Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Cześć
    Chociaż czasami zajrzyj na forum farmy:p

    Kupię z 1 ts:)
     
    0olimpia0 i kotwbutach. lubią to.
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    5 x PD z drzew Marku ? Nie pamiętam ;).
    Tak na serio to akurat tego , że V. nie dba o posiadaczy Premium zupełnie nie rozumiem , moje kończy się za tydzień i decyzja o jego przedłużeniu została podjęta za mnie.


    Masz 100 %-wą rację.
    Dlatego trzymam kciuki , żeby w pakietach i poza było dużo nowości i kupujący byli ukontentowani :).
     
  3. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    Czy macie już tą misję w spółdzielni bo u mnie jej nie ma.Dnia 19.02.2015, o godzinie 14:00.Dodano misję "Co za ulga".
     
    patrycja9922 i Anetta41 lubią to.
  4. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    ts będą a mega dzień pd dla zachęty też będzie ?
     
    patrycja9922 i gretag lubią to.
  5. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Witam wieczorową porą.

    Cena pakietu zaskoczyła. Oczywiście, że tyle nie wydam. Mam 85 FL zachomikowanych specjalnie na TS-y i tyle wydam. A szacunek do BP straciłam już dawno, po głośnej akcji zmiany działania chutneya - zabrania możliwości przedłużania dyniowym. Nie będę ich tak dużo sponsorować - wydaje tylko na to co chcę, a duże kwoty to nie są.
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    to jest godzina dodania do poradnika, a nie wprowadzenia do gry. Misja od jutra ;)
     
  7. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    o rany, lo matko i wszyscy swieci naraz
    popieram, ze czym wiekszy nacisk tym wiekszy bunt, kupowalam, ale tym razem mowie basta i koniec z kupowaniem i tak ograniczylam wydatki na piksele, ale teraz zaszywam kieszen drutem kolczastym:D
    i zycze powodzenia tym co kupia, aby wywolac usmiech na twarzy Pana V....
     
  8. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Witam. Podzielam zdanie tych, co nie kupują TS i TZ. Kiedyś kupowałam-dawno temu. Łatwiej było zdobyć floreny wypełniając ankiety czy oglądając filmiki, to dokładałam realnej kasy. Później powstało kino - początkowo było nieźle. Teraz 1 filmik na parę miesięcy to za mało. Więc realnej kasy nie dokładam. A farmę lubię to gram(94 lvl). Pozdrowienia dla wytrwałych graczy.
     
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Se pojeździłam, całe 4 ładunki na stanie -.- Wieczorem wystawię. Nie w porządku jest dawanie takiego eventu w środku tygodnia. Co z dwuetatowymi farmerami? Jeszcze jak na złość wypadł mi dwudniowy wyjazd służbowy-.- Ale jest i coś dla dwuzawodowców - TS-y:p
    Pakietu na pewno nie kupię - za dużo, za drogo. Gdyby to był pakiet 20 sadzonek? W sumie to mój max limit. I pewnie tyleż kupię, bo niestety lubię...
     
  10. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    Dziwna polityka Pana V...zawsze w pakietach było taniej i powinno tak być ...ale nie już wyprzedaż ostatniego rzędu pnącza bardzo mnie zdziwiła ..kupując produkty pojedyńczo kosztowały 180 fl a w pakiecie 190fl.:eek::eek::eek:no a teraz SUPER pakiet drzewek za 210fl...czyli zagwarantowana JEDNA nowość wychodzi za 60fl:D:D:D.Wielkie dzięki..to ci PROMOCJAxDxDxD
     
  11. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    patrycja9922 lubi to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    te 10 fl kosztowalo pnacze;)xD
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jak ja się cieszę,że mamy nowe TS-yxD
    Oczywiście,nie kupię i dlatego się cieszę,bo zaoszczędzę sporo nerwów i kasy
    Nowe drzewka,nowe misje pHi oby dojść do 100 lvl a później luzik i wczasy
    Od dłuższego czasu wszelakiej maści nowości,nie wzruszają mnie ani odrobinę
    Liczę,że za jakiś tydzień max dwa dojdę tam dokąd zmierzam
    Wszystkim kupującym,życzę samych nowości :)
    Niestety jak dla mnie polityka p.V zmierza w odwrotnym kierunku do zamierzonego:music:
     
  14. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ale zaszalalo BP z cena pakietu. Nie kupie, to znaczy z 10 tak, bo lubie czekac na odkrywanie. Z ostatnich 2 wsadow do pociagu rannego mam po. kurnik i uwaga drugie pom. kameleony. fajna byla zabawa.
     
  15. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Witam.
    Ja zawsze kupuję sadzonki, ale przerażają mnie pakiety - co to mi da? :)
    Gdy potrzebuję więcej sadzonek to sama decyduję ile należy dokupić , w przeciwnym wypadku czuję się tak jakbym była
    ubezwłasnowolniona przez Pana V. :eek:
     
  16. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Z ostatniej toiki wyskoczyły mi żółte ryby to najsłabsza zagroda jaką przywiózł
    pociąg pozostałe były ok znalazły się reniferki których nie miałam przewagę
    stanowiły żółte i pom. mega swinki i kozy, natomiast megakonie 1 i to bez kolorku
    ja tez miałam fajną zabawę
     
    patrycja9922 i Anetta41 lubią to.
  17. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    System mikropłatności jest jednak super !
    Płacąc za premium diamentowe jednorazowy koszt to 155,88 zł. Duuużo !
    Każdą drobnostkę można kupić SMS'em albo wydać kilkanaście zł na np. FL.
    To tylko paczka papierosów albo flaszka czegoś smacznego ;)
    Już teraz są oferty, z których wynika, że dzienna opłata to jedyne kilkadziesiąt (np. pisiąt) groszy ;) (vide ubezpieczenia).

    Zawsze można nadwyżkowe FL (pozostałe po zakupach TS) przeznaczyć na integrację z uciśnionymi:
    [​IMG]
    Oszczędzasz 45%, pokazujesz, że się utożsamiasz z sąsiadami zza wschodniej granicy a prezes V się cieszy z Twojej inicjatywy...

    Jednak lepiej te FL przeznaczyć na mechanizację farmy a za zarobione SG spokojnie kupować owoce (kwiaty) tych nowości na targu.
     
  18. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Fantastycznie po prostu.... czytam, że będą TS-y sadzonkowe i po raz ostatni takie, których nawet nie dane mi było polizać...
    No ale jeżeli ktoś jest mistrzem w odkrywaniu drzewek dostępnych za SG, to nie powinien się dziwić...
    Ale i tak nie kupię sadzonek - i nie jest to mój protest, tylko brak FL (a tak jak obiecałam kiedyś - nie kupię za złotówki i już)
    UDANYCH ODKRYĆ SADZONKOWYCH, POWODZENIA WSZYSTKIM :):):)
     
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    Tak sobie czytam i w jednej sprawie słowa dotrzymano tzn. wyrównanie szans każdy może mieć nowe drzewka, kupisz masz xDxDxD
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Dla mnie to tez jest za drogo. 60 florków za nowe drzewko, które przy dobrych wiatrach może wyrosnąć za 5 florków. Ale jest też druga strona medalu. Jeśli dużo graczy nie kupi sadzonek to znów będzie owoc czy kwiat kosztował nie wiadomo ile. Dla nas Polaków cena jest wysoka za pakiet ale dla Niemca czy innego Brytyjczyka to jest pikuś.