Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. allasad

    allasad Forum Pro

    witam
    a ja kupie 2 pakiety z ciekawosci co wyjdzie jakie nowosci tylko o ktorej to sie zacznie wylecialo mi z glowy .To jest moj wybor moja gra chce to wydam pare groszy bo to jest tylko gra ja decyduje czy tak czy smak ja ja i tylko ja .
     
  2. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum



    Dziś o 14 oczywiście, że tylko i wyłącznie Twoja decyzja, ja kupie z ciekawości nie pakiet ale same TS luzem i też zdam raport co i jak
     
    patrycja9922 i ross2 lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jasne, że tylko ty decydujesz :)
    Napisz koniecznie, co ci się trafi w tych pakietach :)
     
  4. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Witam. Wszyscy narzekają na TS itd. Ale tak jak napisałaś - to jest gra, nikt nikogo NIE ZMUSZA do kupowania czegokolwiek, sami decydujemy jak grać. Miłego dnia.
     
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    myślę, że akurat dla dzieciaków to całkiem dobra lekcja. Akurat w tym wypadku uważam, że jest to nauka, że nie wszystko można mieć zawsze.... i od razu....no ale ja stara jestem i za moich czasów dzieci nie uczyły się mieć tylko być;)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Obawiam się, że to jest akurat odwrotna lekcja - że wystarczy mieć kasę, a wszystko można mieć od razu.
    Ale cóż, w realu niestety też tak jest (przynajmniej z pozoru).
    Z tym, że moim zdaniem to nie jest gra dla dzieci... grafika przyciąga nie tyle jakieś tam dzieci, co raczej dzieci już grających dorosłych farmerów.
    Pakietów (ani nawet pojedynczych sadzonek) nie kupię, nie są mi potrzebne.
    Ale gdybym grała na serio - to może bym i kupiła.
     
  7. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dokładnie tak, w tej grze kupowanie lub nie to suwerenna decyzja każdego gracza a nie konieczność. Ja akurat pakietu nie kupię ale sadzonki luzem to i owszem, porównamy wyniki :). Jak mawiał pewien góral "gdyby wszyscy chcieli tego samego, to każdy chciałby się ożenić z moją starą;)".
     
  8. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ja luzem kupie sobie po 10, tez jestem ciekawa z porownania z pakietami.
     
  9. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Nie ma co porównywać - od zawsze było tak, że jeden gracz kupił 1 TS i od razu dostał nowość, inny 50 i ani jednej nowości. Ja tak miałam z wilkami - kupiłam chyba 2 stajennych i w tym były wilki, a wielu na forum narzekało, że do tej pory nie mają.
     
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ja kupię 2 TSy, bo mam "aż" 11 florków :p, wcześniej uzbieranych z kina.
    Mi nigdy ni zdarzyło się w TSach trafić nowości za pierwszą turą. Dopiero jak przestawały być nowościami i cena n rynku zmalała to zdobywałam te wszystkie jeże itp.
    Wyjątkiem, choć nie do końca już taką nowością była tarnina, którą wygrałam z sadzonek z eventu zaraz po TSach.

    Chciałabym się konkretniej wzbogacić w sg, a najlepsze są do tego nowe owoce/zwierzęta z TS i może :music:może na te 2 wpadnie 1 nowość :p
    PS: zaraz przejrzę spółdzielnię czy gdzieś nie da się wysępić 4FL w nagrodach ;)
     
    patrycja9922, ross2 oraz elzbieta1 lubią to.
  11. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    Witaski Z tego co proponuja to to tylko kowhai i tarnina kusi . Ale nie kupie, znajac zycie dostane kolejny bez i inne badziewie ,Ciekawe czemu nie wykorzystuja tego co juz jest w grze.Zamiast sie spierac ,moze założmy strajk i przez tydzien nic nie kupujmy ,Heee zaraz mnie wytna ale cóz .Miłego dzionka

    Popieram ,one juz tak myśla .A na poczatku raczej dzieci to zaczynały ,a teraz przejeli dorośli .Moze to nasza wina ,ze te zasady sie tak zmieniły ,Teraz jest coraz mniej rzeczy za darmo.Bo to my gracze kupujemy ,wiec nakręcamy te machine.Ale to kazdy sam decyduje .Kupić nie kupić.

    Twoje posty połączyłam.Na forum nie można pisać posta pod postem,jeśli chcesz coś dopisać,to korzystaj proszę z opcji "Edytuj".
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 lutego 2015
  12. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    ja na pewno nic nie kupie. Ale licze na was a glownie na mieciow. na targu tarnina droga a do misji az 400 szt potrzebnych.
     
    Anetta41 i patrycja9922 lubią to.
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ano widzisz ... i to utwierdza mnie w przekonaniu ze nie nalezy sie doszukiwac sprawiedliwosci w grze...ale po co koty drzec ?glownie o to chodzilo ,szkoda zdrowia i czasu :) dalej twierdze ze pakietu nie kupie :p
     
  14. Hermiona.

    Hermiona. Forumowy żółtodziób

    Szokuje mnie podejście wielu osób które wiecznie narzekają , że nie mogą dostać wszystkiego łatwo. A to event za trudny a to trzeba wydać trochę florenów - wszystko źle. Tymczasem mnie motywują do gier online właśnie te rzeczy , które są trudne do zdobycia - tylko wtedy sprawiają mi one radość z gry. Jeśli coś dostaję łatwo to w ogóle nie bawi mnie zdobycie tego , a po kolejnych 5 minutach w ogóle zapominam , że coś tam zdobyłam...

    Ponadto rzeczy , które można łatwo dostać jak widzicie na targu kosztują grosze - gdyby wszystko było łatwe - wszystko byłoby tanie - nie tylko "rozwaliłoby" to ekonomię gry, ale wzmogło narzekanie graczy gdyż całkowicie pozbawiłoby możliwości zarabiania sianogroszy...

    Ja na grę wydaję bardzo niewiele realnych pieniędzy, a i tak większość rzeczy mam - to kwestia cierpliwości, najwięcej realnych pieniędzy wydają moim zdaniem osoby które muszą mieć wszystko od razu - jeśli nie potrafią inaczej to wydają - ich prawo, nie wiem tylko po co to narzekanie...
     
  15. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    witam ja jeżeli kupię to 3 sadzonki na bahamę bo na wiecej nie mam florków
     
  16. MaxTresor

    MaxTresor Czeladnik forum

    Ja w ogóle nie przejmuję się czy kupie sobie coś za floreny, czy zrobię konkurs do końca... PO CO MI TE NERWY :) Po prostu sobie gram... kupię sobie teraz te sadzonki bo przyoszczędziłem trochę florenków...a co wyjdzie...zobaczymy...gram sobie prawie o początku istnienia farmy i widziałem różne zmiany, przemiany...gram dla zabawy, dla fun'u:) ...
     
    ma-ter i ross2 lubią to.
  17. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Tylko, ze tych eventow za trudnych do ukonczenia i rzeczy trudnych do zdobycia w grze ostatnio jak na lekarstwo. Co do florenow to ludzie sie burza, bo chca ich od nas wyciagnac coraz wiecej i przy kazdej nadarzajacej sie okazji. Co do reszty sie zgodze, "cierpliwi zostaną wynagrodzeni'';).
     
  18. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    A ja nie mam zamiaru niczego kupować - na znak buntu -.- Od grudnia nie działa u mnie kino, poza tym dawno już miało być G&T i Nubloni o rafie nie wspomnę. BP ma w nosie graczy, najważniejsza jest dla nich tylko kasa. Zresztą za 200 florków jak ma się trafić 1 nowe drzewko to niech sobie je sami posadzą :D
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    KaczuszkaMakKwacz, bardzo proszę o zmianę wymiarów sygnatury,ponieważ Twoja obecna jest troszkę za wysoka,zgodnie z regulaminem maksymalna wysokość to 200 pikseli.

    2.1. Nick, sygnatura, awatar

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Co tak cieniutko, są pakieciki w super okazyjnej cenie to trzeba brać, przynajmniej dwie sztuki.

    Ale ja na twoim miejscu z twoją fantają, to bym cztery łykną, nie masz na nie kochanych złotych floreników, to na górze po lewej jest taki magiczny krzyżyk, wciskasz go i już masz, takie czary mary :D