Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam z Rana

    Widzę że BP chojnie obdarowuje, każdemu wedle ciężkiej pracy na farmie :)

    Miałem nie kupować Stajennych, ale taka Nuda na farmie, że idzie się pochlastać tępym sierpem. więc kupiłem 4 sztuki, odkrywam przed 24.

    Teraz jak Krecik buduje zagrodę 8 godzin, to dopiero będą wypasione, nie takie mizeroty jak budował 5, pewnie z jednego stajennego, wyskoczą mi dwie zagrody Kogutów :)
     
    myszamm lubi to.
  2. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Już myślałam,że jak ta żaba u Gosi odstawię focha,ale nieexD

    Wreszcie mnie obdarowano kogutem,moje kurki czują się zaszczycone:inlove:
    Co prawda tylko jeden,ale jest, za to trzy różowości dostałam i ponoć to orły po raz ostatni a u mnie chomiki obrodziły.
    Gorzej z tą paszą dla koguta,naprawdę on jeden będzie pożerał tyle pszenicy i kukurydzy:eek:
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    super masz jezyka gratulki :)
     
  4. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    hehe to ja zamawiam jedne na któreś tam G&T, ja nie stawiam ts-ów, florków brak a i brakuje mi tylko kogutów więc poczekam reszta zagród ts-owych w pasku i odppisuj sąsiad jak piszę do Ciebie na farmie bo za 2 minuty muszę decyzję podjąć co z pandami robić ;)
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    na 30 stajennych
    1 jeze
    3 x bocki
    3 x koty
    11 x stajnia pomaranczowa i inne pomaranczowe zagrody jak na 94lv to mnie niezle zasypali pomaranczowymi zagrodami a po cichu liczylam na jakis roz do mojego zbioru hihihih musze im kran przykrecic jak oni mi takiezagrody wysylaja :mad:
     
  6. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A witam Sąsiadkę

    Dawno odpisałem, widzę że nie możesz się doczekać Różowej Tokarni Pałeczek, ja ją będe miał dzisiaj wieczorem z Tajemniczego Stajennego :)
     
    myszamm lubi to.
  7. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    oj to coś długo te wiadomości do mnie dochodzą a przecież sąsiednie województwa no chyba, że Ty już zmieniłeś państwo.... a no nie mogę się doczekać w każdym bądź razie jak miksy pand z cyrkowymi się powiodą to wrzucę na forum jak nie to już więcej do pandy się nie dotykam i będę miała dosyć na długoooooooooooooooooooooo
     
  8. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Moja Sowa troche leciwa :)

    Dlatego żeby zdobyć Różową Tokarnię, ja postawiłem na pewniaka, kupiłem Tajemniczego Stajennego :)
     
    gosiagosia60 i myszamm lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to sukcesu życzę i na screna czekam 8)Ja sobie dzisiaj z nudów wypaprałam troszkę SP :p i dostawiłam dwie pomarańczowe zagrody garbusków :music::music::music:
     
    myszamm lubi to.
  10. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Zarzekałam się, że nie kupię stajennego, ale tak mnie korciło, że kupiłam aż 1-go i wykluł mi się krecik . :D Mój pierwszy.
     
  11. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    jak będę tak doświadczonym farmerem jak Ty i uda mi się postawić Stajennego na bahamie to też tak zrobię a na razie cóż pozostaje ryzykować i tylko stres przechodzić bo wynik ani do przodu ani plecy
    [​IMG]
     
    gosiagosia60 lubi to.
  12. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    U mnie nadal brak:
    - bocianów,
    - jeży,
    - żab,
    - kogutów

    Podejrzewam, że jest to spisek BP, ewentualnie ma to związek z faktem iż od jakiegoś pół roku nie kupuję stajennego:p:p:p:p:p
     
  13. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    teraz moja imienniczko wykupiłam dwa jedyne joginy z targu i 2 sushi siedzą w oazach czekam na wynik ;)


    wynik już 4 razy w placy zenki powychodziły i jedna na szczudłach hehe
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2014
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Powiem sczerze, ma sąsiadka Fantazję, ja po ostatnich mixach, gdzie starciłem majatek, bał bym się tak przymixować :)

    A co za problem, wkładasz Tsa na Statek, płyniesz na Bahamę, i sru go na pole, i za 8 godzin gotowa Różowa Tokarnia :)
     
  15. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Musze sie pochwalic (gram od 2010 roku i w zadnych T&S nie trafilam nowosci)zo to dzisiaj 1-wszy raz na 2-ch stajennych 2-ie zagrody kogutow.A jestem na 94 poz.
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nawet gdybym tak mogła zrobić(SG)to bym chyba zawału dostała czekając na wynik ;)Trzymam kciuki z całej siły 8)
     
  17. malinka5010

    malinka5010 Zaawansowany

    Witam! no tak dopiero za kolejnym razem trafiłam na koguty ale trochę kasy poszło...
     
  18. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum



    Wiesz sąsiad ja to może i mam fantazję ale za to Twoje umiejętności gry w farmeramę mnie zadziwiają popatrz ja mam statek tylko osobowy Tajemniczych ładunków nie chcą brać....

    no i Twoja wyobraźnia i poczucie humoru po prostu petarda :))))


    koniec z miksowaniem brak SG i pand na rynku kolorowych
     
  19. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    No i skusiłam się na jeszcze 3 zagrody :eek: ale raczej nie będę znów do nocy czekała za lisami ;)
     
  20. doroti_21

    doroti_21 Czeladnik forum

    Witam wszystkich :) Mając 93lvl dostałam koziarnie, krety i jeże. Kogucików brak :(