Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ciem.ciem

    ciem.ciem Czeladnik forum

    Nieźle..robią event ze zwiększoną ilością PD za zagrody i warsztaciki, gdy nikt tego prawie nie ma na polach, bo się sadzi roślinę eventową do walentynek. Brawo. Po prostu genialne.
     
    _Grani_ lubi to.
  2. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    jakie narzędzia?? do pociągu, nie kumam ..:eek:
     
    patrycja9922 lubi to.
  3. karolcia1161

    karolcia1161 Czeladnik forum

    Nie do pociągu tylko narzędzia potrzebne są do zbudowania kolorowych ulepszeń w warsztaciku ,jak farmer pisze że budował żółte krypty:):):)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem : >>>Ekspres "San Gigantica"
    Znajdziesz tam tabele z wartościami wszystkich zagród,które możemy włożyć do pociągu,oraz tabelki z zagrodami,jakie możemy zdobyć.
     
    patrycja9922 lubi to.
  5. hotaru27

    hotaru27 Czeladnik forum

    Boże, jak mi farma muli;) zbiorę chyba dopiero po rozpoczęciu mini eventu. Jeszcze nigdy nie korzystałam ze zwierzęcego pociągu;) pora to nadrobić. Może akurat uda się zdobyć coś fajnego.
     
    _Grani_ i patrycja9922 lubią to.
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Gra tak fatalnie działa,że bardzo obawiam się o pociąg.
     
    patrycja9922 i betiwol lubią to.
  7. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Miał być mini event więcej z zagród i warsztacików gdzie on jest?
     
    babula40 i jola0909g lubią to.
  8. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zapomnieli włączyć:p
    Nie zbierać zagród!!
     
    babula40 lubi to.
  9. Agnieszka6886

    Agnieszka6886 Mistrz forum

    pociag jest a zagrod nie ma jeszcze
     
    patrycja9922 lubi to.
  10. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    no właśnie.....jest już po 11 a mini eventu więcej z zagród i warsztacików nie ma.......jest aż tak mini że go nie widać?xDxDxD
     
    patrycja9922 i Renia1920 lubią to.
  11. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Nie dość,że gra muli jak nie powiem co to jeszcze o evencie zapomnieli masakra,aż się odechciewa grać :wuerg:
     
    patrycja9922 lubi to.
  12. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Wychodzę dokładnie z takiego samego założenia - lepiej coś mieć, niż nie mieć.
    I co z tego, że leży w pasku - jeść nie prosi, ale w razie potrzeby można wyciągnąć i wtedy jest jak znalazł.
    Jeśli ktoś się zastanawia - warto, czy nie warto. Powiem jednoznacznie - warto.
    Osobiście wyślę tyle, ładunków, ile tylko dam radę obsłużyć czasowo, ale każdy wybiera sam.




    Dokładnie tak - myślałam, że po pierwszej edycji pociągów "cena" różnych staroci bardzo wzrośnie, a tu zdziwienie - nikomu nie były potrzebne...o_O
    Pamiętam, że podczas tego pierwszego G&T za "grosze" nazbierałam różnych cytryn, perfumowych czy jajecznych kilkaset szt. Było co wysyłać w podróż xD



    Blazers, Twoje oburzenie jest w 100% słuszne - BP ma w nosie to, czego chcą gracze. Tak było, jest i będzie.
    To mogą zmienić tylko malejące wpływy $, a na to raczej zbytnio bym nie liczyła - ok, Ci, co trochę już znają i rozumieją grę, czytają fora, rozmawiają z ludźmi może i świadomie mogą zrezygnować z zakupów, ale takich graczy jest mało. Większość graczy to "komety" - wpadł na chwilę, poklikał, kupił, znudziło się, bo długo trwa, poleciał do następnej gry. I te "komety" prawdopodobnie przynoszą bardzo większość $ - dla nich wszystko jest nowe i TSy, i BB, oni jeszcze nie są świadomi, że można inaczej, oni nigdy nie zobaczą G&T, ponieważ zwyczajnie go nie doczekają.

    Od dawna uznałam, że beznamiętnie traktuję wszystkie poczynania BP, ponieważ nie mam na nie wpływu oraz (co jest najważniejsze) są one absolutnie nieistotnym elementem mojego życia, na który zdecydowanie szkoda emocji i nerwów ;)
    Gram dopóki sprawia mi to jakąkolwiek radość. Przestanie sprawiać - przestanę grać.
    Fakt, ta radość jest co raz mniejsza, ale nie jest to sprawa wagi "państwowej", o którą warto walczyć na śmierć i życie ;)

    A propos zadowolenia "starych" graczy...
    Nie zauważyłam ani zachwytu, ani peanów na cześć. To, że starzy gracze podchodzą do sprawy racjonalnie i zamierzają maksymalnie skorzystać z tego mini eventu, to wcale nie oznacza, że nie chcieliby mieć pociągu z drzewkami, G&T itp. Zwyczajnie nie widzę powodu, by odpuścić ten mini event tylko dlatego, że nie dali pociągu z drzewkami.
    I tak, ja rozumiem, że myśląc teoretycznie (podkreślam - teoretycznie) powinno być tak, iż gdy w mini evencie weźmie udział mniejsza liczba graczy, to BP to coś da do myślenia, ale to czysta teoria. Właśnie się przekonaliśmy, jak bardzo BP się przejmuje takimi rzeczami, gdzie nie jest możliwe "głosowanie portfelem".

    Wybacz, jeśli Cię rozczarowałam...


    Udanych podróży Giganticą życzę :)
     
  13. Agnieszka6886

    Agnieszka6886 Mistrz forum

    ja powymieniam zółte zagrody + i ++, zawsze może dostane coś innego

    ruszyły zagrody
     
    patrycja9922 lubi to.
  14. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    Czy pociąg zawsze był za fl?
     
  15. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    Uwaga, nie ruszyło 2xPD z zagród i warsztatów!!!
     
    patrycja9922 lubi to.
  16. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Juz jest!!!!!!!!
    Ciekawe, czy doliczą czas, 22 min spóźnienia -.-
     
    _Grani_ lubi to.
  17. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Witam ,
    Czy tylko u mnie nie ma eventu wiecej DP z zagrod ?:wuerg:
    Pociag sie pojawil i pierwsze spady wsadzone...ale tego smiecia sie uzbieralo...dzieki wspanialym nagroda na kole i swini i owcy mam wiosenne porzadkixD

    edit. pojawil sie...ciekawe czy dolicza pdxD
     
    patrycja9922 lubi to.
  18. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    już jest
    też kilkukrotnie sprawdzałam, przelogowałam się i pousuwałam ciasteczka
    gra momentami nieco muli, ale event jest
    z opóźnieniem, to fakt
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Jestem zachwycona:) Pociąg będzie jeździł jak szalony:) Oczywiście w ruch pójdą zwykłe zagrody kupione za SG:D Nie ma nawet opcji że jakieś specjalne;) Gdyby ktoś się wahał zagrody specjalne ja przyjmuje:inlove::p
    Chociaż uważam, że troszkę szkoda, że to nie pociąg z drzewkami:(
     
  20. Megan

    Megan Komandor forum

    Też go nie widzę, pociag jest.
     
    patrycja9922 lubi to.