Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Na początku pomyślałam "co za głupie pytanie zadajesz, to nie miałoby sensu". Druga myśl "to BP lepiej zapytać". Miałam nadzieję ...
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tui ówdzie widziałam, że ktoś wypatrywał kombajnu za pól ceny >>ogłoszenie<<.
     
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja wypatruję hodowli za 1SP :p Różowych tygrysków mi się zachciało.
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja co prawda różowych nie wypatruję, ale jednak coś "skubię" w Kotomanii, więc obniżki by się przydałyxD:cry:xD
     
    mysza199710 lubi to.
  5. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    [​IMG] [​IMG]

    Taki miły dnia początek xDxDxD. Przy kawce rozpakowałam skrzynki. Nawet nie wiem z których to wyleciało. 8)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie widziałam u nas takich próśb, ale może ktoś zechce skorzystać - wyprzedaż ulepszeń Laboratorium alchemika zostanie ponowiona >>ogłoszenie<<.
     
    krasnoludek10 i hapsak89 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No tak, kasa się nie zgadza, to więcej farmerów musi kupić ulepszenia - to działa aż za dobrze w BP, co innego reszta gryxD:cry:xD
     
    hlnrys lubi to.
  8. zazulec

    zazulec Książę forum

    Na dodatek Ci co kupią teraz to dostaną jeszcze super nawóz (i to o ile dobrze policzyłam w ilości 250 szt.). A co z tymi co zakupili wcześniej pakiet, im się już nie należy. Technika BP! Ciekawe czy w takie głosy też się BP wsłucha?
     
    dorota444 i krasnoludek10 lubią to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ci, co zakupili wcześniej pakiety również dostali super nawóz. :)
    Wystarczy dokładnie przeczytać to ogłoszenie: KLIK.
    upload_2024-6-19_21-23-53.png
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. zazulec

    zazulec Książę forum

    A to bardzo przeprasza, gdzieś mi ta informacja umknęła, mimo że zaglądałam do tego ogłoszenia. Czasem najciemniej pod latarnią jak to się mówi. Mod_Zła dziękuję za czujność i sprostowanie.
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dopiero zauważyłam, że trwa G&T xD
     
  12. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Nie wiem skąd się u mnie wzięła zagadkowa zagroda Silbersee, nie kupowałam - od dawna już nie kupuje, czekam, aż los mnie obdaruje, a tu wyjątkowo szybko los się ogarnął. wczoraj postanowiłam wystawić wszystkie zalegające zagadkowe zagrody i sadzonki. Wystawiłam w nocy a rano niespodzianka. A tak na marginesie wyjątkowo żarty ten żuk - pasza pustoszy stodołę.


    [​IMG]
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    z eventu Serce Mórz
     
  14. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    No to już się cieszę, że jednak postanowiłam go robić, Przeważnie nie mam czasu doczytać co jest konkretnie w nagrodach, a tu taka niespodzianka. Kapibar do dzisiaj nie mam, chociaż już trochę potencjalnych zdobyłam, ale z żadnej nie wypadły. Tak samo ostatnie drzewa konsekwentnie mnie omijają. Może wypadalność żuków będzie duża, bo ogołacają stodoły :p
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    co kto mysli na temat wyprzedaży nowych itemów od jutra ?
    będą wymienialne na GT ?
     
    antonina-farmerska i hlnrys lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zajrzalem na niemiecka liste gt
    na chwile obecna bedzie mozliwosc ich odsprzedania BP-GT verkauafbar..ja
    pozostale opcje prezent -schenkbar oraz wymiana- tauschbar...nein czyli nie..

    [​IMG]
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    dzieki chłopaki za info,u nas jak zawsze Modzi cichociemni,echh
     
    antonina-farmerska i hlnrys lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O, to chyba wezmę.
    Kupię za FL, a sprzedam za SG.
    Interes życia.
    xD:cry:xD