Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Odkryłam właśnie drugą dziesiątkę i znowu ani wilka ani kiwi, rezygnuję tak to ja się bawić nie będę :(
     
  2. beti700501

    beti700501 Forumowy żółtodziób

    robia ankiety cuda na kiju aby zadowolic gracza a najwieksza niesprawiedliwoscia sa tajemnicze sadzonki i tajemnicze zagrody tyle realnej kasy idzie by dostac cos co moge se kupic za sianogrosze to był ostatni raz kiedy sie na to dałam naciagnac
     
  3. Asiatek

    Asiatek Czeladnik forum

    Witam w niedzielny poranek :) Z 5 TS-ów dostałam: wilki i żaby, których nie miałam oraz czerwony ul, czerwoną zagrodę dla osłów i bociany :) Nie jest źle xD Życzę wszystkim wymarzonych zagród:)
     
  4. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Ja takich nie zbieram,bardziej ekonomiczne na Baha są różowe zagrody...
    [​IMG]
     
  5. mieczu

    mieczu Baron forum

    to dokładnie tak samo jak ja, złamałem się, kupiłem trochę florenów za real cash i... krótko mówiąc - kaszanka :(
    w sumie odkryłem 22 zagrody Orion i nie dostałem ani jednego kiwi, ani jednego wilka, ani jednej żaby (też jeszcze jakoś nie mam) i ani jednej różowości... mam nadzieję, że na dłuższy czas wyleczyłem się z kupowania florenów za kasę...
    jedyne co dostałem w miarę cennego to zagroda dla kogutów (już druga u mnie), poza tym fura badziewia pomarańczowego i innego mysio-kociego ustrojstwa, pozostaje mi mieć nadzieję, że ktoś może wymieni te koguty na wilki, jeśli w ogóle będzie kiedyś g&t i jeśli nie zablokują kogutów, wilków czy kiwi... ech
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tez sie pokusilam :p wczoraj tak poczytalam jak sie ludki radowały z kiwi to postawilam niewiele ...wyszly wilki ,rozowe ryby i koguty,oprocz tego 3 pomaranczowe zagrody i krety
     
  7. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    No to panowie pojechaliście trochę po bandzie : pewnie zapytacie dla czego ? proste na zakupionych ZAGADKOWYCH ZAGRÓD "ORION" otrzymałam tak piękny zestaw że tylko się pochwalić na 16 zakupionych zagród ORIONA otrzymałam 4 szt. lisków (teraz mam ich 11)2x, kotki, 1xkrecik, 1xszop, 3xbobry 1x koza, dla osłody: zagroda konia czerwona, zagroda bociana, zagroda gołębia...... jestem wściekła ,wyleczyliście mnie państwo z waszych zakupów całkowicie , tylko proszę mi nie sugerować że to wybiera komputer , prawda jest taka że to wy programujecie,..... Żegnam więcej się nie dam nabrać na takie szachrajstwa.
     
  8. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Super wynik:)z wilków bym się bardziej cieszyła niż z kiwi:) a ja tym razem nie dałam się już skusić na TS-y chociaż ręka mnie świerzbi:D
     
  9. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    To jest prawda.Kusiło mnie aby kupić chociaż jedną ,ale poczytałam i się wyleczyłam.Nigdy nie trafiłam nowości tylko starocie ,jak nie miałam tych czterech ostatnich tak nie mam nie mówiąc o kiwi.
     
    malinarp i azikowo lubią to.
  10. iza_79

    iza_79 Książę forum

    mnie tak świerzbiła, że nie utrzymałam. kupiłam przed momentem jeszcze 3
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  11. hanusia109

    hanusia109 Okazjonalny autor

    ptaka kiwi nie ma i jak tu zrobic misje
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  12. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Tylko kasę doją od naiwnych graczy. Mnie też nie trafiła się żadna nowość, a mogła by chociaż trafić się zagroda dla wilków albo dla bocianów bo o kiwi nie marzyłam.
     
    kotwbutach., malinarp oraz azikowo lubią to.
  13. renne79

    renne79 Czeladnik forum

    No to ja powiem tak, wilków jak nie miałam tak nie mam, ale za to mam KIWI ! I co dalej? Skąd mam wziąć WAWRZYN do produkcji paszy? Swojego nie mam, na targu też nie. Może coś przegapiłam. Proszę o podpowiedź. A tak w ogóle to postawiłam 10 zagród, pierwszy raz od dawna, bo kiedyś się obraziłam i nie brałam udziału w evencie :)
     
    kotwbutach., malinarp oraz azikowo lubią to.
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    A na targu paszy nie masz?
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  15. vilemo1975

    vilemo1975 Aktywny autor

    no super nagroda te kiwi wawrzyn jest na 95 poziomie ha ha bp górą
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wawrzyn jest dostępny od 95-go poziomu na farmie,więc dopiero po osiągnięciu tego poziomu będziesz mogła go uprawiać i kupować na targu.A jeśli chodzi o ptaki kiwi,to paszę dla nich możesz kupić na targu :) Gratuluję zdobycia najnowszej zagrody ;)
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Nie przegapiłaś nic -po prostu paszę kupisz na targu:)
    Doberek wszystkim tym szczęśliwym i tym mniej:)
     
    kotwbutach., malinarp oraz azikowo lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie do konca tak jest;) wawrzyn byl kiedys roslina eventowa w pewnym evencie nie pamietam niestety w jakim i osoby ktore go zrobily a posiadaja w stodole wawrzyn moga pomimo nie osiagniecia 95 lvl krecic pasze dla kiwi:)
     
  19. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    [
    Zgadza się ja mam 94 lvl i paszę kręcę, mam ponad 2 tys. wawrzynu;)
     
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To znaczy,że jeśli mój młyn nie kręciłby innej paszy to mogłabym paszę dla kiwi produkować, choć ilość wawrzynu jest mizerna:)
    W młynie pokazuje się pasza dla kiwi,wszystkie składniki mam,ale ikonka jest szara do produkcji:)
    Więc jak to jest?
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.