Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    Ja tez kupiłam tylko jedną i mam karob czy jak mu tamxD...to mój drugi:)
     
  2. Ratownik

    Ratownik Forumowy żółtodziób

    Zemdlałem... Na 4 sadzonki na bahamie: granatowiec XXL, karob, tamaryndowiec i :inlove::inlove::inlove: Amherstia:inlove::inlove::inlove:
     
  3. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    a ja właśnie odkryłam jedną ze swoich sadzonek i jest moja jedyna, długo wyczekiwana i najwspanialsza ... śliwka xl xDxD moja, moja nie oddam :pxD
     
  4. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    No niezły fart ...gratki:)
     
    malinarp i JJoanna lubią to.
  5. balladyn1

    balladyn1 Aktywny autor

    Kolejne sadzonki: 2x Granatowiec XXL, Cytryna XL, Dąb XL, Tamaryndowiec, Papugowiec, Bez XXL, Japońskie drzewko wiśniowe.
    Kupiłem ostatnie 8 i jutro zobaczymy co poleci :)
     
  6. Ania1234557

    Ania1234557 Okazjonalny autor

    A ja kupiłam 3 sadzonki na Bahamie i zgroza ; jedna orzesznica, mandarynkaXL i pistacja a na normalnej 3razy buk. To jest żenada, straciłam 30flor. na beznadziejne drzewka. Gdzie karob?tamaryndowiec?Amherstia? Uważam że to jest jakiś przekręt, naciąganie ludzi na wydawanie florków. Farmer 91poziom
     
    JJoanna lubi to.
  7. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Jakie już? To u mnie norma:) Rozmowy przyniosły efekt w postaci dwóch XXL - granatowca i papaji. Jak dla mnie mimo braku nowości, także tych .... starszych, jest super.
     
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    No cóż, nowości nie mam,a le trudno, miecio mi trochę odpuścił (ale dopadł mnie ostatnio, i kupiłem armatę by mieć pełną kolekcje.)

    Zdobyłem Sporo XXl tarniny oraz temandaryne.
     
    malinarp, JJoanna oraz TETUNIA lubią to.
  9. amdep

    amdep Moguł forum

    Nareszcie mam Tamaryndowca! :D

    I to tanim kosztem - kupiłam na Bahamę w sumie 7 sadzonek, z tego jako pierwsza (z jedynej posadzonej sadzonki) wyszła Amhetka, potem z trójki średnie, a teraz z trójki Tamaryndowiec!
    Hurra, mam własne drzewko do misji! :p

    Na farmie mam "Kowaczka", jak już pisałam, poza tym nic ciekawego, średnio, w sumie 9 sadzonek.
    Kolejne 3 sadzonki zakupione - Tarninko, wyrośnij wreszcie... ;)
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie na 4 sadzonki na bahamie: pistacja XL, pitaja XL, kokos XXL i papugowiec, tak więc lipa...
    Ale za to ktoś wystawił kowhai na sprzedaż za 299 Sg i zdążyłem je kupić, teraz albo zostanę dzięki niemu milionerem albo do misji będzie mi już brakować tylko 599 hahahahaxDxDxD
     
    malinarp, deadwing oraz JJoanna lubią to.
  11. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam. kupiłem 1 i amherstia. ok. zakupiłem 2 pakiety i co. na wyspie wysyp korabów /7 czy 8/ ale i tamarydowiec się trafił x 2 i cedrat no i sporo xxl. na farmie tak ładnie nie było. z fajniejszych to 4x wisnia japońska i tarnina. sporo xl i nawet jabłoń xxl wyrosła.
     
    malinarp i JJoanna lubią to.
  12. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    pozostałe sadzonki dały mi cedrat z braków. z drzewek wciąż mi brakuje tamarynowca, niesplika japońskiego i konhai. w tym evenciku dla mnie koniec zabawy, może następnym razem szczęście bardziej dopisze.
     
    malinarp lubi to.
  13. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    i z reszty moich sadzonek: pomijając śliwkę xl to daktyl xxl, morela xxl, migdał xxl i z Bahamy papaja xxl, papugowiec, pistacja xl i granat xl :) może jutro pójdzie lepiej :p
     
    malinarp, 0olimpia0 oraz balladyn1 lubią to.
  14. balladyn1

    balladyn1 Aktywny autor

    Szkoda sprzedawać owoce nowych drzewek, trzeba przeczekać :D
    Może jutro tarninka wyrośnie 8)
     
    amdep i malinarp lubią to.
  15. redanna

    redanna Okazjonalny autor

    xD;)Dobry wieczór wszystkim

    zebrałam wieczorno - nocny zbiór i z tego co jestem zadowolona wyrosło mi :

    bahama
    pistacja XXL 4 szt
    orzesznica XXL 3 szt
    amherstia 2 szt xDxD
    cedrat 2 szt
    karob 2 szt
    tamaryndowiec 2 szt
    papugowiec 3 szt

    i tarnina 2 szt :inlove:
    brzoskwinia XXL:music:
    drzewo wiśniowe 4 szt
    kowhai :D

    i dużo XXL i XL .. jestem mega zadowolona bo po wielu miesiącach wróciłam do gry a tu takie wielkie miłe zaskoczenie z TS.
    NA rano do zebrania jeszcze parę zostałoxD
     
  16. baska22

    baska22 Stały bywalec

    witam To ja też się pochwalę o ile można to nazwać chwaleniem 8)
    FARMA
    3x morela xxl
    jodła xl>:(
    jodła xxl>:(
    2x nieśplik japoński
    3x cytryna xxl
    buk xl>:(
    pomarańcza xxl>:(
    śliwa xxl>:(
    japońskie drzewo wiśniowe
    surmia xl>:(
    daktylowiec xl>:(

    wyspa
    2x papugowiec>:(
    pitaja xl>:(
    mombin xl>:(
    granatowiec xl>:(
    granatowiec xxl
    2x awokado xxl>:(
    mango xxl>:(
    banan xxl>:(
    guawa xxl>:(
    cedrat
    tamaryndowiec
    amherstia
    2x wianowłostka królewska
    Jeszcze mnie korci żeby coś kupić :p może jakiegoś esa wyślę :p:p:wuerg:xD
     
    malinarp i JJoanna lubią to.
  17. piotrs

    piotrs Książę forum

    ja niestety nie jestem zadowolony-2 ostatnie sadzonki-japopńskie drzewo wiśniowe x2,no coś nie teges :/
     
    JJoanna lubi to.
  18. mieczu

    mieczu Baron forum

    miałem kupować obydwa pakiety, ale zrezygnowałem, kupiłem po 10 sadzonek na farmę i na wyspę i całkiem całkiem ;)
    na farmie co prawda bez nowości, ale 3x nieśplik japoński, 2x buk XXL, migdałowiec XXL, cytryna XXL, pigwa XXL i kilka XLek,
    a na wyspie wyrosła amherstia (zwana przez niektórych amhetką, hehe), tamaryndowiec, papaja XXL, awokado XXL, granatowiec XXL, pistacja XXL i parę XLek,
    no więc na wyspę pakietu już nie ma sensu kupować, a nad farmowym się mocno zastanawiam...
    dobranoc wszystkim farmerom i farmerkom ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2015
  19. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Posadziłam dzisiaj na noc ( jest 2.00 Heh ) MOJE ostatnie 24 tajemnicze sadzonki i liczę na to , że chociaż
    wśród nich będzie NIEŚPLIK - normalny oraz Tarnina .
    A jak nie to Kaplica:cry::cry: .
    Będę musiała zaczekać do G&T - a nie wiadomo kiedy ten G&T będzie :sleepy:

    No ale liczę na cud i mam nadzieję , że będą . Teraz ja sobie pogadam z sadzonkami ;) włączę im jakąś muzyczkę :music::music:
    i może Nieśplik - normalny i Tarnina mi urośnie :inlove:

    Bo jak nie to Kaplica i czekam na G&T .

    Dobrej nocy wszystkim i trzymajcie kciuki za mojego Nieśplika - normalnego oraz Tarninę .
    Może jak tak razem będziemy trzymać kciuki to urośnie:p
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2015
    malinarp, 0olimpia0 oraz piotrs lubią to.
  20. kwasia1999

    kwasia1999 Młodszy ekspert

    Oj nie mogę szaleństwo na 9 sadzonek znów dwa razy cytryna xxl :D (mam ich w zapasie więcej niż jabłoni co ja z nimi uczynię to nie wiem:sleepy:). 2x japońskie drzewo wiśniowe, do tego czarny bez xxl ( również więcej niż świń w inwentarzuxD) migdałowiec xxl ni w kij ni w oko :eek: i jakieś xl dla poprawy nastroju -.-. Finito więcej monety nie wydaje :mad:
     
    amdep lubi to.