Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Mnie na razie te kwiatki omijają, ale za to udało się trafić:
    [​IMG]
     
  2. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Gratuluję ;) mnie to omija szerokim łukiem.... za to wylosowałam zwykłą tą fabrykę.... -.-
     
    0olimpia0 i Celestyna lubią to.
  3. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Gratki Wielkie;)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No koleżanko...8)Pogratulować :music:
     
  5. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dzięki, doznałam szoku jak to się trafiło :)
     
    0olimpia0 lubi to.
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Uwierz mi że prawie skakałam ze szczęścia jak się kwiatuszek trafił ale że jestem w pracy to nie wypada skakać :p
     
    kabokazekana i draculik34 lubią to.
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No też bym miała ochotę skakać jakbym go trafiła, ale pewnie nie trafię go :p
     
    0olimpia0 lubi to.
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Gratuluję Wam :).....jaki fart...super:)
    Jak do tej pory u mnie róży to jeszcze nie widziałam na kole, kwiatuszek tak....ale niestety nie trafiony:(

    Powodzenia Tym co kręcą :)
     
    draculik34 i Mojabonanza lubią to.
  9. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    też zauważyłam obniżkę i dobrze, bo te poprzednie zabawy ciut za drogie jak na moje gusta
    tym razem się skusiłam i zakupiłam 100 prób, pierwsze 5 kręceń niestety nie widziało żadnego kwiatka, a co tu o lilii myśleć...
    nie strasz naweet est-oreczko, że trzeba będzie 200 prób wykupić żeby choć lilie ujrzeć na kole, bo z moim szczęściem to i 200 kuponików nie pomoże...
    a to pnącze też mnie wielce interesuje ale chyba jeszcze musimy poczekać :)

    gratulacje, a więc jednak się da ;)
    a co do różowości to raz jeden fabryka jaj strusich się u mnie trafiła, oczywiście pudło.
     
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Udało się "dziewczynom" :) ...to może i nam i wszystkim co kręcą się uda:)
    Trzymam kciuki:)
     
    Mojabonanza i marmlada lubią to.
  11. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    dałam się wciągnąć i kupiłam 5 prób. :)
    na razie czekam bo na kole nic ciekawego nie ma :)
     
  12. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    30 wejściówek - kwiatuszek i to ten pierwszy pokazał się raz , co wykręciłam ? Nie chcę się chwalić bo naprawdę nie ma czymxD. Za głupotę trzeba płacić. Gratki Vaiot:) miło że komuś się jednak udaje.
     
    draculik34 lubi to.
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    ja wykręciłam 10 prób i ani kwiatka, ani różowości, za to obowiązkowo surmia xxl :p
    na razie pasuję poczekam na lepsze nagrody.
    oby się udało wykręcić wymarzone fanty czego również wszystkim życzę :)
     
    kabokazekana lubi to.
  14. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    powiem tak: na 100 prób miałam 2 razy szczęście zobaczyć lilje ( raz urało się ją złapać...)
    z 2 albo 3 razy widziałam kwiatoładowarke i tulipana ale nie chciały do mnie no cóż różowości i czerwoności też mnie omijały... chyba stwierdzili że dostałam najcenniejsze i mam spadać :p
    dziękuje :)
     
  15. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Prób imprezowych nie nabywam , mam trochę z jakiś eventów , kręcę jak są kwiaty i różowe zagrody , fabryki. Czyli mega rzadko xD.
    Dzisiaj z rana pierwszy raz pojawiły się ww. róże. To sobie zakręciłem ;). W sumie 20 baniek do przodu.
    Z kwiatów do tej pory mam tylko Ładowarkę.
    Za 8h wpadnę zobaczyć co tam jest nowego na kole.
    Gratki Vaiot i Musa , niezłe strzały.

    [​IMG]
     
  16. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Dzięki ;) Tobie też nieźle wpadło ;)
     
    0olimpia0 lubi to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to super a ja nie mam ani jednej rechotki :)
     
    0olimpia0 lubi to.
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Hej Sąsiad :) .....grateczki:)
    Jakiego macie farta:).....ale to dlatego , bo ja za Was kciuki trzymam :music::) i życzę Wam powodzenia:)

    Wykręciłam 50 imprezówek.......Wesoła Lilia nie trafiona :(, chociaż widziałam ją 3 razy. Koloru różowego na kole brak nadal.
    Z ciekawszych wygranych:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] .....sporo super paszy, będzie co do oaz wrzucić:)

    I nadal trzymam kciuki za Was:) ......ja robię przerwę w kręcaniach.
     
  19. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    est-oreczko, przynajmniej się tulipanek trafił i czerwona fabryczka, zawsze to coś, a lilijkę jeszcze złapiesz, trzymam kciuki, tak za Ciebie jak i za pozostałych ;)
    mnie się udało pszczołę ninje, śnieżnego królika, kupon na kombajn ni i oczywiście surmie :D kwiatka to nawet nie zobaczyłam, więc czekam, choć z cierpliwością u mnie krucho:p
     
    est-orka i draculik34 lubią to.
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Piękne wyniki , gratuluję :)
    Ja na 100 wykręconych prób 2 razy widziałam Lilię i raz Tulipanka xD Kwiatoładowarka była 3 razy i 2 razy widziałam różową fabrykę strusi jajec ale niestety strzałeczka zatrzymała się albo kilometr od nich albo jedno pole za lub przed :p
    Trzymam kciuki za wszystkich ;) Pozdrawiam ;)
     
    0olimpia0, Mojabonanza oraz est-orka lubią to.