Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. iza_79

    iza_79 Książę forum

    a ja z pozostałych trzech dostałam jeżyki koguty i pomarańczowe konie. i się cieszę :) tylko lekki szok w młynie przeżyłam - pasza dla kogutów lekko droga jest. ciekawe w czym koguty lepsze od kurek
     
  2. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    za imprezową wejściówkę dostałem lepszą zagrodę (czerwone osły ) jak w tym durnym ewencie za 15fl
     
    _Olenka47 i amdep lubią to.
  3. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. Cieszę się na przyjazd "Wesołego Miasteczka Renzo" tylko zastanawia mnie dlaczego Renzo na tak krótko zagości u nas... Czyżby się na nas obraził lub gniewał? Niestety jedna doba pobytu to za mało by coś wartościowego wygrać. Może następnym razem przyjedzie i zatrzyma się na dłużej:):p;):)
     
    jakleci.ewa102 lubi to.
  4. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam. postawiłem 11 budek i wylazło: lisy, boćki, szopy, czerwone ryby, króliki pom.x2, obora pom., osły czerwone, kiwi, strusie czerwone i kolejne krety. szału nie ma ale i marudzić nie zamierzam. pozdrawiam i powodzenia
     
    ross2 lubi to.
  5. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    20 zagadek już stoi, za 4 godzinki do zbioru :p Akurat zdążyłam przed końcem :D
    Renzo troszkę za krótko, nawet nie wiem czy uda mi się po pracy coś wygrać na krecikach :oops: Chyba zostawię wejściówki na kolejny evencik.
     
  6. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. Cieszę się na przyjazd "Wesołego Miasteczka Renzo" tylko zastanawia mnie dlaczego Renzo na tak krótko zagości u nas... Czyżby się na nas obraził lub gniewał? Niestety jedna doba pobytu to za mało by coś wartościowego wygrać. Może następnym razem przyjedzie i zatrzyma się na dłużej:):p;):)
     
  7. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Życzę samych spuchniętych komarów i wilków !

    A te wejściówki, to raczej szkoda kisić, bo nie wiadomo kiedy (i czy w ogóle) będzie kolejne wesołe miasteczko...
     
    Mojabonanza lubi to.
  8. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Witam wieczorowo ,to i ja się wypowiem na temat stajennego .Kupiłam 50 ts i nie trafiłam ani jednej nowości ,tak dziadowskiego eventu jeszcze nie miałam ,dostałam 10 x myszy ,6x koty,6xlisy i dwie czerwone kotlarnie a jeszcze czerwoną oborę a poza tym zwykłe i żółte zagrody.Zaczynam i ja powoli się leczyć z ts , długo ,długo nic nie kupię ,jestem wściekła
     
    Sookie i Bilonge lubią to.
  9. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    a ja baran myślałem że jak kupię jedną zagrodę za moje ciężko zarobione w kinie (przez trzy miesiące) 15fl to trafię kiwi. Ta gra coraz bardziej schodzi na psy. Następna ankieta jaką będę wypełniał to wszystko będzie na 0. Coraz więcej błędów a obiecanego kodu jak nie było tak nie ma
     
    ross2, _Olenka47 oraz Renia1920 lubią to.
  10. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    amdep i SMOD_Atena lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    AgiFarm83 lubi to.
  12. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    lipę to masz w poście na dole:cry:.
     
  13. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Czytając Wasze posty ,cieszę
    się,że nie kupuję Tesów,o jedną frustratkę mniej;)
     
  14. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Za dobrze by było jak by za kupno 1 zagrody dostawało się nowości (chociaż wyjątki się trafiają). Czytałeś OO dotyczące tego mini eventu? Z każdym levelem dochodzą kolejne zagrody (kolorowe, +, ++), specjalne. Im wyższy level tym jest gorzej dostać nowości. Na niskich levelah, pula zagród do zdobycia jest mała.;)
     
  15. -malafarmerka-

    -malafarmerka- Forumowy żółtodziób

    chyba zakręcili kurek z kiwi:(
    moja siostra i brat postawili po 1 ts i trafili kiwi:D
    ja na 4 postawione tsy nie trafiłam ani jednego:(
     
    ross2 lubi to.
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    szansa trafienia nowości i każdej innej zagrody/fabryki na ok 90 poziomie wynosi 1 do ok. 205, niestety tak mówi rachunek prawdopodobieństwa:)a z matematyką się nie dyskutuje 8)8)8)
     
  17. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    miło jest czytać wypowiedz Gracza, który to co postanowił, to i tak zrobił :)
     
  18. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam na 10 postawionych ts żadnej nowej zagrody same zwykłe które można dostać w spółdzielni a miałam nie kupić tak to jest jak się sucha kusiciela nie daruję sobie mogłam zostawić florki na jutrzejsze kreciki trudno może coś skombinuje
     
    Mojabonanza lubi to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moje zdobycze tsowe wygladaja tak:) przed tym mini eventem koguty i wilki do misji musialem kupowac;)
    [​IMG]
     
  20. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Gratulacje :)
    Ładny wynik, teraz się odkujesz ;) może jakieś promocje na targu będą? xD