Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2015
  2. mieczu

    mieczu Baron forum

    no chyba macie rację, BP przykręciło kurek z kwiatkami, na 37 kręceń tylko 2 kwiatki trafiłem, jeden tulipan i jeden łubin (w przedostatniej próbie) i przy okazji spłukałem się z florenów :(
    poza tym może ze 4 kolorowe zwierzaki, ze 2 razy SP i reszta badziew (nawet dwie fabryki jaj, hehe, na 88 poziomie to niezła atrakcja)
    ostatnio chyba na 10 prób już miałem dwie diskoróżyczki, więc rzeczywiście chyba trochę przykręcili śrubę...
     
    -niki66- i 0olimpia0 lubią to.
  3. tomek.pabianice

    tomek.pabianice Czeladnik forum

    U mnie na 4 kręcenia dostałem diskoróżyczkę i wesoły łubin (jeszcze dżem i SN).
    Rząd zapełniony :p
     
  4. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Mnie ciekawi jedno.
    Ciekawe ile będzie warta kolekcja wszystkich 5 kwiatków na G&T (o ile będzie można je wysyłać)
    Szkoda ze już się spłukałem z florków, chętnie bym zdobył więcej kwiatków, bo PD na wyspę nigdy za dożo, ale trudno, grunt ze kolekcja pełna.

    Ciekawe czy jak dodali pnącze, to czy będą jeszcze kiedyś nowe kwiatki?
     
    Sekme lubi to.
  5. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Ja mam pecha do tego koła... na 10 kręceń ani jednego kwiatka, w ogóle jak dotąd (wprawdzie nie kupowałam wejściówek, ale wszystkie zadania ze spółdzielni i eventów z wejściówkami na 100% były wykonane) tylko jednego kwiatka mi się udało wylosować, i to nie najlepszego - kwiatoładowarkę (nie najlepszy, w sensie nie dający TPD ;) ). Chciałam kupić wejściówki tym razem, ale nie wiem, czy warto... :(
     
  6. camilla2006

    camilla2006 Czeladnik forum

    no no ... dzis to chyba jakis dzien dobroci dla mojej farmy
    poswiecilam 5 wejsciowek i zdobylam
    -wesoly lubin
    -spiewajacy tulipan
    -10 super paszy
    -pomarancze XXL
    -4 super nawoz

    :)

    chyba pierwszy raz tak na kole obrodzilo !!!
     
    bari06 lubi to.
  7. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    A ja mimo, że kręciłam żwawo i z nadzieją, nadal nie mam 2 kwiatków :oops: Na G&T, jeśli w ogóle będzie to nie sądzę, że będzie można się wymieniać kwiatkami...-.-
     
  8. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    No!
    udało się :)
    Żólty kwiatek mój :):):)
     
    0olimpia0 i -niki66- lubią to.
  9. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Ja mam nadzieję, że będzie możliwość, bo wtedy chętnie się podzielę wcześniejszymi śpiewającymi tulipanami i kwiatoładowarkami. :)
    G&T pewnie jak zawsze będzie nie prędko. -.-

    Zastanawiam się czy nie dokupić wejściówek, ale też szkoda mi trochę na to kaski. :D
     
    myszamm i -_Amidamaru_- lubią to.
  10. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Nigdy nie mam szczęścia do niespodzianek,ani jednego kwiatka same badziewie w tym fabryka zwykła guano .Z tego pnącza nigdy nie skorzystam prędzej przestane grać.Wejściówki i TS mogą dla mnie nie istnieć.W każdym evencie się pojawiają.
     
  11. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    witam
    mi wczoraj synek wykręcił brakujący kwiatek z tych 10 wejściówek eventowych a nawet podwójnie i tym sposobem:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    bari06 i -niki66- lubią to.
  12. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Zebrałam wszystkie kwiatki z nawiązkąxD bo reszta w ogrodzie stoi -mam jeszcze 10 wejściówek i nie wiem czy wszystkie zrealizować:oops: łubinki trafiłam 2x;)xD
     
    -niki66- lubi to.
  13. karolamba

    karolamba Książę forum

    na 39 wejsciowek tylko 1 lubin i 1 wesola lilia reszta badziew totalny bp widze znowu sobie pomajstrowalo przy wypadalnosci;/ szkoda kasy a tulipana jak nie bylo tak nie ma;(
     

  14. To nie jest tak źle :) :)
    U mnie na 60 kręceń tylko 2 łubiny :(
     
  15. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    No i się skusiłam... na 25 kręceń ani jednego kwiatka, w sumie to na 35, jak doliczyć eventowe... :( porażka straszna...:cry:
     
  16. karolamba

    karolamba Książę forum

    no az tak zle nie jest bo jak czytam ze na 100 krecen 4 kwiatki to juz wogole masakra;/ ale ja tylko tylipanka chcialam i nic wiecej do kolekcji;(
     
  17. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    A u mnie na 20 kręceń 2 kwiatoładowarki, 2 śpiewające tulipany, diskoróżyczka . I nadal nie mogę trafić łubinka ani śpiewającej lilii.
     
  18. mahartka

    mahartka Baron forum

    i wszystkie kwiatki na 6 kręceń mnie nie chciały:cry: ale fabryk farb to nie powiem ile do mnie przyszło:oops:
     
  19. baska22

    baska22 Stały bywalec

    Zakręciłam z osiem razy i za 6 wykręciłam łubinka i tulipanek się ustrzelił , mam wszystkie kwiotki :inlove::inlove: w dodatku bez kupowania imprezowych
    próby chomikuję z eventów xDxDxD nie dałam zarobić BP a mam wszystkie sztuki badziewia
     
    0olimpia0 i morellaa lubią to.
  20. dorag45

    dorag45 Okazjonalny autor

    dzisiaj kolejne dwa kręcenia i SP 10 szt. i kolejny łubinek, kolejne kręcenia jutro