Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. babula40

    babula40 Komandor forum

    Bogatemu ,to i diabeł dzieci kołysze xDxDxD
    U mnie bez zmian ,czyli kiszka po całości. Te wczorajsze 2 okazy ,to kropla w morzu ..... Oazy zamiecione ,czekamy na nowe BB :)
    edit.moi sąsiedzi są bardzooooooo oszczędni :p
     
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Poczytałam przedmówców i wrzuciłam, co tam było na stanie..dwóch wtop osiołkowych nie pokazuję, tylko się chwalę tym, co się było udało;)[​IMG] i jeszcze:[​IMG]xD
    też na razie spadam, nie będę kusić, ale wieczorkiem ..kto wie?;)
     
  3. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    a ja sie musze pochwalić - przed chwilą z 4 zwykłych wielbłądów wyskoczyły.... okręt pustyni, śnieżny i zwrotka 4 podstawowych zwierząt.
    WOW!
    Nie sądziłam, że takie rzeczy są możliwe.
    Nie umiem niestety robić zrzutów ekranu więc nie pokażę, ale jestem super uradowana:)
    Podobnego powodzenia wszystkim:)
     
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Kosturkiem ich Babula ... kosturkiem pod żebro ... xDxD

    a w temacie ...

    [​IMG]
     
  5. babula40

    babula40 Komandor forum

    Nie dość ,że ktoś mi sprzątnął sprzed nosa 30 baniek ,to jeszcze tutaj dołują xD
    Marek ,farciarzu :inlove:
     
    malinarp, Kesja88 oraz -MarekW- lubią to.
  6. kwasia1999

    kwasia1999 Młodszy ekspert

    Moje bankructwo po tym evencie sięga zenitu xD. Stworzyłam jedyną kaczkę pekińską bez przeskoków -.- i na dodatek nie mogę jej opchnąć na targu żeby chociaż trochę się odkuć >:( ponad 200 sztuk paszy poszło i zbankrutowałam przez kupno zwierząt:cry:. Już się odechciewa grać:mad:
     
    Kesja88 lubi to.
  7. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    chyba rozbiłam bank:) a może pod koniec BB odkręcają kurki dla spóźnialskich??
    ..nie uwierzycie... teraz z kolei z 4 zwykłych koni wyskoczył halfinger i... ognisty!!!
     
  8. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    może i ja się pochwalę z 4 zwykłych kur dostałam złotą... w życiu mi się coś takiego nie zdarzyło:)
     
  9. babula40

    babula40 Komandor forum

    [​IMG] :)

    yupi ,yupi ,yupi
     
  10. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    U mnie tez pare ladnych przeskokow...chyba kurki odkrecili i do kupna SP chca zachecic:))))
     
  11. renata870821

    renata870821 Czeladnik forum

    tak czytam czytam... i sama nie wiem co robić... takie ładne teraz wyniki macie a u mnie do tej pory nic nie poszło... może wystawić jeszcze jakaś oazę i liczyć że może coś się uda... hmmmmmm....o_O
     
    patrycja9922 lubi to.
  12. babula40

    babula40 Komandor forum

    zachęcona pięknymi mixami ,poszłam za ciosem i efekt jest :)
     
  13. renata870821

    renata870821 Czeladnik forum

    postawiłam... jednak kurek dla mnie dalej zakręcony:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  14. Suomi.

    Suomi. Baron forum

    Witam, tak wyklonowałam:
    [​IMG]
    a tak straciłam:
    [​IMG]

    + stracone 600 sp.
     
  15. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Naiwna kobietka za mnie, ale ... zachęcona ostatnimi screenami wyciągnęłam oazyxD
    Może coś się trafi. Wczoraj klonowałam ... zbyt dobrze szło aby szybko zaprzestać zabawy i zbyt słabo aby mieć z tego jakąś większą satysfakcję (i motywację do kupna SP).
     
    malinarp, Anetta41 oraz babula40 lubią to.
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    moje kciuki ponoć pomagają ,tak więc trzymam :)
     
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Naprawdę pomagają :D Jak na mnie to bardzo dobry wynik:
    [​IMG]

    Wychodząc z założenia "łatwo przyszło, łatwo poszło" wrzuciłam o 1 stopień wyższy miks. Zaraz zobaczę co wyszło;)

    Edit:
    No i poszło. Wiuuuu xDxDxD
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2015
  18. Sekme

    Sekme Generał forum

    To miał być ostatni miks - taki w stylu "a co tam", a wygląda, że może warto jeszcze spróbować... ;)
    Czystej wody hazard... "tak, jeszcze ten jeden ostatni raz, to się odkuję... tym razem na pewno się uda..." 8)


    [​IMG]
     
  19. babula40

    babula40 Komandor forum

    Kto nie ryzykuje szampana nie pije :)
    króliki i nietoperki miodzio :)
     
    malinarp, patrycja9922 oraz dotikampo lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skusiłam się,ale u mnie tylko klonowanie jako tako,a miksy jak zwykle w plecy :p

    [​IMG]
     
    draculik34, 0olimpia0 oraz Sekme lubią to.