Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Koniec na dzisiaj,same straty :cry:Zostało mi 37 SP,to jutro,przed samym końcem jeszcze spróbuję ;) Nie chce nikt z targu nr 1 moich kaczuszek pekińskich? o_O;)xD:cry:
     
    _Olenka47, Sookie oraz ankagdw lubią to.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Obserwacja cenna jest:) Istotnie od targu to zależy.
     
  3. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    a u mnie najwiekszy jak dotad przeskok - z trupich główek wyskoczyła małpka z rajskiej dżungli :D:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mojego Wyjca też nikt nie chce a on tak bardzo wyje: Kup mnie!!xDxD

    Mało SP jest,jeszcze coś z zadań z Niańki wpadnie ok. 32 sztuk,ale czekam na koce:)

    Ktoś kupił:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2015
    kaska860 lubi to.
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ja też mam straty, ale nie potrafię przestać xD:cry:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2015
    gosiagosia60 i Sookie lubią to.
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o rety ale u mnie kicha z mixow :oops: troche na wyspie mieszam na niskim poziomie-na farmie koniec narazie...wieczorem sprobuje ze 2 razy reszta jutro popoludniu:eek:
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    [​IMG]
    Nie miałam ani jednego klonowania z którego byłabym zadowolona. Ok 170 SP poszło.
    Pewnie się nie powstrzymam i jeszcze spróbuję. Moje postanowienie - zostawić nie mniej niż 200SP w zapasie
    Miksy nie są widocznie dla mnie, ale jak inaczej ja mam się dorobić różowości - przecież zaliczając wszystkie poziomy to potrzebowałabym ....no właśnie ile SP ?
    Żeby mi coś z koła kiedyś wypadło to bym opyliła i kupiła co mi potrzeba...:sleepy:
    ale narzekam :oops: na szczęście to nie jest zakazane na forum :p
     
    kabokazekana lubi to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no jak takie mixy robisz to wybacz ale ja sie nie dziwie...az sie prosi o strate...
     
    ropuszka30 lubi to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    kaska860 w miksowaniu chodzi o to,żeby dać 1 z wyższej półki a reszta z niższej. Radzę poczytać porady wyrawnych mikserów...Ja nie miksuję bo mnie zwyczajnie nie wychodzi...
    A te wrony-no nie wygląda to dobrze
     
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Straciłam wronę więzienną i latającą kozę same cofki nic wyżej.

    Z 3 wron zwykłych i więziennej 2 mgielne mam:) A z latającej kozy już nawet nie wiem co,bo nieinteresujące to było.
    A na coś ciekawego liczyłam:)
     
    Sookie lubi to.
  11. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    To jeszcze taki miks:
    [​IMG]
     
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jak to możliwe,że z 3 marynarskich i jednej zwykłej mam 1 marynarską,kaczątko i zwykła:) ?
    Nic nie ma w stodole innego, bo chcę jeszcze raz kaczki dać i reszta ikonek jest szara jest tylko marynarska i kaczor:)
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ale ja wiem. Poprzednie tak robiłam, co widać na wcześniejszych screenach, ale skoro to nic nie dawało to zastosowałam się do tego co robiłam dawno dawno temu i zawsze wychodził jeden zwierz wyżej - jak wrzucałam trzy z 2 i jeden z 1.
    ale dzięki za zainteresowanie i rady.
    Potem spróbuję jeszcze raz na pandach
     
    Sookie lubi to.
  14. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Miałam przestać ale jeszcze jedno wrzuciłam do oazy i taki fuks:
    [​IMG]
     
  15. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

  16. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    witam
    jeden z moich dzisiejszych miksów
    [​IMG]
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zaczolem klonowanie pand..wszystko przez Marka:)xD
    poczatek nie jest zly..:)
    [​IMG]
     
  18. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    [​IMG]
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z fotela spadlemxD
    [​IMG]
     
  20. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum


    Gratulacje udanych klonowań i miksów, zazdroszczę Wam tak, że aż się zielona robię (co z moimi rudymi włosami raczej się nie komponuje :p)
    Mam jeszcze 315 SP i zastanawiam się czy jeszcze stawiać domki. Cały dzień zajmowałam się praniem, prasowaniem, sprzątaniem i robieniem pieczarek nadziewanych, to nie było czasu na oazy :) A teraz już mi się chyba nie chce, bo efekty belejakie:cry: