Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    12 godzin w sobotę, już jest poprawione :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    :( tylko jeden dzień... :(
    Dziękuję za odpowiedź.
     
    krasnoludek10 i SMOD_Atena lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Taki dwudniowy jest z reguły przy hodowlanych eventach a teraz krócej tak żeby sobie poklonować albo załadować oazy na przyszłość, choć nie widzę w Zgaduli nic o tym jakie kategorie będą w przyszłym hodowlanym a szkoda :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    Wpisywałam nie znalazło. Odświeżyłam, zresetowałam i dalej nic jest 38 zagadkowych marcepan a nowych ani jednej. Kupiłam pakiet więc 30 powinno być.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skoro wyświetlają Ci się zagadkowe zagrody Marcepan, to znaczy że jesteś na Bahamaramie. Przejdź na obszar Farmy (Główna łąka, Dzika łąka lub Leśna polana) i poszukaj w inwentarzu zagadkowych zagród Ładoga.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    ok już się właśnie zorientowałam, że źle szukałam.
    Dziękuję za podpowiedź.
     
    krasnoludek10 i BA_Marion lubią to.
  7. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Na pewno obniżka tylko przez jeden dzień? Bo u mnie w zegarze to do jutra pokazuje i już myślałam, że to ja czytać nie umiem :p
    [​IMG]
    I w Ogłoszeniach też do dzisiaj tylko, więc chyba trzeba poprawkę zrobić ;)
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ogłoszenie zostało poprawione :)
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobrze, że zajrzałam do tego wątku, bo myślałam, że oazy za 1 SP tylko wczoraj były.
    Wrzuciłam skorpiony i trafił mi się cesarski z podstawowych.:)

    [​IMG]
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niektórzy mocno wypatrują kombajnu za pół ceny. Przypominam, że minievent zacznie się za niespełna kwadrans (a przynajmniej powinien:p) i skończy o północy:)
     
  11. twardy81

    twardy81 Aktywny autor

    3 pręgowce trafione
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No i kupiłam pakiet zagród, mam tylko te jedne gwarantowane wiewióry, 3x pelikany i jedną zagrodę muflonów.
    Pozostałe to żółte i pomarańczowe starocie typu żółw - a tak sobie obiecywałam że już się nie skuszę na pakiet zagród.
    Pelikanów miałam 3szt a muflonów 1szt. No dzięki za takie garbate szczęście:wuerg::cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lutego 2024
  13. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ej zgłoście im że na jeden dzień to szkoda te fabryki rozkładać z paska i czas marnować...
     
  14. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    To jak tak samo, pierwszy raz się skusiłam na pakiet i tylko te gwarantowane dostałam, liczyłam też na muflony, ale tego zaszczytu już nie dostąpiłam. Za to pomarańczowych bobrów chyba trzy zagrody. Oj, pierwszy i ostatni raz dałam się nabrać.
     
  15. -anna2806-

    -anna2806- Mieszkaniec forum

    Miałam tak samo jedna zagroda gwarantowana a reszta szkoda pisać. Bobrów to z dziesięć.>:(
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No cóż... U mnie też ciężko z nowościami z zagadkowych drzew/zagród, więc zawsze kupuję je w pakietach. Mam w ten sposób gwarancję, że co najmniej 1 nową rzecz będę mieć. Tym razem i owszem, dostałam nowości, ale w postaci kilku żółtych i pomarańczowych jeżozwierzy... W sumie nie mam się czego czepiać. Jest nowość? JestxD
     
  17. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ostatnio mało bywam w grze,ale zauważyłam wzmożoną akcję sprzedażową "Super Pakietów" a wszystko to dla Naszego dobra za Naszą realną kasę.Hm...tak sobie myślę,że koszyczki eventowe nie sprzedały się w zadowalających BP ilościach.Pomarzyć zawsze mogą,może ktoś kupi.Gra ładuje się bardzo wolno, przechodzenie między planszami trwa i trwa ,koło się zacina i za co dawać im kasę.Dobrze,że zrobiła się wiosna i leżaczki można postawić na słoneczku a informatycy niech popracują nad jakością gry bo niedługo także będzie czekał ich hamaczek.
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    item na Dni Sąsiada 30xPD kurcze to śmieszne,powinno byc 300PD/TPD i jeszcze 49FL toż to kardziejstwo jest 8)

    Halo halo MODzi czy to czasem nie pomyłka i zabrakło jednego zera :mad:>:(
     
    hlnrys, tereska1108 oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    x Poziom Farmy/Wyspy oraz o 15% więcej PD/TPD przez 4 godz. :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Atenko ale chomicza na dwa pola ma 100 x ,no co to jest ochłap dla nas i jeszcze tyle kasy ,no niech BP to przemysli,jeszcze ma czas na poprawkę ale 30x to jest śmieszne :( :(
     
    hlnrys, tereska1108 oraz krasnoludek10 lubią to.