo wisniowe
    2 dab xl
    1 buk xl
    3 cytryny xxl - bedzie limoncello :p

    2 niesplik
    2 klon xxl
    3 cytryny xl
    2 sliwa xl
    1 morwa xxl
    1 daktylowiec xl
    2 midlalowiec xxl
    2 daktylowiec xxl
    1 bez xxl
    1 morwa xl
     
    ankak106 i MOD_Kleopatra lubią to.
  7. Megan

    Megan Komandor forum

    Na wyspie wyrosła pistacja xxl (to już 5, poprzednie były zwykłe i xl) i papugowiec:music:, fajnie bo nie miałam:)
    Na farmie zwykły buk (to mam już ich 10) i morela xxl, z niej się cieszę, bo nie miałam ani jednej :D

    echh a gdzie ten wyczekiwany tamaryndowiec, długo na siebie każe czekać ;)
    Ogólnie z wczorajszego i dzisiejszego dnia jestem naprawde zadowolona, sporo drzewek wpadło i to xxl:)
     
    _Olenka47, ankak106 oraz MOD_Kleopatra lubią to.
  8. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Z ostatnich drzewek wyrosły mi nieśplik japoński, na farmie, i granatowiec xxl na wyspie.
    Gratuluję nowości wszystkim. Mi do szczęścia brakuje tylko, albo i aż, tamaryndowiec, niesplik, kowhai (czy jakoś tak, hehe). Pozdrawiam :)
     
    amdep, ankak106 oraz MOD_Kleopatra lubią to.
  9. balenciaga

    balenciaga Młodszy ekspert

    O, taaaak... Ja też nie wytrzymałam, patrzę: stan florenów 50, a więc cyk do balona kupić 10 sadzonek... I powiem Wam, że nie była to głupia decyzja, bo... mam Moringę XXL :inlove: Oprócz tego jeszcze jedną Amherstię, Pistację XXL i Orzesznicę XXL. Reszta to śmietki, ale ostatni paroksyzm zakupowy okazał się całkiem udany:D Ale teraz juz zero, zero, zero zakupów (do następnej edycji TS z nowymi drzewkami xD),
     
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja posiadam banana xxl.... :) Sadzonki kuszą niesamowicie jak tak was się czyta-.-xD
     
    PiraSolo lubi to.
  11. camilla2006

    camilla2006 Czeladnik forum

    a tak bylo u mnie dzis na wyspie

    4 papugowce
    3 amhestia :inlove:

    1 ostrokrzew xl
    1 wianowlostka
    4 tamaryndowiec :inlove:

    3 granaty xxl
    1 mandarynka xl
    3 granat xl
    2 orzesznica xl
    2 mango xl
    4 karob
    11 awokado xxl
    1 mombin xl
    1 kaki xl
    1 pistacja xxl

    w sumie to nie jest zle
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Uradowany Magik to wspaniała nowina , super , gratuluję i zupełnie nie ma za co.
    Teraz będziesz produkować najwyższe taśmowo , zawsze ten pierwszy raz jest najtrudniejszy xD.

    Widzę , że cały czas więcej "trafionych" niż zawiedzionych , zacnie i tak trzymać.
    Gracze zadowoleni , V. zaciera rączki , cóż więcej do szczęścia potrzeba ?

    Sylwia i Justa brawo:D.
     
  13. PiraSolo

    PiraSolo Młodszy ekspert

    Najwyżej kupię w sklepie i też będę miała, tyle że nie za 5 FL tylko 25, a co !
    Ale jeszcze jest w zanadrzu (może będzie?) wyczekiwane G&T to jeszcze poczekam, tyle czekałam to mogę jeszcze !!!
     
    amdep, 0olimpia0 oraz toDzasta lubią to.
  14. Cypellus

    Cypellus Czeladnik forum

    Lepsze to niż jodła XL
     
    -norbijas- lubi to.
  15. piotrs

    piotrs Książę forum

    masz racje-wtedy było super-teraz mam 2X CYTRYNA xl,cudownie po prostu.żegnajcie tajemniczości na dłuższy czas!!-.-
     
    -norbijas- lubi to.
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    No nie...Edytko...2 moringi xxl...ostrokrzewy....ja bym pod sufit, albo i wyżej skakała...

    Kupiłam tylko 4 ts. Po 2. Na wyspie liczi xxl i karob, na farmie..nie pamiętam co, czyli nic.

    PS. widzisz Edytko ten uśmiech zza płota??? to do tych w liczbie mnogiej z pierwszego zdania...
     
    amdep i Farmani15 lubią to.
  17. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Nie ma amhersti ani tamaryndowca ale za to mam pandanusa XXL:inlove: i to cieszy mnie chyba bardziej niż te nowe drzewka:music:

    [​IMG]

    Zostało mi 12 FL i chyba dokupię jeszcze dwa na wyspę....8)
     
  18. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    U mnie na wyspie liczi XXL, mombin XXL, papugowiec, tamaryndowiec i 2 cedraty. Nowości nadal brak:(
    Na farmie jodła XXL, 2 morele XXL, 2 migdałowce XXL, daktylowiec XXL, pomarańcza XXL. Mój pasek wszystko pochłonie. Kiedyś XXL się przydadzą:p:p Nadal poluję na tarninę:inlove:
     
    agi31, moni15382 oraz ankak106 lubią to.
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Nie żartuj sobie! Poczekaj do G&T :)
    Szkoda, że w evencie nie ma do wygrania sadzonek:( Może wtedy udałoby mi się nadrobić zaległości w nowościach.
     
  20. deadwing

    deadwing Komisarz forum

    Z dreszczykiem emocji odkrywałam ostatnią (szczęśliwą) siódemkę wyspowych sadzonek i ukazały się:
    pistacja XL
    granat XL
    wianowłostka x 2
    papugowiec x 2
    i.... amherstia xDxD:D:inlove:. Włsnym oczom nie wierzę po prostu o_O.

    Na chwilę obecną na Bahamaramie mam wszystkie drzewka jakie chciałam, bo XXL jak są to fajnie, ale jak nie ma to też nie szkodzi.

    Gdyby w tej edycji były jeszcze do zdobycia na Farmie brakujące mi poziomkowiec i klon palmowy, to jeszcze pewnie bym się szarpnęła dla Miecia, a tak to se poczekam na GT :p.

    Koniec zabawy, kasa zamknięta xD.