Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Na 50 kręceń lilia pojawiła się tylko 2 razy, a pozostałe 2 kwiatki wcale :( Różowe strusie też chyba dwa razy były. Nie wiem co dalej robić. Czy kręcić czy zostawić te próby, bo zależy mi tylko na lilii.
    Dobrze, że chociaż trochę SP wpadło i kilka zwierzaków z 5 pokolenia. Będzie parę miksików jak eventówka dojrzeje:)
     
  2. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Na moim kole króluje surmia xxl - jedną wylosowałam wczoraj i mam już 14 sztuk-.-raz widziałam kwiatoładowarkę...ale szczęścia nie miałam niestety:cry:
     
  3. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    przy każdej edycji tak robię - jak się pojawi kwiatek zamykam oczy xD niestety ten sposób działa tylko na 1 sztuke z każdego kwiatka... bo więccej jakoś nie chce do mnie przyjść...

    xD hehe dobry sposób xD muszę spróbować z moimi bratanicami xD a tak w ogóle to gratki :p ucałuj tego małego należy mu się :pxD
     
  4. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Nie wiem co zrobisz, ale życzę powodzenia, ja osobiście nie kręcę, ale uważam ze różowe strusie są o wiele lepsze od śpiewających kwiatów.
     
  5. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Tylko strusie mogę sobie sama wymiksować, albo kupić zwierzaki. A lilia daje bezcenne w tej chwili TPD i tylko na niej z kwiatków mi zależy. Chociaż może trochę żyłka kolekcjonerki się we mnie odezwała ;)
     
  6. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    witam,skusiłam się i kupiłam 10 imprezowych wejsciówek: 14250sg,3xturbo nawóz,naleśnik czekoladowy,6700pd,10super nawóz
    surmiaxxl(to mnie najwięcej rozwaliło,często trafiam na zwykłym kole)oraz pszczoła ninja i wrona więzienna-i z tego najwięcej się cieszę,wszystkim graczom życzę powodzenia w kręceniu:D
     
  7. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Kwiatka jak nie było tak nie ma,ale na pocieszenie mam chociaż toxD
    [​IMG]
     
  8. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    No i super gratki :)
     
  9. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Dzięki,teraz przynajmniej mnie tak ten nieszczęsny kwiatek nie prześladuje;)
     
    jakleci.ewa102 lubi to.
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wielkie gratulacje :)
    Ja nawet takiego pocieszenia nie dostałam ale nie łamię się , może kiedyś i mi się fartnie :p
     
    Mojabonanza lubi to.
  11. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Dzięki,na pewno się fartnie kiedyś:)
    Ja się dziś nieźle zakręciłam;)
     
  12. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ide zakrecic, jak cos wpadnie, to sie pochwale.
    kurnik pomaranczowy, SN i wieniec krolewski, teraz surmia na kole, wiec odpuszczam.
     
  13. siwa697

    siwa697 Okazjonalny autor

    U mienie na kole kwiatków jaszcze nie widziałam, to samo ze strusiami różowymi .Dalej czekam może się pokażą.:oops::oops:
     
  14. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    u mnie 3100 pd na wyspe, 1740 *sianogrosze i 10 eliksir. Wiecej nie kupuje, bo zwykle zagrody zolte i inne byle co na kole.
     
  15. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    To właśnie dlatego nie gram w totka:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] :(

    Kwiatki nie pojawiły się wcale, różowe też nie :(
     
    est-orka i draculik34 lubią to.
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Akurat pojawił się u mnie ten najnowszy kwiatuszek, ale nie udało mi sie go wylosować:( wpadł chlew pomarańczowy. No nic czekam na następną szansę jak się ten kwiatek pojawi-.-
     
    est-orka, kabokazekana oraz draculik34 lubią to.
  17. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    je te kwiatki widzę tak rzadko, że nie pamiętam jak wyglądają :)
    Ciekawe że ile razy jest wyprzedaż wejściówek to w sklepie ten największy pakiet od razu ma nalepkę wyprzedane. Chyba sprawiedliwiej by było gdyby każdy miał możliwość jednorazowego zakupu (oczywiście o ile go stać), normalnie zaczynam wątpić, czy ten pakiet w ogóle da się kupić.
    Promocja jak w biedronce - reklama wszędzie a wykładają 5 szt. żeby nie było że oszukują :p
     
  18. mango80

    mango80 Komisarz forum

    Coś z tymi kwiatkami też pomieszali. Kwiatoładowarki wylosowałam "aż" dwie. A na pozostałe nie mogę za nic trafić.
     
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Trafiłam tego nowego kwiatka, nie powiem na ile kręceń - w każdym razie 200 nie przekroczyłam-.-
    [​IMG]

    Wypadało mi takie badziewie, że kręcenie kołem zakrawało na masochizm. Ale się uparłam.Mam masę nawozów Zosi, super nawozu, trochę taniego rzemiosła itp.
    No i kwiatka - pierwszego z serii śpiewających, ale i 3 ninje, trochę kolorowego zwierza i chyba czerwone strusie.

    Ninje postanowiłam od razu zutylizować w oazach, ale tu los postanowił interweniować i trochę mnie pocieszyć. Dobre i to:)
    [​IMG]

    Gigantyczny rabarbar posiany na noc. Idę odespać rozczarowanie kołem. Dobranoc:)

    Edit. Agbiko, gdyby Ci tak mniej więcej co 2-3 kręcenia wypadał super nawóz, to miałabyś wyniki podobne do moich-.-
     
  20. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum


    Do tej pory, na 70 kręceń, mam 125 SN, 80 SP, 80 SNZ i 14 TN. Najbardziej się cieszę z Super paszy :)