Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum


    Witam w Południe

    A ile Miodkowych trafiłaś przy okazji, Gratulacje :D

    Ja wsadziłem Koguty a dostałem Żółty Kurnik - to chyba dobrze o_O
     
  2. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Dzięki :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  3. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    żółty kurnik w zamian za 5 małpek i leniwca - szaleństwo ;) :(
     
    blazers i patrycja9922 lubią to.
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja raz tu, raz pod Hamburgiem, wszystko zależy od kondycji finansowej :D

    Ja z oazami i SP czekam na kameleony, wydaje mi się że warto, trzeba zbierać SP na Różowe Kameleony i Różową Fabrykę o_O
     
  5. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Mi też:p Gdybym miała:p
    Na razie megastajnia to najlepsze co dostałam:)
     
  6. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Trzeba ćwiczyć silną wolę i trzymać SP na Kameleony, a po co teraz klonujesz, przecież masz wszystkie jakie istnieją Różowe Fabryki i Zagrody :)
     
  7. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    zbieram dalej ładunki, wszystkie wystawie znowu na noc...a w międzyczasie wtopiłam kurki miniaturki ale kolejny miks mi to wynagrodził:music:

    [​IMG]


    miksy bez galaretki, na które muszę dłużej czekać chyba lepiej mi wychodzą;):p
     
  8. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    W moim pociagu we wszystkich klasach panuje morowe powietrze, odprowadzam zdrowe zwierzatka a wysiadaja zolte, chore na zoltaczke. Boje sie wysylac nastepne zeby nie sprowadzic jakiejs zarazy na farme.
     
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Aaaaaa no to lepiej zbieraj wysokie XXL na Bahamę, to za nie będziesz miała u mnie szeroki asortyment Różu :) a na co takiego najbardziej chorujesz ?

    Jak mówicie że można trafić pomarańczowe kameleony w ładunkach za 250 to i ja popróbuje.
     
    Dorota1020, patrycja9922 oraz myszamm lubią to.
  10. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    A mnie luby żółty kolor xD-xD tym razem na dwa - ryby i osły. Pojadą w następnym pociągu.
     
    patrycja9922 lubi to.
  11. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ahhh różowości... To moje marzenie... Nie mam żadnej, z zagród w ogóle u mnie słabo, jedyne co mam to czerwona fabryka owczej wełny. Taka dobra w BB nie jestem, jakoś klony mnie nie lubią. Za to mam parę drzewek XXL, bo wolę TS-y drzewkowe niż zagrodowe.

    Mój pociąg już ostawiłam do zajezdni.
     
    patrycja9922 lubi to.
  12. mahartka

    mahartka Baron forum

    następna partia z mini wkładu przyniosła megakozy żółte i megakonie żółte oraz stajnię pomarańczową :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  13. mieczu

    mieczu Baron forum

    pociąg jeździ jak szalony, efekty średnie, ale nie ma co narzekać, grunt, że jest dobra zabawa bez inwestowania we floreny (realną gotówkę), co nie jest tutaj takie częste... z ciekawszych rzeczy dostałem na razie pomarańczowe kameleony, krowy, króliki, żółte i pomarańczowe megakozy i żółte megaświnie....
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2015
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Trafiłam 3 megachlewy(1 żółty w tym), ul żółty i świnie żółte... Wieczorem coś jeszcze sspróbuję.megastajnia i megakoziarnia mi się marzy
     
    patrycja9922 lubi to.
  15. shashua

    shashua Młodszy ekspert

    pomarańczowe kameleony trafiłam, w sumie pojechałam 9 razy, wystarczy tego dobrego, szkoda SG bo coś tam w pasku też już zalegało, żeby jeszcze te G&T w końcu nastało....
     
    patrycja9922 lubi to.
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    U mnie totalna porażka
    megakoziarnia zwykła
    megaświnie zwykłe
    megakonie żółte x 2
    żółte barany
    żółte króliki
    pomarańczowy kurnik
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    patrycja9922 lubi to.
  17. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    ja dostałem myszy pomaranczowe i wiele innych megazagród jeszcze cały czas pendolino jezdzi
     
    patrycja9922 i 0olimpia0 lubią to.
  18. iza_79

    iza_79 Książę forum

    i żółty kurnik i mi się trafił :D
    i pomarańczowy też
     
    patrycja9922 i 0olimpia0 lubią to.
  19. Sekme

    Sekme Generał forum

    Najnowsze wyniki ogólne.
    Dokładna lista, co z jakiego ładunku wypada, jest w Nieoficjalnym poradniku: >>KLIK<<

    Jak widać po wysłaniu ponad 80 ładunków o różnych wartościach, zdobycie pomarańczowej mega stajni lub pomarańczowego chlewiku graniczy z cudem... Ogólnie algorytm udostępnia same mega koziarnie i mega stajnie, chlewików mało. Natomiast bardzo łatwo i tanim kosztem można uzupełnić zapasy zwykłych pomarańczowych zagród.

    Mam nadzieję, że to Wam pomoże w planowaniu podróży :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2015
  20. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Mi ze średnich ładunków trafiły się 3 megachlewy w tym 2 żółte, raz megastajnia, z małego ładunku megakoziarnia żółta, a z pozostałych średnich pomarańczowe kaczki i ul oraz osły ++ i teraz nie wiem czy te osły warto zostawiać czy wysłać je w diabły. To mój pierwszy pociąg i mało doświadczony kolejarz jestem ;)
     
    patrycja9922 lubi to.