Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Megachlew żółty dostałam, jedno tylko wymieniłam, przez moją gapowatość a raczej przez nieczytanie OO -.-
    nie wiedziałam że to takie fajne ;)
     
  2. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nastka :)
    Gdyby była gwarantowana na 12, to można by się jeszcze zastanowić, ale o ile dobrze rozumiem, to nowość jest gwarantowana do 30 szt. i to z dopłatą 60 florenów ... a w takiej formie, oferta staje się dużo mniej atrakcyjna.
     
  3. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    z grubej RURY dowaliłeś :p a nie masz racji , takie jest moje zdanie :),

    mam pytanko, po co te NERWY??? to tylko gra ;)

    Post edytowałam, ponieważ zacytowana odpowiedź została usunięta.
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 lutego 2015
    ross2, monciaczek oraz Anetta41 lubią to.
  4. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    xDgruba rura ? pewnie że każdy ma swoje zdanie i dlatego odpowiedziałem temu userowi
    Mam pytanko a zauważyłaś że wiele osób deklaruje że nie wyda ani centa na ta grę ?
    Jak myślisz czy pisząc do Mnie ten Pan im też ubliżył że jak nie płacą to mają być grzeczni ?
     
    ross2, NASTKA.BURAN oraz Anetta41 lubią to.
  5. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    -norbijas-, QQRYQ333 Wasze posty usunęłam. Rozumiem, że event może wzbudzać skrajne emocje, jednak nie jest to powód, by wzajemnie się atakować i sobie "dogryzać". Proszę, kontynuujcie rozmowy w zakresie wątku, na spokojnie :) Życzę miłego wieczoru.
     
    JJoanna lubi to.
  6. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    od jakiegoś czasu czytam /staram się/ posty graczy na forum i przepraszam ale nie rzuciło mi się w oczy nic obrazliwego , norbiego czytam bo wiem ,że czegoś przydatnego, pomocnego się dowiem :), doradzić potrafi


    co inni deklarują to ich sprawa , ja staram się być konsekwentna :)
     
  7. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    A jednak MOD_Cookie * post tego Pana usunęła - Dlaczego ?
    W temacie żadnych TS nigdy nie kupowałem i kupował nie będę bo gram za frii i na FF zgodnie z regulaminem też moge pisać co myslę a nie co Mi inny user pozwoli napisać
    Przepraszam kupiłem kilka sztuk TS kiedyś za FL których nie chciałem a dostałem za pracę moderatora - Ekipo przecież w podaniu pisze że są z waszej pracy profity (Ja dostałem akurat parę florków)
     
  8. mieczu

    mieczu Baron forum

    czasami też mam tak ochotę, hehe... no, ale bez przesady, ktoś musi żyć i sponsorować tą grę, jej producentów, zapewniać ruch na forum i dbać, żeby się modom nie nudziło i mieli pracę, więc sznur na bok, w gumowce i na pole... ;)
     
  9. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    jaka praca taka płaca:p , sorrki to tylko przysłowie ;)
     
  10. oczko84

    oczko84 Czeladnik forum

    Nie wiem czemu nie dadzą ostatni raz drzewek na bahama, które są od dawna (no może nie w formie XXL) jak np. granatowiec, których pewnie wiele osób ma po kilka lub kilkanaście sztuk (tak jak i ja w wersji podstawowej), a dają po raz ostatni drzewka jak papugowiec, winowłostka, czy karob, których w ogóle nie mam i pewnie wiele osób :( a przecież karob był dodany niedawno... czyli juz szans na ich zdobycie nie będę miała? :(
     
  11. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    No, będziesz miała, ale za fl, czyli realną kasę. :( Ja również nie wierzę, że tak szybko wycofują takie drzewka ... .

    Ale obiecuję, że jak tylko będzie G&T (moooooże kiedyś :() to Ci dam (tylko zapisz, bo mam dziurawą pamięć):)

    Na złość Varunowi rozdam piksele, a co!
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to ze ty grasz za free to nie znaczy ze ktos kto gra za kase jest gorszy od ciebie ..co do niektorych jednak stwierdzen twoich sie przychylam bo dosyc sporo juz jestem na tym forum i conieco mi sie juz rzucilo w oczy i uszy ;)
    nie ma o co bic piany mysle kto chce kupic kupi, kto nie chce ten nie kupi -po co debatowac nad tym kto lepszy lub gorszy :) jest jak jest i kazdego gracza indywidualna sprawa jak gra :)
    ja pakietu nie kupie napewno a czy wogole sadzonki kupie -szczerze?nie wiem i nic nie deklaruje .jak mi sie zachce to moze kupie pare-doslownie.

    Aaa i jeszcze cytuje cie:"Jak myślisz czy pisząc do Mnie ten Pan im też ubliżył że jak nie płacą to mają być grzeczni ?"
    -ja tego tak nie zrozumialam na przyklad.
     
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Z ładunku za 250 dostałam pomarańczową megakoziarnię:)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2015
  14. alexander1102

    alexander1102 Aktywny autor

    Kochani po co te nerwy?
    Spokojnie bo się spocicie-są pakiety ok kto ma florki i chęci ten kupuje ,kto nie-nikt mu widelca do oka nie przystawia!!!!!!!!!!!!!
    Wszyscy widzimy co się dzieje-''zle sie dzieje w państwie BP".
    50zł90gr na realną kasę kosztują dwa pakiety drzewek,myslę ,że drogo.
    A boli to,że nikt nie pomyslał o dzieciakach,które taką kase dostają na cały miesiąc jako kieszonkowe.
    Bo tak naprawde to dla takich dzieciaków ta gra jest.
    Oczywiście my dorosli gramy bo lubimy,albo żeby się odprężyc,albo żeby szefowi zrobic na złośc w pracy-różnie,nas ewentualnie stać.
    Ale jak wytłumaczyc małolatowi,że nie bedzie miał drzewek bo go na nie nie stać.
    Czy słowo SPRAWIEDLIWOŚĆ to już nie istnieje i nie obowiązuje?????????.
    Wiem,że każdy chce zarobić,nawet BP,ale kochani BP-owcy zarabiajcie na nas tak,żeby nikogo serce nie bolało,do tej pory wychodzi wam mistrzowsko. Pozdrowienia dla BP:p
     
  15. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Przeciez BP nie wycofuje ich calkiem, potem beda sie pojawiac w sadzonkach znienacka, tak jak juz bylo w przypadku jakies drzewka, wycofywali cos, zmusilam sie do kupna wiekszej partii, a potem jakis farmer/ka zdziwil sie na forum, ze dostal wycofane drzewko. Dla mnie to zabieg marketingowy, wymuszajacy wieksze zakupy.
    Cos nie cos z tych sadzonek kupie, ale na pewno nie pakiet, 60 fl za nowe drzewko, duze ciut za duzo, jak dla mnie rzecz jasna.
     
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Sorki że tak późno, mam focha na farmę i FF też.
    Marku, zamiast kupienia za cenę 12 Ts za 60 fl masz 1 szt nowości + 30 z których mogą wypaść też same nowe, ale... wiemy co było ostatnio.... I chyba już wiemy dlaczego. To taki kop był przed nowością- mam na myśli pakiet.
    No i napisałam też, że nie kupię...I właśnie przez takie pomysły farma widzi mnie 2 razy w ciągu dnia...

    ostatni duży zakup miałam po wprowadzeniu wiśni, klona palmowego...sporo kupiłam/ dla ...no z hazardu po prostu/ i dostałam 1 sztuke wisni...i mi przeszło..
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2015
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nastka :)
    Pamiętaj tylko proszę, że to Farma jest dla Ciebie, a nie Ty dla Farmy. Na szczęście to jest na tyle rozbudowana gra, że można przyjąć sobie wiele kierunków działania i każdy z nich może dostarczyć wiele rozrywki i satysfakcji. Jeżeli przez nietrafione pomysły BP, których nie akceptujesz, ograniczasz sobie zabawę - to wspomniane BP, będzie ostatnim z ostatnich, który się tym zmartwi.
    Nie kupisz pakietu, to nie kupisz - wysyłasz firmie sygnał protestu.
    Wiele takich sygnałów, może zabrzmieć jak uderzenie pięścią w stół i odnieść skutek ... tylko, czy będzie ich wiele ?
    Przecież już za kilka dni wejdziesz na targ i zobaczysz.
    Pocieszający jest fakt, że to są "pakiety specjalne", rozumiem, że wyjątkowe, że to nie będzie codzienność, że to jest tylko test. Jak ten test wypadnie zależy od nas graczy ... i to my gracze sprawimy, czy ta forma zastanie przyjęta na stałe, czy odejdzie w niebyt.

    Ogólnie rzecz biorąc, to nie jest zła koncepcja i całkiem rozsądny pomysł na zwiększenie zysków firmy - tylko kompletnie źle zrealizowany. Jest wielu, bardzo wielu graczy, którzy kupują po 5 ... po 10 ... po 20 TS. Gdyby w zamyśle wzięto tę grupę pod uwagę jako docelową i zaoferowano te pakiety po 150 florenów - to uważam, że mamy wzrost sprzedaży TS o 100% minimum.
    No jak kupić 15, czy 20, kiedy wyślę tego SMSa i mam to upragnione drzewko na bank ?
    Te 30 szt. to byłby minimalny kupowany pakiet ... tylko bez poczucia wyzysku i pazerności ze strony BP.
    My mamy więcej nowych drzewek, ceny na targu też robią się przystępniejsze, BP ma wzrost wpływów. Jest również sygnał dla graczy - inwestujecie troszkę więcej, macie troszkę więcej.
    Kasę można wyciągać na wiele sposobów, ale trzeba to robić rozsądnie ... i ze smakiem.

    I jeszcze o tej Twojej nietrafionej wiśni solo :)
    1000 florków na TS, tamaryndowca nadal nie mam, misja dawno skończona i zapomniana ... TSy nadal bardzo lubię, tylko nie lubię niezbyt przemyślanych, pazernych propozycji :)
     
  18. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    to pod Twoim postem to jest cytat mojego postu (tylko tyle bo reszta odnosiła sie do Lucy)
    Może źle napisany (może i dobrze) ale gdzie Ja tu wyśmiałem płacących za grę ? Zastanawiałem sie tylko czy gracz który kupi metodą jak dotychczas i dostanie po 3 nowości (na 30 TS) nie bedzie obluzgany na FF przez innych graczy (jak czytasz FF to na 100% już takie rzeczy widziałaś )
     
  19. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    jeżeli się nie mylę to na nowość na baharamie podnieśli tpd , nie obrażając nikogo BP miota się jak ten żyd po pustym sklepie aby wcisnąć jak najwięcej przeróżności doskonałych:)
     
  20. monciaczek

    monciaczek Forum Pro

    To ja chyba poczekam do G&T(ciekawe czy będzie kiedykolwiek-choć nadzieja umiera ostatnia )to upoluje sobie drzewko wiśniowe:)bo jakoś mam nadmiar z ts jabłonek cytrynek i klonów :)więc się nie spinam pozdrawiam BP,no pakiet eheh no rewelacja!!
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2015