Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. piotruś6666

    piotruś6666 Wielki mistrz forum

    Dla mnie się opłaca bo włożyłem kilka zagród pomarańczowych, żółtych i zwykłych i dostałem megakoziarnię żółtą:)
     
    patrycja9922 lubi to.
  2. Majowe

    Majowe Baron forum

    No nie wiem, ja włożyłam koty, chomiki i lisy i dostałam megastajnie pomarańczową... :)
     
    bogna24 i patrycja9922 lubią to.
  3. mahartka

    mahartka Baron forum

    u mnie przyszły pomarańczowe kaczki i łosie+ :) następne 4 rosną :) a pociąg jeździ i jeździ ;) oby tylko benzyny nie zabrakło xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No widzisz, to ja taka ciemnota i wcześniej nie widziałam, a może widziałam i zapomniałam ze względu na "częstą częstotliwość" wszelakich pociągów na farmie :pxD Może by do poradnika dodać takie info??
    Szkoda, że nie ma takiej opcji do segregowania zagród w inwentarzu wg PD, jakie dają. Przy czasówkach w eventach to było by niegłupie :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  5. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Nie no, co do paska z zagrodami to już tyle razy było poruszane, żeby to w ogóle jakoś posegregować, tzn. nazewnictwo takie samo dla każdej zagrody, bo teraz coś znaleźć to dramat jakiś:) No, ale może w końcu kiedyś się doczekamy zmian na lepsze:)
     
    juliuszka, patrycja9922 oraz agbiko lubią to.
  6. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Ho, ho no to trafiłaś na skarb od BP....:p
     
    agi31 i patrycja9922 lubią to.
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Miałam na myśli specjalnie ts
     
  8. Ada916

    Ada916 Forumowy żółtodziób

    a ja z lisa, kota ,szopa i myszy złotego renifera:(
     
    patrycja9922 lubi to.
  9. mieczu

    mieczu Baron forum

    no pociąg kursuje u mnie, prawie się szyny palą, za chwilę ósmy ładunek przybywa i wystawiam na farmę pierwszą transzę, może się urodzi coś ciekawego...
    do ekspresu władowałem wszystko co żółte (szkoda, że fabryk się nie da, a zwłaszcza ich żółtych ulepszeń) a także nadwyżki kotów, myszy itp.
    mam pytanie: gdy się Wam trafiają zwykłe megazagrody to je zostawiacie, czy pakujecie od nowa do ekspresu, aż wpadną pomarańczowe lub chociaż żółte mega????
    ...ja w poprzedniej edycji zostawiałem tylko pomarańczowe mega a resztę wracałem do ekspresu, ale tak sobie myślę, że każda mega jest chyba cenna...
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2015
    patrycja9922 lubi to.
  10. iza_79

    iza_79 Książę forum

    pomarańczowe myszy tym razem, ktoś już dziś także je dostał, starsi stażem wiedzieli że jest takie cudo?
     
    0olimpia0 i patrycja9922 lubią to.
  11. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Jezdze, az tory sie zaczerwienily, ale z TS nic nie wkladam, wole na GT potrzebujacym wyslac. Na razie mega kozy, nastepne rosna. Ja mam pom. myszy z jakiegos ewentu.
     
    patrycja9922 lubi to.
  12. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    zagrody z TSów jak koty listy itp się opłaca,jak najbardziej.
     
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Z jakiego ładunku dostałaś pomarańczowe myszki?
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie pamiętam co wkładałam, ale albo żółtą kryptę lub chomiki albo myszy- ładunekB średni
    Na 7 ładunków 2 razy pomarańczowe kameleony
     
    _Olenka47 lubi to.
  15. iza_79

    iza_79 Książę forum

    z tego pierwszego, najmniejszego A
    czyli pomarańczowe myszki to żadna nowość, ale wizualnie są bardzo ładne :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  16. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Mam nadzieję że i mi się poszczęści i zdobędę pomarańczowe myszy:inlove::inlove:
     
    iza_79 i kolobrzeg lubią to.
  17. dosias

    dosias Generał forum

    a ja zdobyłam pierwsza megazagrodne, jest to megastajnia i czekam na kolejne
     
    patrycja9922 lubi to.
  18. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Odkryłam pierwsze 4 zagrody i mam :

    pomarańczowe strusie
    pomarańczowe owce
    pomarańczowe króliki
    mega stajnia żółta

    Następne cztery postawione i pociąg cały czas jeździ, oczywiście z wkładem za 250 w postaci małpek + leniwiec ! Przed pójściem lulu pewnie jeszcze ze 4 zagrody do wystawienia będą :p
     
    0olimpia0 i patrycja9922 lubią to.
  19. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Znów żółta megakoziarnia oraz pierwsza dzisiaj megakoziarnia pomarańczowa. Megakoziarnie mnie kochają xD
     
  20. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    o_Ooo gratulacje! :) Zapomniałem, że też w sumie mogą wypaść :) No to już wiem na co poluję xD
    Wysyłam na razie składy za 500 tj żółte krypty i kurniki lub jakieś żółte ulepszenia :)
    Ładunki wystawię na noc :)
     
    patrycja9922, _Olenka47 oraz 0olimpia0 lubią to.