Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ale chomicza nie daje procentów ;)

    A ten jest lepszy od Lepkopalczastej żaby co była ostatnio ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    te 15% to jest kropla w morzu :cry:,jak by dawał 150% no ....może,wiem wiem mam zbyt duze wymagania,ale jesli mam wydać swoją kasę to chce chociaż wiedzieć,że to jest opłacalne a nie taki badziew :( :(
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jakby tak miał dawać 150% to pewnie i ze 250 FL by kosztował albo i więcej ;)
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Atenko małpi obrót ma 35% co 12h -też był na dni sąsiada,też item na 2pola,no nie przekonasz mnie,że BP leci z nami w kulki i zamiast dać cosik porządnego po wpadkach ostatnich to daje nam .......no nie napisze bo mi na czerwono zrobisz ;)

    EDIT:

    to może niech BP przemysli i chociaż 35x2 czyli 70x PD/TPD,no przeciez to nie jest aż tak dużo a najlepiej na całą setke czyli 100x - no chyba bym to przyjeła 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lutego 2024
  5. Kgysta

    Kgysta Naśladowca mistrzów

    Czytalem jak niektorzy spodziewali sie Bog wie czego na tych dniach sasiada a tu jest kupa i tylexDxD
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A no nie zawsze świeci słońce, czasami pada deszcz ;) I tu raz itemy lepsze raz gorsze i sami możemy zdecydować czy warto kupić czy nie, ja się zastanawiam czy szukać chętnych na wymiany :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Atenko ja edytowałam swój post,dałam propozycje do przemyslenia dla BP,na ta chwile nie kupie ale ......ale jak beda jakies zmiany to wtedy bedę szukać,bo FL mam ponad 500 :p
     
    PoloMit, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Chomicza daje 200
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Aniu masz racje,spojrzałam na nieumarlaka ;)

    No miało byc wielkie bum ....a jest wielkie rozczarowanie 8)
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A gdzie to napisali, że jakieś wielkie buuuum ma być? ja nic nie wiem :p
    Ja to staram się nie mieć zbyt wielkich oczekiwań to i rozczarowań mniej ;)
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Niektórym marzyła się wymiana muchołapek w Nawiedzonym domu
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Przecież nie dadzą nic wartościowego z racji z tego że multum ludzi załatwiało dni sąsiada poprzez celowi zakładane boczne farmy wspierane itemem sezonowym ..zejdźmy na ziemie
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to BP musiałaby dać item z pierwszej 5 mnożnikowej a tu ...lipa :(
     
    PoloMit, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    Jako gracz, klient, odbiorca usługi ... jestem ogromnie rozczarowany. -.-
    Ale jak choć spróbuję spojrzeć na to z boku, z dystansu, to widać wielkie wyrachowanie i cwaniactwo dostawcy usługi. ;)

    Jak ktoś ma same małpy, to jakby dla niego nie było w ogóle eventu.
    Ale jak ktoś ma np. połowę małp a resztę żab albo pikników, to ma teraz wielką zagwozdkę. o_O
    Wydawać fortunę, żeby zwiększyć PD o 5% na połowie łąk do tego przeznaczonych? Czy nie?

    Gracze mają problem.
    A w tym czasie BP optymalizuje zyski. Przez 2 ostatnie edycje był item dający 10%. Teraz mamy 15%. Część graczy pewnie jednak się skusi, cześć pewnie nie. Więc następnym razem znów pójdzie item z 15%. Ktoś wymięknie i jednak nabędzie pewną ilość sztuk.

    A wtedy będzie powtórka z rozrywki, czyli kolejne podniesienie o 5%. Będzie nowy item z 20%, tylko nasze rozterki ciągle pozostaną stare...

    ;):p


    .
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Można by być rozczarowanym, gdyby obecne Dni Sąsiada odbiegały jakoś na niekorzyść od poprzednich. Tymczasem tak nie jest. Kto chce skorzysta, kto nie chce - nie skorzysta. Nie widzę powodu do dramatyzowania...
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Spodziewałam bym sie odpowiedzi, przekażemy opinię waszą wyżej ,po tym jak ostatnio gra działa powinni dać coś lepiej.
    Tak Ekipa powinna dbać o farmerów.
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Opinie graczy są zawsze przekazywane. Co nie znaczy, że nie mogę mieć własnej opinii...
     
    hapsak89, nuka20 oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    opinia graczy to jedno a plan biznesowy BP to drugie...
     
  19. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    nowość z koła za 11 razem wykręcona ;)
     
    d_anulka, nuka20 oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    1szt jest na pnacze bedzie 8)