Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. babula40

    babula40 Komandor forum

    Królowa (mixów ) jest tylko jedna :) Grateczki Anko :)
     
    _Olenka47, malinarp oraz est-orka lubią to.
  2. Sekme

    Sekme Generał forum

    Najserdeczniejsze gratulacje i pozdrowienia z przeciwległego bieguna! :D

    [​IMG]

    Ciągle nie tracę nadziei, że mój "złoty wiek" jeszcze kiedyś powróci, ale na razie nawet w takich konfiguracjach w najlepszym przypadku jestem na zero ;)
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Ups Jakoś mi to wygląda , że jesteś 2 połyskujące do tyłu :(. Dlaczego dałaś taką dziwną mieszankę ?o_O:eek:
     
    est-orka lubi to.
  4. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dobrze Ci wygląda - na tym miksie byłam 3 owce do tyłu. Potem były jeszcze nietoperze i wrony, ale już trochę niższe ;)

    Generalnie szukam sposobu na obniżenie kosztu miksów.
    Konfiguracja "3 droższe + 1 tańsze" to najbezpieczniejszy miks, który ma najwyższe prawdopodobieństwo sukcesu ze wszystkich miksów. U mnie od jakiegoś czasu nie sprawdzają się te ryzykowne miksy "3 tańsze + 1 droższe", ani te 50/50 czyli "2x2" - stare pomysły typu: "złoty slot", ilość oaz czy poziom zwierzaków nie mają znaczenia, w plecy jest i na niskich, i na wysokich.
    Wrzucanie do oaz 4 identycznych zwierzaków, to klonowanie na grubym minusie - cena 4 identycznych zwierzaków z wyższych poziomów zazwyczaj jest sporo wyższa niż cena 1 zwierzaka z następnego poziomu, a jeszcze trzeba pamiętać o opłacie targowej. Przeskoków w rachunkach nie biorę pod uwagę, ponieważ prawie się nie zdarzają.
    Takie życie pod moją lipą... -.-
     
  5. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    tyto umiesz mixowac ja mam foha bo straciłem 8 mil a teraz mam do zaoferowania tarnine i nikt nie chce sie wymienic
     
    malinarp lubi to.
  6. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.
    Sekme mi również mixy nie wychodziły. Mówię tu o tych obarczonych największym ryzykiem które prezentuje tu np. gracz aniusia64.
    Postanowiłem spróbować czegoś bardziej bezpiecznego i jestem zadowolony. Komu jak komu ale Tobie nie muszę tłumaczyć jak ceny kolorowych zwierząt rotują na targu. Wrzucę kilka mixów o małym ryzyku, dlaczego małym, bo zakup zwierząt do tych mixów był po cenach które w przypadku niepowodzenia nie generują dużych strat. Jest to sposób dla osób które są cierpliwe, które znają swój targ i wiedzą kiedy i za ile opłaca się kupować

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Może warto tego spróbować :)

     
  7. Sekme

    Sekme Generał forum

    Bardzo ciekawa metoda. Dziękuję za pomysł. Na pewno spróbuję :)
    W chwili obecnej jest już tak, że (cytując mistrza) "wynalazłam tysiąc sposobów, gdy miksy się nie udają" ;)
     
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Jakiś czas temu próbowałam takich kombinacji, ale w systemie 1 oaza silna + 3 oazy miks..... wyniki nie zawsze były zadawalające:oops:
    To wzmocnienie 2 oazy silne + 2 oazy miks ..... całkiem fajnie wygląda:)
    Sekme:) ... ja już spróbowałam ....
    taki wynik:
    [​IMG]

    Może być ..... prawda? :)
    Oby zawsze tak wychodziło:)
    Powodzenia :)
     
  9. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Niezle, tez tak sprobuje przy okazji, bo chwilowo brak miejsca i Sp tez tylko 200.
     
    malinarp i est-orka lubią to.
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    BRAWO :), życzę zawsze takich dobroci :)
     
    _Olenka47, malinarp oraz est-orka lubią to.
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Może to i jest jakiś sposób :)
    Powodzenia życzę :)

    Dziękuję :)
    Zawsze , to byłoby za dobrze.... wystarczy, że wtop straszliwych nie będzie:)
    Dobrej nocki życzę :)
     
  12. Sekme

    Sekme Generał forum

    Mam nadzieję, że u mnie będzie równie pięknie :)
    Pierwszy test w trakcie ;)
     
    est-orka i _Olenka47 lubią to.
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ogi, a czy przy każdym mixie miałeś takie wyniki, czy wychodziły Ci także takie bez przeskoku?
     
    est-orka lubi to.
  14. Sekme

    Sekme Generał forum

    Pierwsze koty za płoty ;)
    Wczoraj wrzuciłam kilka rzutów, dziś też już kilka. Na razie widzę jedną zasadniczą różnicę pomiędzy moimi a Waszymi wynikami - u mnie nie ma żadnego przeskoku, dosłownie - żadnego. W większości przypadków dostaję 3 szt. z następnego poziomu, rzadko jest 4, no i rzadko są 2. Na razie oczywiście próbka jest zbyt mała, by stwierdzić, że zawsze tak będzie, dlatego testuję dalej.
    Co najwyżej będę miała 1001 sposób, który na mojej farmie niezbyt się sprawdza xD
    Zabawa trwa :)


    Dziękuję bardzo serdecznie Wam i Ani za odzew i pomoc! :)
     
  15. Muszak

    Muszak Zaawansowany

    a i ja mam pytanie odn. klonowania!
    ale poproszę tak łopatologicznie - może Ktoś cierpliwy zechce mi wyjaśnić! ;)
    Jak klonować by wychodziły takie cuda jak Wam!?
    Tylko proszę tak od początku, krok po kroku!:)

    Z tego co wiem to daje 3 niskie i 1 wyższe zwierze kolorowe!?
    "wyższe" o jeden, dwa poziomy!?
    I lepiej robić jak nie ma baby boom!?
    daje 4zagrody z takim samym zestawem (np. 4burdeliki i w nich tylko te same kury!?)!?
    I czy kolejność ich "wkładania" do burdeliku ma znaczenie!?
    Proszę o wszelkie wskazówki! bo u mnie z tymi kolorowymi i misjami z nimi jakoś ciężko idzie! :oops:
     
    morellaa lubi to.
  16. anastazja1010

    anastazja1010 Forumowy żółtodziób

    Kiedy będzie wesołe miasteczko Renza?
     
  17. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witam. Event był niedawno. Zakończył się we wtorek. Na przyszłość proszę poczytaj Oficjalne Ogłoszenia. KLIK.
     
  18. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    Moje miksy tradycyjne,chociaż używane różne sloty,najpierw czwarty,potem trzeci i na końcu drugi i za każdym razem wynik ten sam,czyli jeden miks z czterech udanyo_O.Już przestałam wierzyć w złoty slot,bo ostatnio nic się nie udawało:cry:.Teraz jeden do przodu,trzy do tyłu:(.Ale nie ustaję w próbach:p

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Gratuluję wszystkim udanych miksowań!
     
  19. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Małgosiu grateczki miksów :) zwłaszcza kosmitki :) takie miksy najbardziej cieszą .
    Mi też jeden wyszedł ale tylko ten reszta cofki :(
    [​IMG]
     
  20. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    jakbym czytała swoją wypowiedz ;) , zawsze w plecy ...-.-


    EDIT: u mnie jak są przeskoki to do tyłu :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2015
    .Farmeria., morellaa oraz Mojabonanza lubią to.