Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. amdep

    amdep Moguł forum

    o_Ooo, dobre!! :D
    Nie "dla mienia" tylko "dla miecia" - zabawniejsze. ;)

    No racja, racja, to wszystko jest BP... ono nawet potrafi boleśnie o tym przypomnieć, jak komu zablokuje konto. ;)

    No cóż, któryś tam filozof twierdził, że świat jest złudzeniem, więc my też żyjemy miłymi złudzeniami. ;)

    A z tych sadzonek na Bahamie wyrósł Cedrat (nie miałam) i Wianowłostka, moja czwarta.
    Na farmie wyrosła Morela XXL i Niesplik Japoński (mam dwa zwykłe).
    Posadziłam po dwa kolejne (kupiłam po 4) i mam nadzieję, że to ostatnie, to znaczy, że się nie złamię...
     
    zzizzie lubi to.
  2. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Ja tam nie marudzę, tylko tak sobie przemyśliwam o nowej strategii BP... i jej ewentualnych skutkach...
    Był już w nagrodach teleskop i żaba... 4 koguty na 5 TS i żadnej żaby....
     
    Keczmer lubi to.
  3. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Trafiłam tamaryndowca. Jest to pierwsza nowość od długiego czasu na wyspie. A cedratu jak nie było tak nie ma. Dokupiłam jeszcze 10 TS-może szczęście się do mnie uśmiechnie tym razem. Na Farmie jest trochę lepiej. Wpadło kilka przecudnej urody wiśni japońskiej.
    To chyba na otarcie łez z tęsknoty za nieśplikiem japońskim którego nie mam.
     
  4. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    1 partia (wczorajsza):

    - Morela XXL (x2)
    - Czarny bez XXL
    - Cytryna XXL
    - Surmia XXL
    - niesplik
    - klon palmowy
    - Orzech włoski XXL
    - Cytryna XL
    - Czarny bez XL
    - Pistacja XL :'(


    Oto wyniki 2 partii:

    - Pigwa XXL x2
    - Migdałowiec XXL
    - Dąb XXL
    - Klon palmowy x2
    - Poziomkowiec
    - Japońskie drzewo wiśniowe
    - Cytryna XL

    Brak tarniny i niesplika japońskiego :/

    - Mandarynka XXL
    - Granatowiec XL
    - Granatowiec (mam już 6...)

    Brak tamaryndowca :/

    Kupiłem łącznie 23 sadzonki.
    Dokupiłem ostatnią. Jeśli to nie będzie tarnina, to się poważnie obrażam :D
     
    Ostatnie edytowanie: 28 grudnia 2014
    AgiFarm83 lubi to.
  5. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Huuurrraaaa, wspaniałe 2 drzewka dostałam........ jabłonkę XL i brzoskwinkę XL.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    Keczmer i ankagdw lubią to.
  6. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

     
  7. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    Kup 30 więcej, to może się trafi tarnina :D
    Nie ma co rozpaczać, też tak miałem, czasem jest lepiej, czasem gorzej - loteria.
     
  8. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    nie rozpaczam, na początku gry trochę inwestowałam a teraz nie ma motywacji i tyle. To tylko piksele a czasami złotówki.
     
    Keczmer i **Zack** lubią to.
  9. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Kupiłam 2 sadzonki na farmę i 1 na wyspę (uzbierało mi się 15Fl), z tych farmowych: gruszka xl :eek: i poziomkowiec :)(nie miałam) a na wyspie rośnie i rano sprawdzę, co się "urodziło" 8)
     
  10. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Kupiłam 20 sadzonek na farme i 20 na bahame , oto wyniki ;
    bahama - tamaryndowiec , papugowiec , karob
    reszta do paska
    farma ;
    2 x morela xxl
    2 x czarny bez xxl
    2 x cytryna xxl
    2 x nesplik japonski
    2 x japońskie drzewko wiśniowe
    4 x poziomkowiec
    2 x klon palmowy
    migdał xxl
    daktyl xxl
    jodła xxl
    surmia xxl
    tarniny brak , ale i tak jestem bardzo zadowolona :) juz dawno nie miałam tak dobrych drzewek :)
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Na 3 sadzonki - morela XXL, japońska wiśnia i poziomkowiec. Te 2 ostatnie lądują do paska i poczekają tam na g&t :)
    Kolejne 3 sadzonki będą do zebrania jutro po pracy.
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja zebrałam wyspę i tadam tamaryndowiec xDxDxDmam tylko nadzieję, ze to nie fatamorgana i jutro jeszcze bedzie:)

    a cedratu dalej brak -.--.--.-

    nie można mieć wszystkiego i się bardzo cieszęxDxDxD
     
  13. aga84s

    aga84s Wyjątkowy talent

    Z ostatniego zbioru wypadły już lepsze drzewka. Na wyspie granat i granat XL(mam ich 20 i pistacji też sporo) oraz 2 karoby, na farmie niesplik japoński,poziomkowiec, morela xxl gruszka xxl dąb xxl. Reszty nowości brak może uda się je zdobyć podczas G&T :)
     
  14. evita_1703

    evita_1703 Stały bywalec

    zdobyłam prawie wszystko, pokochały mnie daktyle xxl, ale jak klonu palmowego nie mam tak nie mam... rany julek kupie jeszcze 5 i zobacze
     
  15. oczko84

    oczko84 Czeladnik forum

    To możemy sobie podać ręce. Ja kupilam po 12 na wyspe i farme i nawet ze starszych sów nie trafiłam drzewek :( na szczęcie nie wydałam realnej kasy
     
  16. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Udało mi się załapać na japońskie wiśniowe i poziomkowca :D
     
  17. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Te dwie ostatnie dobrze posadzic bo ceny na targu sa oszalamiajace
     
    -MarekW- lubi to.
  18. gieniasprzet

    gieniasprzet Analityk forum

    moje sadzonki odkryte 1 morela XXL b. dobrze bo nie mam,3 cytrynyXL trochę słabo to moje kolejne
     
  19. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Kolejne sadzonki odkryte i trzecie Japońskie drzewko wiśniowe , bez XL, a na wyspie pandanus XL. Na tym kończę bo reszta FL przeznaczona na kombajny.
     
  20. No udało się zdobyć drzewko japońskie i kilka niesplikówale niestety tamaryndowca nie mam i sadzonek tez już nie mam, więc trzeba będzie liczyć na zakupy na targu :)