Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Tak tak masz rację...kosmitkę... w nadziei na żwawą....stąd ta pomyłka..jak dobrze ,że są tu czujni:)Pozdrawiam
     
    morellaa lubi to.
  2. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Koniec SP, nic mi nie wyszlo, przeskoki o 1, predzej z glodu umre, niz zupe ugotuje. Z mixow wczesniej same cofki. A tak lubie BB, szkoda, ze bez wzajemnosci.
     
  3. farm_erka

    farm_erka Czeladnik forum

    u mnie tez wlasnie miksują się pszczolki 3xstrazniczka+1xkosmitka ciekawe czy jest szansa na zwawa???


    niestety cofka mam jedna ninje :p
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2015
  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Mialam nie mixowac, bo same wtopy, ale polecialam z roznymi strusiami z wysokich poziomow i mam tego do zupy, dobrze, ze SP sie skonczylo, bo poszalalabym jeszcze i lipa by byla.
     
  5. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    3 kaczki dziennikarskie ze zwykłych (z 20 oaz) i 2 marynarskie (mix 3 zwykłe+czubata)
     
  6. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    zostalo 60 sp kusi jakis mix ale pomuslow brak,ma ktos jakis sprawdzony przepis?:D
     
  7. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    ja mixować zupełnie nie umiem... nic mi nie wychodzi ;)
    ale BB uwielbiam i powolusiu sobie grzecznie klonuję, a co jakiś czas i tak mam niespodziankę :) np przeskok o 4 poziomy :)
     
  8. KOKOLINO640815

    KOKOLINO640815 Forumowy żółtodziób

    Umiejetności do mixowania moim zdaniem mało maja wspólnego z wynikami ja mixuje na innym koncie poziom 94 i wyniki dziś beznadziejne a teraz na wiele niższym poziomie mixuje i tez jest beznadziejnie.Kurek zakręcony na górze no i takie wyniki sa.
    Więcej kupować super paszy nabijać kabze BP a w zamian dostaniemy z mixu cofki i taka jest prawda.
     
    Armageddon64 lubi to.
  9. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witajcie. U mnie BB też w tej edycji nieciekawy. Bez żadnych miłych niespodzianek. Ale nie tracę nadziei :)
     
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzień dobry.. Wczoraj Norbi spadł z fotela, a dziś mnie się to też przydarzyłoxDxDxD[​IMG]
     
  11. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Gratulacje
     
    myszamm, dantic3 oraz tersea51 lubią to.
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ryzyko się opłaciło, ja przed chwilą zrobiłam mixik z kurkami na dachu zobaczymy czy bedę się cieszyła czy mi mina zrzednie.
    ---------------------

    Okazuje się, że się opłaciło ale ile przy tym nerwów było. Nadal jak się okazuje jest błąd w wyświetlaniu tego co nam wyszło. Pokazało mi, że tylko w jednym na cztery domki jest kurka różowa a jak chciałam zrobić nowy wsad to okazało się, że kurek różowych mam dwie ufff i tym sposobem mam różowy kurniczek :)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2015
  13. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Ktoś wystawił na targu 2 kazuary po 5300 SG zamiast 53 tys. SG i ja je właśnie kupiłem ;) nie często zdarza się taka niespodzianka:p
     
    bartek1231996 i tersea51 lubią to.
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ze zwykłych kurek wyszedł mi kurek na dachu :)
     
    myszamm i morellaa lubią to.
  15. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No niedziela zaczęła się nieźle, bo ktoś kupił indyczkę za 2,5 mln., a w kinie poleciał filmik i zarobiłam 1 florek:inlove::inlove::inlove:
    A potem było już tylko gorzej, zrobiłam kilka miksów na niższym poziomie - same wtopy:cry::cry:
    A zwieńczeniem było umoczenie dwóch pand sushi, wielbłąda mumii i konga >:(:mad: Nawet screena nie zrobiłam ze złości:eek:
    Po tych wyczynach stwierdzam, że pora skończyć BB, zejść ze sceny z resztkami godności i wrócić do garówxD:p
     
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Cały czas klonuję wielbłądy (na piechotę póki co) - najlepsze to 2 czy 3 archeologi ze zwykłych i jedna mumia też ze zwykłych. Jeszcze parę wsadów śnieżnych i pomixuję na tych trójgarbrnych czy jak im tam :D

    Na farmie zrobiłem jeden mix na konikach morskich wyszedł na zero i dojrzewa jeszcze jeden rzut mixu ze śnieżnymi królikami (były w promocji na targu po 120 tysięcy więc się skusiłem na zakup i mix :D, pewnie zaraz będę żałował :D )

    edit: a jednak nie było tak najgorzej

    [​IMG]
     
  17. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    witam
    dzisiaj miałam już nie miksować, od rana wrona czarownica w plecy ale teraz się zrehabilitowała
    [​IMG]
     
  18. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Witam. :)
    Gratuluje wyników. :)
    Oto mój dzisiejszy miksik. :D

    [​IMG]
     
  19. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    gratuluję

    a to taki miks, żeby nie było, że wszystkie mi wychodzą :p
    [​IMG]
     
    morellaa lubi to.
  20. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    [​IMG]