Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A takie buty
    Oj
    zapomniałam odebrać :sleepy:
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Pierwszy raz od dawna widzę nawet przyzwoite zagrody w mini evencie "Atrakcyjne zagrody". Uszu nie urywają, ale po kątem wymian w czasie G&T niczego sobie (mam na myśli głównie warany i pomarańczowe ślimaki), ale i tak nie kupię, bo 15FL to kosztują nowe zagadkowe, a nie takie stare :p. Bardziej opłaca się poczekać na pociąg z zagrodami. Za poprzedni (z pstrągami) dorobiłam się itemów jaskiniowych :music:.
     
  3. selenas1

    selenas1 Czeladnik forum

    szkoda że informacji o kodzie nie dodano dzień wcześniej
     
  4. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    jutro jest bb nie będę się zastanawiał czy jest po 1sp czy 2sp
    jest bb robię ptaki w kilka minut czekam na następny ostatni
    czy ktoś napisze ze jest promocja czy nie ta gra powinna być dla graczy
    a po 2 w tą grę nie grają dzieci a widać tak traktują jak by grały
     
    tamako, hapsak89 oraz tereska1108 lubią to.
  5. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Trzeba delikatnie docenić, że po ogólnej krytyce z poprzedniego tygodnia co BB pojawiło się dopiero w sobotę, teraz dali je w piątek, jednak BP czasem robi coś dla graczy. xD
     
    tamako lubi to.
  6. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    pożyjemy zobaczymy jak będzie teraz
     
  7. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Jakieś ciekawe są drzewka z Pociągu??
     
  8. matthero

    matthero Weteran forum

    Czy ktoś może podać najbardziej korzystny wkład drzewek do farmerskiego ekspresu ?
    Z góry dziękuję!
     
    tamako lubi to.
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Pociąg puszczam, bo liczę na XXLki najnowsze z wyspy (rododendrony czy, brachychiton czy cupuacu)
     
  10. matthero

    matthero Weteran forum

    jaki wkład puszczasz?
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Nie patrzę specjalnie na wartość. Pozbywam się prawie wszystkich XLek.
    Na razie w ramach testu puściłam po 2 z każdego koloru, żeby zobaczyć co wypadnie.
    Nie wiem przy którym wkładzie jest największe prawdopodobieństwo zdobycia drzewek, które mnie interesują.
     
    tamako i skorpion_JM lubią to.
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Też się chciałam pozbyć trochę tych ,,rupieci,, i zrobiłam 2 próbne kursy
    - na farmę za 4 XL dostałam osikę XXL - no to może być, ale na wyspę z 4-rech XL-ek jedną mi odesłano z powrotem (tyle że pod inną nazwą-.-) Na takie ,,wymiany,, to ja się dalej nie piszę :p
    Kupiłam też po pakiecie zagadkowości - chciałam się przekonać jak się losowość w tych pakietach ,,sprawuje,, .
    I tak na farmowych 30 szt. losowość uraczyła mnie :
    6 x franklinia XXL + 2 szt. XL
    4 x perełkowiec toromiro XL
    4 x osika XXL + 3 XL
    2 x cedr
    2 x ligustr pospolity
    1 klon polny XL
    1 platan
    no i oczywiście z możliwych XXL-ek farmowych (których jest przecież około 15 rodzai ) 5 x klon cukrowy XXL>:( co jest z tą ,,losowością,,? innych tych drzewek ,,ogarnąć,, nie daje rady , jedynie klona cukrowego ? a na kole i orzecha włoskiego ?
    - nowego zaś ledwo ta 1-na gwarantowana sztuka :(
    Z wyspowymi podobnie...
    Przy tak ,,zachęcającej różnorodności,, był to mój drugi i ostatni zakup pakietów :p
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2024
  13. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja pozbywam się xl ek oraz niektórych xxl. pakietów nie kupiłam
     
    tamako i skorpion_JM lubią to.
  14. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Ja również wybieram XL i XXL ale wg największej ilości i wartości.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2024
    tamako lubi to.
  15. majka47

    majka47 Analityk forum

    Jeszcze raz dałam się oszukać.Kupiłam pakiety drzewek i mam tylko po jednym z nowości,a resztę nie potrzebne badziewie.Czy ktoś tak ma,czy tylko ja mam pod górkę?
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pakietów nie kupuje tyle mam co zarobie własnymu rękoma :p a mam niewiele:wuerg:
     
  17. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Pierwszy raz skusiłam się na pakiety za 199 florenów. Oprócz gwarantowanych sztuk nowości brak. Natomiast nie zabrakło kilku sztuk klonu cukrowego w wersji xl oraz xxl. Wpadła też 1x darzymlecznia i 1x longan. Raczej prędko nie skuszę się na ponowny zakup tych pakietów.
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mi kiedyś nie wypadały żadne nowości ile bym nie kupiła sadzonek (pakietów nigdy nie kupiłam). Za to ostatnio kupuję zazwyczaj po 3szt. i wpada zawsze 1 nowe drzewko. Czasem na farmie, a czasem na wyspie. Wówczas napalam się jak szczerbaty na suchary i dokupuję kolejne 3szt. tam gdzie mi nie wpadła nowość i i tak nie wpada xD Tym sposobem zazwyczaj kończę na 1nowościna 9 sadzonek.
     
    AngelGina i krasnoludek10 lubią to.
  19. dajm2

    dajm2 Okazjonalny autor

    Wysłałam klony xxl i xl i dostałam klony xxl i to już 3 razy
     
  20. -anna2806-

    -anna2806- Mieszkaniec forum

    Mam tak samo tylko klony xxl i xl ,z zagadkowych to samo klon xl lub xxl.