Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dodam jeszcze jeden babol.
    Kilka razy w środku gry, po kliknięciu w balon pękały wszystkie na planszy.
    Powodowało to reset kolejki trafień.
    To jakaś kpina.
    Więcej nie próbuję, szkoda wejściówek.

    Babol ze skrzyniami na PST, skopane balony u Renzo.
    Ładne zajączki, nie ma co.
    BP jak zwykle stanęło na wysokości zadania i posoliło co się dało.
    Może są wielbicielami Wojciecha Młynarskiego?
    Co by tu jeszcze...:music:
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    aż poleciałam sprawdzić

    masakra :cry:
     
    hlnrys i Ciasteczkowa♥ lubią to.
  3. halina54

    halina54 Hrabia forum

    zeby bylo jeszcze smieszniej to ukradli od wczoraj wszystkich sasiadow i nie ma komu wysylac prezentow,a te sianogrosze to niech sobie wsadza tam gdzie slonko nie dochodzi..prima aprilis sie im udal na calego
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I jak na zawołanie:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/news-i-gwiezdne-talary.95378/#post-2631503

    Brawo BP, trzymacie wysoką formę.

    A te chmurki...
    BP zrobiło sobie polewkę z uwag graczy.
    Nie widzę w tym nic śmiesznego, pokazuje to tylko w jakim poważaniu mają nasze zastrzeżenia.

    Niech sobie tę zabawę wsadzą w wiadome miejsce.
    -------------------------------------------------------------------------------
    Ciekawe o której odtrąbią wielki sukces naprawienia powyższego "błędu".
    Zdążą dzisiaj?
    xD:cry:xD
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Może przed następnym prima-aprilis uda się wstawić w sklepiku ptaszka do odblokowaniaxD
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Inaczej to odbieram
    stare znane nam teksty wpisały się na stałe w forum ; modów pomocy technicznej , twórców nie tylko graczy

    ale chyba tylko ja takim wyjątkiem
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Też mam takie odczucia. Miało być śmiesznie a wyszło jak zwykle. Nawet jeśli z siebie próbują się śmiać to wyszło marnie bo zazwyczaj mają graczy poważaniu więc żart z tego wychodzi marny. Ale co ja tam wiem...
     
  8. lonli

    lonli Młodszy ekspert

    Świetna zabawa na Prima Aprilis, uśmiałam się, gratulacje dla twórców tekstów w okienkach. Więcej luzu życzę graczom.
     
  9. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Ja tam traktuje z humorem te chmurki ;) Dodatkowy plus jest taki, że wiemy, że BP faktycznie czyta opinie graczy, bo swego czasu miałem co do tego wątpliwości, ale skądś te teksty muszą znać... xD
    Szkoda tylko, że nadal nie pojawiają mi się te postacie.:sleepy:
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No i wreszcie wiadomo, praca ilu różnych zespołów składa się na efekt końcowy;)
     
  11. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    u mnie nie ma zadnych postaci niektórzy sie bawia a ja sie smuce:(
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja się nie pośmiałam bo u mnie nadal niczego nie ma. No cóż przy moim
    szczęściu to tylko i "w drewnianym kościele cegła mi na głowę spadnie" i tyle z zabawy.
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    U mnie też niczego nie ma.
    Może w BP wezmą też pod uwagę, że to nie tylko ich praca.
    Tysiące graczy wkłada też w tę grę swoją prace realną ,żeby płacić realnymi pieniędzmi w grze.
     
  14. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Mnie się podoba.Popatrzyli na wszystko z przymrużeniem oka.Uśmiałam się przed snem .Autoironia jak najbardziej potrzebna,trochę luzu się przyda.Gra naprawdę jest ciężka,ale ciągłe pisanie o tym nic nie pomoże.Ja dzisiaj zebrałam następne 20 talarów czyli dostałam ich już 131. Pozostaje 1 szt nie wiem czy to zachęta do dalszej zabawy 1.IV. czy Sklep Epicki pozostanie na stałe?Postacie pojawiają się po otworzeniu okienka i przystąpieniu do zabawy.Ja już się przyzwyczaiłam,że wchodząc na Farmę w pierwszej kolejności sprawdzam wszystkie wiadomości ,zaczynam od Franka i tak po kolei do góry potem Forum a na końcu rozpoczynam prace w moim gospodarstwie.Wiem teraz,że wiedzą o czym piszemy i nie traktują Nas jak pikselki ,które uwielbiająxD;)ale analizując to w pierwszej kolejności realizują pomysły góry choć nie zawsze im się podobają a Nasze sugestie nie są priorytetem.Patrząc realnie nie mogą być bo każdy z Nas ma inne oczekiwania.Bawimy się dalej w tą grę bo od 15 lat jesteśmy tutaj razem i nie przestaniemy narzekać ,graficy,programiści będą popełniali swoje pikselowe błędy a "Góra" będzie wymyślała dla Nas nowości i uatrakcyjnienia abyśmy mieli o czym pisać i Forum nie umarło śmiercią naturalną.Życzę Nam wszystkim dobrej zabawy i uśmiechu.Oczywiście w dzisiejszym dniu dużej ilości wody na szczęście.:p:inlove:;)xD
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Postacie się pojawiły. Poczytałam i pośmiałam się. OK.
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skąd ja to znamxD

    upload_2024-4-1_13-15-57.png
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Poczytałam sobie i ja, dobre:).
    Zawsze powtarzam że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;):p
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    xD:cry:xD
    Wybaczcie, ale muszę xD

    upload_2024-4-1_13-40-42.png
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Druga tura świetna xD
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    xD:cry:xD

    upload_2024-4-1_14-22-13.png