Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ja też się trochę pobawiłam, ale na zwierzakach z 4 poziomu. Te jeszcze jestem w stanie przeboleć:p
    Zrobiłam 4 (albo 5 - nie pamiętam) rzutów w czterech oazach. W 3 (albo 4) rzutach miałam 1 zwierzaka z 5 poziomu (czyli na 0) i w jednym w plecy. Ogółem lekko w plecy.
     
  2. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Jejciu,ale narzekacie...a jak Wam cudeńka wychodzą,to zapominacie?Dotikampo,Chris,Oreczko,to Wam tutaj cuda wychodzą!
    Grunt to się nie zrażać,i już!!!Powodzenia wszystkim życzę!!!
     
    _KUBA2004_ lubi to.
  3. Karollol

    Karollol Forum Pro

    mam bocianka
     
    elwira17 lubi to.
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nie zrażam się wtopami , bo w przeciwnym wypadku bałabym się postawić oazę :)
    Dobrej passy ciąg dalszy :inlove:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ten ostatni mix kosztował mnie trochę nerwów :)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2015
  5. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Ale było warto!!!Gratki wielkie!
    [​IMG]
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ostatni na dziś mix :) Za dużo nerwów mnie to kosztuje :)
    [​IMG]
     
  7. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    Halo nikt nie pyta czy w styczniu będzie pełnia ????, szukam i szukam i nic!!! a księżyc lada dzień będzie jak paczek, a może w tym miesiącu na farmie nie będzie pełni,:wuerg: o ......to by była szkoda nie do odrobienia !!....... :wuerg::wuerg:
     
  8. Arczi999

    Arczi999 Fanatyk forum

    i 2mln sg poszlo na mixy xD szkoda ze juz mi nic nie zostalo haha :p wszystko wtopy ^^
     
    draculik34 lubi to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Poszłam w wasze ślady..wtopami się nie chwalę, było ich trochę, ale ten mix wynagrodził mi poprzednie roczarowaniaxD
    [​IMG]
     
  10. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam :) A to jeden z moich lepszych miksów
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2015
  11. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    _KUBA2004_ Piękne te Twoje bombeczki Agnieszko,gratuluję cierpliwości i staranności oraz współczuję pokłutych paluszków:D
    Czasem i mnie się uda jakiś mix
    ;)

    [​IMG]
     
  12. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    fajny
     
    morellaa lubi to.
  13. Kayenn

    Kayenn Czeladnik forum

    No wlasnie... mnie sie wydaje, ze byla zapowiedz jakiejs specjalnej pelni ksiezyca na styczen, a teraz patrze nic nie ma... a przeciez to juz czas, bo pelnia :)
     
  14. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Dziś pełnia, a w grze nic?
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    _KUBA2004_ bombki piękne robisz,niestety musiałam usunąć,bo to nie miejsce na takie obrazki.Proponuję w dziale np.. "Kluby Użytkowników",otworzyć temat pt..np.."Nasza twórczość",czy "Nasze dzieła" czy inny tytuł nadać i tam spokojnie zamieszczać swoje prace.
    Pozostałe posty nie na temat,również usunełam i proszę trzymać się tematu mini-eventów.
     
  16. ryzio

    ryzio Weteran forum

    niestety pełnia będzie dopiero w czwartek. Teraz jest chwilka czasu, aby zrobić jakieś zapasy na kolejne eventy :)
     
  17. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Małgosiu dziękuję :) paluszki bolą , oj bolą ale zaopatrzyłam sie już w naparstek ;)
    A miksik twój cudny :D ja postawiłam i oto efekt , nie jest tak źle :pmogło być gorzej .
    [​IMG]
     
  18. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Zagrody akurat wystawione, bo zwierzaków ciągle mało do ulepszenia pucharów, a na targu tylko pieski w miarę tanie, więc troszkę PD wpadnie:p
     
  19. maudisol

    maudisol Okazjonalny autor

    też sobie zagrody i warsztaty powystawiałam.trochę PD wpadnie zwłaszcza na bahamie ;)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Happy Stable Day...?
    Panie Varun, po raz kolejny wielki respect czyli szacun 8)xD

    Wszystko jasne: w pogoni za PD farmerzy będą bez opamiętania chlapać super paszą, żeby jak najwięcej mieć zbiorów z zagród.
    A nadchodzi event hodowlany... i trzeba będzie dokupić SP 8)
     
    halina415, .Bozena60. oraz kotwbutach. lubią to.