Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abawe

    abawe Młodszy ekspert

    Dzięki, pomogło. Co to są te niesamowite naklejki?
     
    Aisha1969 lubi to.
  2. sabiba15

    sabiba15 Weteran forum

    skąd wziąć monety i klej?
     
    Aisha1969 lubi to.
  3. kencik1983

    kencik1983 Wyjątkowy talent

    Czas ,aby zaaktualizowali i dali coś z rzedu nr4 legendarne smoki ,feniksy itp
     
  4. halina415

    halina415 Ekspert forum

    nie kumam o co chodzi z tymi naklejkami robię na oślep
     
  5. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    W temacie naklejek mam taką czysto estetyczną uwagę, skoro już naklejki są brane na warsztat, to fajnie by było, żeby przy wklejaniu (chodzi mi o automatyczne, a nie ręczne przesuwanie tego po stronie) naklejki były na tyle równomiernie rozmieszczane, aby każda z nich była cała widoczna. Fajnie i przejrzyście by to wyglądało, przynajmniej moglibyśmy popodziwiać nasz zbiory, skoro już się tym bawimy;)
     
    Aisha1969 i tereska1108 lubią to.
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wszystkie naklejki są w albumie i można sobie oglądać do woli.
     
    Aisha1969 lubi to.
  7. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Propozycja...a może Alchemik mógłby zrobić klej do naklejek bo mój leży i się nudzi xD;)
     
  8. siwa697

    siwa697 Młodszy ekspert

    Doszłam do czerwonego koloru, wkleiło mi 5 naklejek a dalej nie pokazuje naklejek. Mam klej i czerwone żetony.
    Co robić?
     
    Aisha1969 lubi to.
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    myslę,że musisz odblokować naklejki pomarańczowe,nie wklejać ich do albumu tylko wejśc do czerwonego i tam próbować wkleic ;)
     
    Aisha1969 lubi to.
  10. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Bez kupowania skrzyneczek ..słabo to widzę, ale jak nie to nie,poczekam na kolejne ewenty może dadzą klej i żetony do zdobycia.;)
     
    Aisha1969 lubi to.
  11. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Również nie ogarniam tych naklejek, nie wiem w jakim celu są wymyślane następne udziwnienia.
    Wrzuciłam do tego automatu żetony, wygrałam skrzynki z naklejkami, które po rozpakowaniu nie zawierają naklejek xD i jedną niesamowitą naklejkę, której nigdzie nie widzę -.-, szukałam w tych naklejkach i jej nie znalazłam, nie wiem o co chodzi, muszę poczytać poradnik, ale coś mi się odechciewa czytać zawiłych zasad tej naklejkomani ;)

    Po przeczytaniu poradnika, dowiedziałam się, że niesamowita naklejka, to taka, której wcześniej się nie zdobyło, tylko nadal nie wiem, jaką naklejkę mi dodało i czy w ogóle dodało, powinna być opcja otwarcia tej niesamowitej naklejki, żeby widzieć co się dostaje, bo teraz to nic nie wiem, czy coś dostałam.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2024
  12. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Popieram, to też by się przydało, bo tak to nawet nie wiadomo czy w ogóle cokolwiek dodało nam do konta.
     
    tereska1108, Aisha1969 oraz AngelGina lubią to.
  13. marcinek74

    marcinek74 Weteran forum

    Witam . Ja czekam na odpowiedz od PT od 1 września na temat poziomów naklejek. W żółtym cały czas wymagane 30 naklejek chodż poziom 10 jest a nie siódmy. Porażka ten event szkoda tylko wyrzuconej kasy na koszyki .
     
    Aisha1969 lubi to.
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ewent. jak do tej pory nastawiony jest na jak największą sprzedaż różnej maści koszyków ,w równoległych ewentach znikome ślady kleju czy żetonów, zrobię ile się da ale koszyków nie kupię
    >:(
     
    hapsak89 i AngelGina lubią to.
  15. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Ja tak samo, kupować nic nie zamierzam, ile z eventów będzie tyle będzie
     
    AngelGina lubi to.
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja nadal nic nie rozumiem. Wchodzę, pokazuje się żółty album i jest pusty. To mam pytanie co to za naklejki w nim macie
    bo u mnie niczego niema. Nie ma też komunikatu wklej naklejkę. Skąd te naklejki???
     
    tereska1108 lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    oset53 trzeba kliknąć strzałkę po prawej stronie i przejść na pierwszą stronę w albumie.

    al.png
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    SMOD_Atena

    Dziękuję bardzo.
    Nie raz przechodziłam na tę str albumu i tylko była u mnie "mgła".
    Teraz zostawiłam na dłużej i po pewnym czacie naklejki się wczytały.
    No powiem że jest ich pokaźna ilość.
     
    SMOD_Atena, AngelGina oraz tereska1108 lubią to.
  19. sabiba15

    sabiba15 Weteran forum

    mam identycznie, od czapy ten event
     
    tereska1108 i AngelGina lubią to.
  20. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Gra powinna być relaksem, niestety teraz zaczyna mnie coraz częściej denerwować, nie mogę zrozumieć tych naklejek :mad:
    Czytam poradnik i nic nie pojmuję, np. jak ulepszyć te naklejki? niby jest opcja "Wytwórz naklejki", nigdzie tego ustrojstwa nie znalazłam, nawet w poradniku nie znalazłam na to odpowiedzi, tylko pisze, że tam można ulepszyć, ale nie jest pokazane jak do tego dojść, nie mam takiej opcji "wytwórz naklejki" :oops: szukałam wszędzie, może ktoś mnie "oświeci", bo ja już mam serdecznie dość tych nowych udziwnień w grze :sleepy:
     
    oset53, anja1547 oraz tereska1108 lubią to.