Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Szczęściary:)
    Gratuluję,mnie tylko żab przybyło od ostatniego ts już cztery kumkają,a koguta brak:(
     
  2. inwald060670

    inwald060670 Aktywny autor

    hmmmm... tak czytam o tych kogutach... wiecie już co on produkuje?o_O
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Za to u mnie ani jednej żabki..nie wiem ..woda zbyt zanieczyszczona? Boćka się boją?:eek:
    inwalid060670 w zagrodach kogutów ..rodzą się koguty..póki co boezproduktywne. No trutnie
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla wszystkich 8) Sookie,woda chyba nie...[​IMG]
     
    Mojabonanza, Farmani15 oraz Sookie lubią to.
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Odkryłam tajemniczą zagrodę, którą kupiłam wczoraj i niestety na moim 92 poziomie trafiłam na wytwórnię farb:( w sumie na 4 stajennych trafiłam: strzygalnię królików, gołębnik, żabi staw i te farby, ogólnie nie jest źle, ale tych fabryk nie powinno być wcale... dobrze, że chociaż te żabki trafiłam i gołąbki:)
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Na 4 kupione ts w ramach eksperymentu ,dostałam koguty i żabki ,oraz schronisko i orły .
    jestem zadowolona ,ale więcej nie kupuje ,bo myslę że to będzie strata florenów
    powodzenia tym co jeszcze kupili i gratulacje dla tych ,co dostali coś im potrzebnego :)
     
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Stajennego nie nabywałem z dobry rok , dzięki polityce BP mam zupełnie inne priorytety. Ostatnia posiadana zagroda z nowszych to gołębie nabyte na G&T.
    Teraz po hucznie zapowiadanych zmianach postanowiłem sprawdzić organoleptycznie co i jak. Nabyłem 10 sztuk :

    kogut
    bocian
    2x żaba
    orzeł
    schron
    4 x pomarańcz


    BP jak widać lekko doceniło moje wysiłki , jedynie jeży brak , ale ciśnień nie ma 8). Bo i po co ?
    Jednak czytając trochę wpisów graczy mam pewne wątpliwości co do wielkich zmian. Na plus brak bobrów (może surmia w końcu też się skończy?), ale reszta bez szaleństw.
    Następny zakup najwcześniej za rok jak znowu z 4-5 nowych zagród będzie.

    Powoli szykuję się na sportowe emocje , sporo dzisiaj będzie się działo.

    Bry weekendowo.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2014
    Sekme lubi to.
  8. reginka101060

    reginka101060 Okazjonalny autor

    różowa obora się u mnie pokazała...

    Moje "zdobycze" z 40 szt. (kupowanych na raty po kilka sztuk):
    - różowa obora
    - czerwona obora
    - pomarańczowe: obora, 2 x ryby, 2 x strusie, indyki, 2 x ul, stajnia, kaczki, króliki
    - fabryka strusich jaj
    - 4 x schronisko dla wron
    - 4 x krety
    - 4 x lisy
    - 3 x koty
    - 3 x gołębie
    - 2 x bociany
    - 2 x jeże
    - 2 x chomiki
    - orły
    - koguty
    Więcej nie próbuję... Tylko kogutów mi brakowało. Dostałam jedyną sztukę na sam koniec i dalej losu kusić nie zamierzam 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2014
  9. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    na takie zdobycze to nie szkoda florenków...gratuluje:)
     
  10. HULK*67*

    HULK*67* Zaawansowany

    Witam wszystkich, na zakupione 15 TS ( 13 kupionych dziś oraz 2 na poczatku ewentu ) udało się zdobyć:

    żaby
    jeże x 2
    lisy x 2
    chomiki x 2
    myszy
    szopy x 3
    orły
    koty
    mleczarnia
    stajnia pomarańczowa

    kogutów niestety brak...:(
     
  11. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    Wszelkie nowości mnie omijają:oops:,chyba jednak potrzeba troszkę szczęścia.Moze na GT uda się coś wymienić ,albo ktoś podaruje zbywające zagródki.Nie mam jezyków,żabek i wielu innych.Cóż żyje się dalej.Miłego popołudnia wszystkim i udanych odkryć;)
     
  12. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    hejka hejka Witaski dla wszystkich :)))
    z zagrod myszy i koty - kolejne :(
    i jezyk xDxDxDxD juz go ululałam i przytulinkałam i dostał amciu :)
     
  13. Renata111113

    Renata111113 Okazjonalny autor

    U mnie niestety też brak kogutów. Nie kupuję dalej. Poczekam, może będą do wygrania w evencie.
     
  14. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Kotki i myszki oddam kolezance z mniejszym levelem jak bedzie G&T.
     
  15. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witam,ja tam wolę swoje domki.....przynajmniej mniej więcej wiem,co się uciupa...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2014
  16. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Żabka zagniewana...w sumie mogę sobie na nia patrzyć...bo żabek jak nie mam tak nie mam, a ta wyglada zachwycajaco nawet z tym fochem...bo oczko się uśmiecha.Pozdrawiam

    Wielkie gratulacje:)Ts udane, zawsze mnie to cieszy jak innym się udaje..niech kogucik co rano na dzień dobry pieje;)

    Posty połączyłam.
    Na forum nie piszemy post pod postem. Jeśli chcesz zacytować więcej osób, po prostu klikaj w Odpowiedz. Każdy kolejny cytowany post pojawi się w oknie do pisania posta.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 września 2014
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zmieniaj szybko posty,bo znowu po łapach ;)Ja też żabek nie mam w pasku ale mi wcale do nich nie tęskno :p
     
  18. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Witam. Nie jestem zbyt twardą zawodniczką, ale po ostatnim ewencie "tajemniczy stajenny" obiecałam sobie nie kupować TS, dziś pozwoliłam sobie na drobny zakup Na 7 sadzonek trafiłam na: bociana, kurnik czerwony, lisy - 2szt, fabryka strusich jaj, strzygalnia owiec czerwona i kogut. Tak bardzo bym chciała żabki, chętnie bym się wymieniła na GAT. :D
     
  19. ferty

    ferty Okazjonalny autor

    Hejka :)
    10 stajennych i mam:
    koguty x 1 :)
    krety x 1
    myszy x 1
    czerwone świnki x 1
    bociany x 2
    owce pomarańczowe x 1
    mleczarnia dla krów x 1
    żabki x 1
    szopy x 1
    Bardzo udany mini -evencik :)
     
    janekkostuchna lubi to.
  20. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    no i złamałam się kupiłam 3 TS-y
    dostałam
    pomarańczowe kozy
    pomarańczowe krowy
    krety
    >:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
    nadal brak
    bocków
    jeży
    żabek
    kogutów

    polecam się na GT