Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja wykręciłem drugą , za kolejnymi 9 kręceniami ;)

    edit....kolejny za 5 kręceniem , h...statystyka mocno sie poprawia :D
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lutego 2024
  2. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    znowu będą przepraszać
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

    też trafiłem 4
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2024
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  4. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Wpadl 1 za 9 kreceniem. Wystarczy :)
     
    hiacynta, d_anulka oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A ja wykręciłam 60 i nowości nie trafiłam >:(
     
  6. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja jeszcze 2 wykręciłem , na 7 kręceń ? czy starczy ? nie wiem , nie obiecuję że nie wrócę na koło 8)
     
  7. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    To nie jesteś sama. U mnie poszło 100 i tylko 2 jackpoty z poprzednimi itemkami. Nie wiem, czy jeszcze będę kręcić, może lepiej poczekać na następcę baristy i dopiero wtedy próbować :sleepy:
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie.
    Widzę, że największe zainteresowanie z mini eventów budzi nowy item na kole. Mnie on kompletnie nie interesuje (drzewa stawiam zazwyczaj na wyspie, a tam na TPD mi nie zależy). Bardziej mnie kręci bąbelkowe czy czekoladowe jacuzzi, ale co kto lubi ;).
    Wiadomo, że 1szt. będzie kiedyś potrzebna na pnącze, ale zapewne wpadnie jeszcze wiele razy kiedyś "przy okazji".

    Ogólnie to nie lubię, że ten jackpot jest zawsze w weekend, bo farmer chciałby wykręcić jakiś bonus do rośliny eventowej, a szanse są marne.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2024
  9. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja pierwszego dnia trafiłam 3 razy, teraz mam ich 7 i nie dlatego, że kręciłam specjalnie, polowałam na jakiś bonusy + za rośliny. Główny problem to brak miejsca na itemy. Nie mam koncepcji jak zmodernizować pola na przedmioty ozdobne.
     
  10. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja też 7/13 na farmie mam wyłożone właśnie takimi itemami dającymi bonusy, skrzynki itd...także nie wiele miejsca by z tych bonusów korzystać
     
  11. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Najbardziej denerwuje mnie wybieg dla zwierzaków, dużo itemów niemalże jeden na drugim i trzeba zbierać ręcznie bo z automatu zbiera wszystkie. Na farmie mam te dające najwięcej PD
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ale itemy dające dodatkowe bonusy, np. dla PD nie są zbierane przez zwykły kombajn tylko ten z czapeczką a na wybiegu to raczej właśnie są te itemy "bonusowe".
     
  13. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na wybiegu mam misz masz i chodzi o zbiór czapeczką, która zbiera wszystkie itemy i te bonusowe i pozostałe. U mnie to wygląda tak:
    [​IMG]
     
  14. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

    głębinowe oferty odpuszczam nie ma bonusu do PD to nie jestem zainteresowany
     
  15. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    powiem Ci że i tak masz ładnie poukładane , ja te samy itemy mam na 4 polanach hahaha :D
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki za pochwałę, na pozostałych polanach również mam tak poupychane i nie mam już ani siły ani ochoty robić demolki;)
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dni Sąsiada w złocie [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]

    Dziękuję bardzo bardzo bardzo [​IMG]
     
  18. Angel

    Angel Komisarz forum

    Gratuluję :inlove: Farciarski sąsiad Ci się trafił xD

    Hiacynta...
    To jest bardzo ładne :) : [​IMG] Co to jest za chatka?

    Kolorowo tam masz, ja jeszcze na wybiegu mam sporo terenu do odkrycia. :)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)

    Myślisz że spakował swoje i wysłał w skrzynce xD Czadowy Sąsiad :inlove:
     
  20. Angel

    Angel Komisarz forum

    Myślę, że nasionko zasiał, sadzonkę zrobił i wyhodował takie cudo dla Ciebie. ;):cry: Nie ma co, na pewno to był szczerze darowany prezent. xD
    Oby takich prezentów jak najwięcej i żeby te drzewka nie były aż taką rzadkością.:p