Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hellwis

    hellwis Generał forum

    No właśnie i to jest najbardziej przykre że jeżeli ktoś chce zainwestować własne pieniądze to znajdą się tacy że zazdrość zżera ,a w temacie bo dzisiaj jakoś chyba pogoda na mnie źle działa 3 TS się budują ,ale to te z misji , pierwszy raz nic nie kupię i obym wytrwała w postanowieniu :sleepy:
     
  2. krystiannowa

    krystiannowa Młodszy ekspert

    Hej czy w tym evencie można postawić też zwykłe TS? Czy lepiej sobie odpuścić?
     
  3. sofija

    sofija Aktywny autor

    Mam kiwi- kupiłam 1 Oriona- szok :D
     
  4. sofija

    sofija Aktywny autor

    Kiwi możesz trafic tylko z Oriona- postawić możesz wszystkie jakie masz.
     
    malinarp i mieczu lubią to.
  5. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Chyba zwariowałem ale 1 raz od 4 lat jak gram kupiłem 5 zagród oriona co z tego wyjdzie zobaczę za niecałe 5 godz. mam nadzieję ze będe zadowolony/
    ,:Dalbo :cry:
     
    mieczu lubi to.
  6. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Z misji z szybkim odkryciem odkryłam : obora czerwona , krecik, lisy .:eek:
    Zastanawiam się czy warto tracić FL.
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Kleo:D
    grateczki:D
    moja córa odkryła jednego i trafiła kiwi:D
     
  8. SoSweetKitty

    SoSweetKitty Czeladnik forum

    ja nie zazdroszczę. Będę się cieszyła z każdego zwierzątka jakie wyjdzie w mojego toi toia :p a jeśli ja nie trafię tego co chcę (lisy, chomiki i kiwi) to chciałabym żeby dużo innych je trafiło- wtedy prędzej czy później trafią na targ :)
     
    gosiagosia60 i -norbijas- lubią to.
  9. mieczu

    mieczu Baron forum

    gratulacje!!!!

    sofija zasadniczo się z Tobą zgadzam, ale zobacz w tej tabeli w faq
    https://docs.google.com/spreadsheet...FVYSXpBNi1uOHc&single=true&gid=24&output=html
    literka D przy zagrodzie kiwi oznacza: "D - Zagroda do zdobycia w mini-evencie: Tajemniczy Stajenny lub Zagroda-zagadka "Świt" lub Zagadkowa zagroda "Północ"", jak to interpretować???
    ...pytałem dzisiaj o to w pytaniach ogólnych na tym forum, ale nic się wiele nie dowiedziałem... (pewnie nie zaktualizowana tabelka w faqu)
     
    malinarp, sofija oraz litkajestem lubią to.
  10. paulina1721

    paulina1721 Młodszy ekspert

    Pomarańczowa kotlarnia i zagroda dla strusi, myszy i owczarnia czerwona, szału nie ma. Po cichu na kiwi liczyłam
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A ja kupiłem tyle zagród Kiwi, że Mckwacz się żdziwi :D
     
  12. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    kupilam z wielkim bolem 1 Oriona i mama
    mam, zwykle myszyyyyyyxD
     
  13. sofija

    sofija Aktywny autor

    Moim zdaniem pod tymi nowymi oznaczeniami TSów kryją się nowe- konktetne zagrody. Z Oriona trafisz wszystkie wstecz lub Kiwi- ze Świtu np. nie trafisz nowości które doszły do gry po nim.
     
    mieczu lubi to.
  14. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    mówiłam sobie,że nie kupię... kupiłam..
    żółta wytwórnia farb i krety, nie wiem już które....
    do widzenia.
     
    0olimpia0 lubi to.
  15. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    łoooo matko, no to po co ja wydawałam to moje 15fl zbierane 15 dni skoro u Ciebie tyle kiwi na mnie czeka :) :p :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 stycznia 2015
    .Farmeria. lubi to.
  16. hellwis

    hellwis Generał forum

    No i mamy 2 nowe wyprzedaże xD:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    akinomrd lubi to.
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Andrzej u mnie też tyle kiwi,że nie wiem co z nimi robić :oops:;)
    Portfel dla BP na długo zamknięty>:(
     
    chris975 i marmlada lubią to.
  18. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. No i trafiłam , mam zagrodę wilków i mam zagrodę kiwi. Bardzo się cieszę bo tylko tych zagród mi brakowało. A jakie ładne są te zagrody śliczna grafika i animacja. Trafiło mi się też sporo zagród dla myszy i lisków chętnie je rozdam jak będzie event G&T. Oczywiście wszystkich graczom życzę udanych połowów:)xD
     
  19. pazuzu666

    pazuzu666 Okazjonalny autor

    kto ma chody ten ma-mi na 3 ts 3x gołębie (mam razem 4):cry::mad::cry:
     
  20. karolamba

    karolamba Książę forum

    ale mini eventow nam sie namnozylo :D jak grzybo po deszczu ale oczywiscie ani jednego na ktory gracze czekaja od dawna ;( dopoki nie bedzie gt nie wydam na ta gre ani zlotowki nawet kombajnu nie kupie choc kupuje go zawsze na caly msc odkad chutney wszedl do gry ale koniec z tym postawie drzewka i finito dosc mam robienia z nas dojarki a przyjemnosci marne i po co te ankiety i pozory ze nas graczy sie slucha zenada