Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    U mnie też stoją stajenne z misji i oczekiwania mam podobne :D powodzenia :)
     
    agbiko lubi to.
  2. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Postawilam 3 TS za nietoperki, moze cosik rozowego wyrosnie? Wilkow i innych nie bedzie, bo to sa TS, a nie swit, czy inne.
     
    stokrotka76 lubi to.
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja rano te z misji odkryłam-wczoraj się jeszcze na misję załapałam-i mam misie,szopy i pomarańczowe ryby :)
     
    stokrotka76 lubi to.
  4. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Ta specjalna łoferta zakupu florenów to strasznie droga - nawet gdybym kupiła tą najtańszą to przez 2 tygodnie, albo ja albo moje psy przymieralibyśmy głodem o_O. Uff dobrze, ze nie trzeba tego kupować. :p

    Ja kupiłam jak zwykle 3 ts-y bo na tyle wystarcza z smsa za 7 zeta. ;) Za tyle wysyłam co miesiąc i na cos tam zawsze przeznacze. Tak, żeby nie wypaść całkowicie z obiegu.
    Na początku gry strasznie chciałam mieć wszystko od razu, robić eventy, uzupełniać misje jak najszybciej. Ale po roku gry (19 stycznia były moje pierwsze urodzinki na farmeramie), zmieniałam troszke swoje podejście i stwierdziłam, że nigdzie mi sie nie spieszy. Powoli gromadze dobra, od czasu do czasu coś się trafi co mnie bardzo ucieszy ... i jest okej.
    I tak - z zadania z nietoperzami gdzie było 3 sztuki stajennych do wygrania, zdobyłam od dawna wypatrywane szopy i orły, a dodatkowo jeszcze przyleciały drugie boćki. xD
    Eventy udaje sie kończyć w całości od pół roku no i staram sie grać sobie na spokojnie bez stresu, nie zawsze się to udaje, ale nie wkurzam sie już tak bardzo jak na początku.

    Stajenny z Oriona do odkrycia za półtorej godziny.
     
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Och, jaka ja jestem nieogarnięta , bez wilków przeżyję ale kolorek mimo niechęci do różu przydałby się :)
     
    malinarp i carlain21 lubią to.
  6. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    wpadło kilka florków z misji i drzewek więc zaopatrzyłam się w 4 zagrody Orion i póki co 1 x pomarańczowa koziarnia, hmm
    ciekawe co w pozostałych trzech się upchnęło ?? -.-

    a obok dojrzewają jeszcze 3 TS z nowej misji
    ciekawe, ciekawe
    okaże się ok. 22-iej ;):p
     
    malinarp lubi to.
  7. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    Zobaczę co mi nietoperki przyniosą z TS, a na razie sprzedaje pozostałe zwierzątka ,bo i tak dużo mi ich brakuje.Kiedyś sobie je uzbieram ,a teraz przy dobrej cenie zarobię:)
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wygląda, że wilki będzie można trafić, tak wynka z tego ogłoszenia. :)
    Edit. dopiero teraz doczytałam, że postawiłaś TS z misji.:)
     
    malinarp i gretag lubią to.
  9. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ja tez przebiera nozkami, jakas rozowosc moze? To moze wilki jednak?
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To jesteśmy umówieni Fochontko za Kiwi, to jeszcze mam 9 Fochontek na wymianę :D

    Jak by wprowadzili nową grę McKwacz to i ja bym zagrał, a tak Renzo mnie nie interesuje, jak i wszystkie mini eventy za kasę, wiadomo z jakich przyczyn :D

    Wiem że to nie jest koncert życzeń, ale nie życzę sobie żyłowania :D

    Kupujesz najwyższej jakości Naleśniki Czekoladowe z Apejskiego Mleka poniżej kosztów produkcji, powinnaś być wdzięczna, wszystkie inne oprócz moich na targu to wyrób Czekoladopodobny :D
     
  11. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Ja w Renzo chetnie zagram, bo to dopiero moja druga wizyta będzie. I tylko super pasze udało mi się przywieźć na moją farme. Teraz bym jeszcze chętnie banany przygarnęła.
     
    malinarp lubi to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum





    Wiem że to nie jest koncert życzeń, ale nie życzę sobie żyłowania :D

    Kupujesz najwyższej jakości Naleśniki Czekoladowe z Apejskiego Mleka poniżej kosztów produkcji, powinnaś być wdzięczna, wszystkie inne oprócz moich na targu to wyrób Czekoladopodobny :D[/QUOTE]
    No i kupuję ;)Płaczę i płacę :cry:xD
     
  13. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    no i koniec z marzeniami8)

    kupiłam 3 ts.......i wielkie rozczarowanie po raz kolejny :eek:

    obora pomarańczowa(kolejna i do paska):(

    staw z karpiami koi żółty(kolejny i też do paska):(

    gołębnik(piąty już i też do paska):(

    a tak mi się marzyły.....wilki,szopy,żabki no i kiwi........:p

    a tu takie rozczarowanie.....tylko tych zagród mi brakuję:)

    ale cóż takie życie......nie można mieć wszystkiego....może kiedyś zawitają na moją farmę....;)

    farma 92
    wyspa 174

    życzę innym farmerom więcej szczęściaxDxDxD
     
    malinarp lubi to.
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Przecież ty masz Hurtownię Dromaderów, sprzedajesz parę i masz u mnie tonę Naleśników Czekoladowych z Alpejskiego Mleka, jesteś w czepku urodzona :D

    W Poniedziałek nasz dzień, 3300 FL na wyprzedaży prawie za darmo :D
     
  15. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Mogę wymienic moje zabki lub szopy za golebnik
     
    malinarp lubi to.
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    oo..................to ja w poniedziałek powinnam dostać za darmo,w prezencie:p;):D
     
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Parę florków miałam, wyasygnowałam 18 zł i "zainwestowałam" w 12 TS-ów. Do skompletowania kolekcji brak mi żab, wilków no i kiwi:inlove: Ale z kolorków zwłaszcza wyższych też się ucieszę. Ostatnie "towarożerne" eventy nauczyły mnie szacunku do kolorowych zagród/warsztatów:)

    Przykro mi, że nie zbojkotowałam TS-ów, ale mi osobiście bardziej podoba się gra dzisiejsza niż np. ta sprzed 2 lat. Dopóki wydawanie gotówki będzie moją fanaberią albo wygodnictwem a nie koniecznością, dopóty będę uznawać wyższość Farmeramy nad szeregiem znanych mi gierek pokrewnych:p
     
    azikowo lubi to.
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Co tam będziecie się ograniczać, bierzcie wszystkie zestawy czyli 7000 florków :)
     
    Dorota1020, malinarp oraz .Farmeria. lubią to.
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    masz prawo:)
    każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce:)
    życzę wymarzonych zagród:D
     
  20. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    wydaje mi się ,ze to celowe działanie ,najpierw kupujemy TS, dostajemy kolejne nie potrzebne nam zagrody ,które lądują w pasku ,a po jakimś czasie w evencie możemy po ciężkim wysiłku zdobyć interesujące nas zagrody .pewnie tak będzie i z wilkami ,jeżami ,kiwi.Kiedyś będą do zdobycia w evencie;)
     
    malinarp, Magdam.1__ oraz stokrotka76 lubią to.