Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Istne szaleństwo! Dobrze, że nie mam florków :D
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Tradycyjnie nie kupuję i moje nerwy mają się całkiem dobrze ;)))
    Powodzenia ;)
     
  3. BykOgnisty777

    BykOgnisty777 Forumowy żółtodziób

    Ja właśnie kupiłem 4 sadzonki, pierwszą którą odkryłem za 3 florki i od razu Tarnina. Suuuper:) od razu dałem zośkę i trubo do drzew:) będzie o północy:D:D
     
    Mojabonanza lubi to.
  4. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    mam 18 FL
    wypełniałam ankiety i oglądałam reklamy
    nie,nie wydam ich tak szybko,wolę oko nacieszyć patrząc na pasek ich stanu xD
     
    pretorianka, gosiagosia60 oraz abask lubią to.
  5. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam kupiłam po 4 ts i czekam co będzie jeszcze 4 godzinki a misja w spółdzielni to czasówka czy stała bo nigdzie nie widzę
     
  6. sofija

    sofija Aktywny autor

    No to gratuluję...ja dostałam czarny bez, jabłoń XXL..itp. badziewia zapychające pasek.ech.
     
  7. maslane04

    maslane04 Książę forum

    Misja stała, jest bład w oznaczeniu misji. Wg. ogłoszenia w styczniu będzie właściwie oznaczone.
     
  8. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    a więc nie ma gdzie się spieszyć dzięki
     
  9. tyre66

    tyre66 Czeladnik forum

    Konwalio kupiłbym jeszcze 25 ale podczas wyprzedaży SP mnie podkusiło i wydałem 125 FL a TS-y rosną sobie jeszcze 3 godzinki :music::music:
     
  10. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ja nie mam jeszcze niespielika japonskiego a na wyspie cedratu :( moze cos ciekawego los da:D
     
  11. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Kupiłam po 10 na wyspę i farmę. Zobaczymy co wyskoczy. mam spore braki bo miałam sporą przerwę w grze. Tak więc chyba z każdego drzewka się ucieszę :) Za ok 4 godziny z hakiem wyniki :)
     
    Mojabonanza lubi to.
  12. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Owoc Tarniny co to jest i gdzie to kupić nie jestem na bieżąco więc może ktoś podpowie .
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  14. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    u mnie na wyspie 2 tamaryndowce a na farmie 1 tarnina postawiłam jeszcze parę szt ale więcej nie kupię bo brak florenów
     
  15. mahartka

    mahartka Baron forum

    a ja kupiłam jedną sadzonkę na wyspę i jedną na farmę :) zobaczymy co wyjdzie bo dopiero posadziłam :)
     
  16. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    przyspieszyłam i otrzymałam: 2x daktylowiec , orzech włoski xxl i pomarańcza xl, aha, zapomniałam o surmii... to wszystko na poziomie 93.....>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 27 grudnia 2014
  17. zosia74

    zosia74 Aktywny autor

    Czy ktoś jeszcze ma problemy z kupnem sadzonek?!
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Może doprecyzuj, na czym polegają te problemy :)
    Nie kupuję, ale bez trudu mogę kupić - i te na farmie, i te na wyspie.
     
    pretorianka lubi to.
  19. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Ja rano miałam problem. Nie pokazywały mi się sadzonki. Musiałam się wylogować i zalogować ponownie. Pomogło.
     
  20. zosia74

    zosia74 Aktywny autor

    Pomogło,odświeżenie strony. Dziękuję ;)