Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Muszę się pochwalić:) Pierwszy raz w wysokim miksie trafiły mi się trzy przeskoki:D Ostatnimi czasy miksy coś nie wychodziły, a tu niespodzianka. Trzeba to uczcić. To co wyszło, trafiło z powrotem do oaz. Pewnie będzie: łatwo przyszło, łatwo poszło;)

    [​IMG]
     
  2. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Tego Tobie życzę:)...mega kogutków do pary dla kurek:)
     
  3. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Muszę Wam to napisać bo nie wytrzymam...
    Znajoma zaczęła grać w farmeramę.
    ma 21 lvl. postawiła chyba 4 zagrody z uzbieranych florenów i...
    dostała : gołębie pomarańczowe króliki jeże i nowośc koguty.
    Jaka to jest sprawiedliwość ?
    ja z 87lvlem dostałam same krety i myszy...
    ładne mi zmiany ze strony BP...oby tak dalej
     
  4. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Ja też stać mnie było na jednego TS-a i też zwykła paleta barw a mam 90 poziom.
     
  5. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    Ja czekam az prowadzą tą "nową, ulepszoną" zasadę zdobywania tsów :D
     
  6. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    to jest słynna sprawiedliwość BP, ale to nawet nie to, po co było tylko pisać,że przy obecnych TS-ach liczyć się będzie poziom i pracowitość.
     
  7. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    To jeszcze tego nie wprowadzili ?
    Przykre jest to jak my, stali gracze jesteśmy traktowani. Rozumiem że raz, drugi, trzeci może się trafić jakiś staroć ale kurde nie bez przerwy
     
  8. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Mnie też to denerwuje, ale ile co byśmy tu nie napisali BP i tak sobie nic z tego nie robi...a szkoda, bo szacunek dla graczy byłby mile widziany.
     
  9. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    tym bardziej że Bp od nas szacunku wymaga np.przez wydawanie kasiorki...prawda kto chce nie musi,no ale...
     
  10. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Oczywiście jasnym jest,że za każdym razem nie można mieć nowości, ale z tego co tu czytałem gracze stawiali 10 i nawet więcej TS-ów, to wypadałoby,żeby choć jeden był wartościowy i wyczekiwany przez tego farmera. Ja postawiłem jednego mam 90 poziom i dostałem zwykła paletę barw, taka mogę sobie złożyć w każdej chwili i to nie jedna:p
     
  11. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    e
    ehh
    szkoda naszych nerwów i paluszków od wciskania klawiszy żeby opisać to co się dzieje :)
     
  12. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Od dawien, dawna, wiadomo że gracze na niższych poziomach, 10 razy szybciej trafią nowość jak stare wyjadacze, BP daje im na zachętę do dalszej gry i kupowania FL
     
  13. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    A jednak bez wtopy. To chyba dobry dzień na miksy;)

    [​IMG]
     
    gosiagosia60 lubi to.
  14. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    nic tylko pogratulować :)
     
  15. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    a ja sierotka marysia ciągle się łudzę że trafię jakąś nowość :)
    tylko przykro tak dowiedzieć sie że gracz który wlezie na farmę 2 razy na tydzień ma nową zagrodę a ja wchodzę po 4 razy na dzień i mam same starocie, które są do niczego nie potrzebne :)
     
  16. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wszystko zależy co rozumiemy przez pracowitość;):p
    dla jednych będzie to czas poświęcony farmie a dla innych wydana realna kasa...
    więc nie znając dokładnie kryteriów nie możemy mówić, że nie dotrzymali obietnicy;)
    u mnie na 92 strusie pomarańczowe, króliki, osły i żadnej nowości:mad:
     
  17. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    w moim przypadku ta pracowitość nie sprawdza się pod żadnym względem, bo jak są sadzonki/ zagrody zawsze wyślę jakiegoś smsa...no chyba że ta pracowitość zaczyna się od 10smsów wzwyż :D

    idę poczytać lepiej jakąś książkę bo już mi się na farmę patrzeć nie chce dziś
     
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Im masz większy level, tym dostajesz większe badziewie, wiem bo przepraktykowałem to na sobie przez lata, a cena Stajennego 15 Florenów jest bardzo wysoka, w stosunku do trafienia nowosci, jak dają tak duży asortyment.

    Moim zdaniem, bezsensem jest kupowanie Tsów gdzie połowa kupionych drzew to XL, albo połowa stajennych to zwykła fabryka, albo pomarańczowe zagrody, powinny być do wygrania tylko zagrody i drzewa specjalne.
     
  19. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Wielkie gratulacje:) to się nazywa fart:)
     
  20. mango80

    mango80 Komisarz forum

    Niestety, ja również muszę dołączyć do grona niezadowolonych. Z 4 wyjątkowych zagród niespodzianek dostałam orły i lisy oraz pomarańczowe owce i kaczki. Jak na 94 poziom to trochę słabo. Pozdrawiam wszystkich.