Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Na 10 prób na kole udało mi się zdobyć 1 Łubinek! Jestem coraz bliżej zdobycia kompletu!
    A o gt dalej nie słychać?
     
  2. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    co daje kwiatoładowarka i diskoróżyczka bo udalo mi sie je wygrac
     
  3. MOD_Etna

    MOD_Etna Guest

    kwiatoładowarka daje 260 PD co 9 godzin (ustawisz wszędzie ), diskoróżyczka 550 TPD co 24 godziny ( postawisz na Bahama lub Wyspie Skarbów)
    ...kwiatki...:)
     
  4. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    To pnącze zostanie po evencie? Brakuje mi lilii i pewnie nie uda mi się jej zdobyć do zakończenia tego obecnego eventu. Mam nadzieję, że będę mogła kiedyś w dalekiej przyszłości uzupełnić pnącze i go używać?
     
  5. Pnącze zostaje, jak kiedyś zdobędziesz wszystkie kwiatki to będziesz je mogła tam postawić :)
     
  6. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Dzięki :)
     
  7. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    brakuje mi wesołej lili i śpiewającego tulipana aby mieć komplecik kwiatków na pnacze
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    tak wyglada moja wyspa :)

    [​IMG]

    w pasku zostaje 9 szt kwiatoladowarka i 1 tulipan :p
     
  9. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Hej. :)
    Ładna kolekcja :D Ja już podaruję swojego screena. :D Mam 18 śpiewających tulipanków, 16 doskoróżyczek, łubin, 12 kwiatoładowarek i 9 wesołych lili. :) Podczas wcześniejszej wyprzedaży wejściówek zaszalałam dlatego taki wynik. :D
     
    -mala159- lubi to.
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    siemka niki :):)

    to superrrr wynik :),,ja tez zaszalalam i kupila wejsciowki inaczej nie mialabym z czego miec takiego wyniku, kwiatoladowarki bede chciala na gt wymienic,te co daja TPD oczywiscie zostawiam ;),chociaz jak trafi sie super oferta ....................to kto wie ....................moze 8)
     
    -niki66- lubi to.
  11. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Ja mam obawy, że nie będzie można ich wysyłać, choć bym chętnie się wymieniła kwiatuszkami dającymi PD. :)
     
    -mala159- lubi to.
  12. vilemo1975

    vilemo1975 Aktywny autor

    a ten łubin będzie na kole cały czas czy tylko teraz w trakcie tych 29 godzin
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    nawet nie mysl o tym,ze nie bedzie mozna,ja mysle ze przynajmniej 3 kwiatki da sie przeslac, moze BP da szlaban na dwa ostatnie :(,a jak pojedzie po bandzie i nie pozwoli wogole to ............................szkoda słów :cry:

    EDIT:

    bedzie cały czas na kole ,tylko pewnie bedzie trudno trafic tak jak pozostałe kwiatki ;)
     
    -niki66- lubi to.
  14. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Po prostu mnie już nic nie zdziwi zwłaszcza po ostatnim GT, gdzie nie można było przesyłać praktycznie żadnych nowości. -.- O dziwo można było przesyłać wtedy czerwone i różowe zagrody pand, a nie można było słać pomarańczowych zagród pand. xD
     
    -mala159- lubi to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    wiem wiem,mam nadzieje ze ..........................moze jednak BP sie opamieta,przeciez zbierze wiecej KASY jak pozwoli co nie co wiecej przesylac ;)

    niki i nie mow ze szukasz pomaranczowych pand :p :p
     
    -niki66- lubi to.
  16. eurb

    eurb Zaawansowany

    łubiny lecą jak nigdy, mam już 5 ale jakoś nie mogę trafić wesołej lilii - chyba trzeba będzie na G&T poczekać i wymienić po prostu.
     
    -niki66- i -mala159- lubią to.
  17. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Wiesz co czasem mam wrażenie, że nie aż tak bardzo na tej kasie im zależy przez te blokowanie potrzebnych nowości. -.- Jak blokują możliwość wysłania nowości to mniej osób korzysta z tego mini eventu, bo akurat przydałyby im się tylko nowe rzeczy, których wysłać się nie da. -.-
    Szukam pomarańczowych pand, bo przydałoby się więcej TPD. :D
     
    -mala159- i kabokazekana lubią to.
  18. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Wykręciłam 150 prób i muszę stwierdzić, że u mnie kurek kwiatkowy mocno zakręcony i przeciekać nie chce:p To był drugi raz kiedy skusiłam się na zakup i chyba raczej ostatni. Wypadalność jackpota na poziomie 7% to w porównaniu z poprzednią turą tego mini-eventu bardzo słabo-.- Zostały mi 64 próby i chyba poczekają sobie na lepsze czasy. Na wyspie skarbów cała kolekcja, pnącze póki co puste

    [​IMG]

    Przy okazji kręcenia kołem przypomniało mi się, że jako dziecko (tak mniej więcej 25 lat temu) w jakiejś wiejskiej loterii wygrałam zielone emaliowane wiaderko i byłam z tego powodu niezmiernie szczęśliwaxD:D:inlove:
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Potwierdzam, że tym razem kurki mocno przykręcone.
    O ile zaraz na starcie eventu wypadalność kwiatków była na poziomie 20-25% to potem już zdarzały się sporadycznie, myślę że tak jak u agbiko 7% albo i mniej (już pół godziny po starcie wypadalność znacznie spadła).
    Komplet kwiatków mam, trochę kolorusów wpadło, kupony,SP, SN no i jak zwykle trochę badziewia typu fabryka jaj, pd, dżemy lawendowe...
     
  20. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Deczko się wkurzyłam,domki postawilam''
    Ignoruję "wampiry energetyczne",kocham ludzi i życie!!!

    [​IMG]