Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Odpaliłam farmę z nadzieją oglądania białego puchu a tu jak zwykle-same kręcące się kwiatki. To już piąty dzień eventu i piąty dzień mulącej gry. Raczej nie skończę tego eventu ponieważ nie mam czasu i nie mam ochoty siedzieć przed ekranem żeby patrzeć na kręcące się kwiatki. Życie w realu wzywa!!!
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Szarpnęłam się nat o jajko Tygry, ale wyłącznie ze względu a grafikę. Armatka!!! Zbieram armatki. Mam wszystkie, więc i tej nie powinno zabraknąć w kolekcji. A przy okazji jakieś tam procenty będą, na których mi zresztą nie zależy.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Bez oficjalnego komunikatu pojawił się mini event "szybkie zagrody". Ktoś coś? W sobotę Pełnia też wystrzeliła z komunikatem o Pełnie już po jej starcie. Teraz ten kwiatek. Bardzo nieładnie.

    Od 10ej trwają trzy mini eventy. A 22 minuty temu (czyli ok. 12.22) jakby nigdy nic pojawiło się o nich info. Tak po prostu, bez żadnych przeprosin, przyznania się do błędu. Jaja sobie robicie Ekipo MOD-ów i innych BA. I nie zganiajcie na zamieszanie przy evencie urodzinowym.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2024
  4. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    dlaczego w dwóch pnączach urodzinowych 2024 brakuje mi w sumie 3 itemów?... ktoś? coś?
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Są 2 możliwości - albo są gdzieś wystawione albo nie zostały odebrane w danym dniu od Franka.
     
    hiacynta i tereska1108 lubią to.
  6. Kgysta

    Kgysta Naśladowca mistrzów

    No musze przyznac ze spryciarze z tego BP . Po ostatnim 'wspanialym' ewencie urodzinowym duzo osob krzyczalo ze przestaje robic zakupy w grze ,obroty spadna itd a wiec oni cyk i daja wyprzedaz Cytrynki xd czesc osob na pewno sie skusi.

    Za te bledy to powinni kazdemu po jednym dac za darmo
     
  7. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Mistrz forum

    w innych okolicznościach pewnie bym się skusiła na Cytrynę, ale po ostatnich wydarzeniach, mam aż nadto gorzko-kwaśnych przeżyć... :oops:
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Błąd nie błąd pewnie to będzie coś z prawem używania nazwy /wyczerpania zgody czy takie tam
    chyba ;)
    ciekawe czy nazwa jaja farmerskiego też się zmieni Jajo Rainbow Dash
     
    zzizzie i hiacynta lubią to.
  9. Lordek

    Lordek Forumowy żółtodziób

    siema, a jak to jest że info o promocji na sezonowych pomocników jest do 3.02 a już dzisiaj nie ma tej promocji?
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hej:) Sprawdziłam w zegarze eventowym i widzę, że ten minievent nadal trwa:
    upload_2024-1-31_14-55-21.png
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  11. Lordek

    Lordek Forumowy żółtodziób

    ooo faktycznie, tam się jeszcze świeci, ale w ekranie strtowym i bezpośrednio na sklepie już nie ma
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  12. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    ej... ale jak to ma być prezent, to dlaczego nie jest równo dla wszystkich? wystarczyło raz nie zagrać w ciągu całego roku i karą jest utrata pnącza? przeszukałam - ręcznie - 460 gałęzi, wszystkie pola z itemami
    nawet nie jest wskazana jakaś możliwość kupna za farmarki w spółdzielni
    no i szkoda, że ogromna ilość TPD ( a nie PD ) jest na tych pnączach do zdobycia raz na dobę, a gracze powyżej 800 poziomu Bahamaramy nie mają z tego korzyści
    smutne jakieś te urodziny...
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz PoloMit lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli pomimo poszukiwań nie udało Ci się znaleźć tych itemów, to może spróbuj skontaktować się z Pomocą techniczną. Wskazówki jak to zrobić znajdziesz w >>tym poradniku<<. O ile nie miałaś jakich dłuższych przerw w grze, to itemy powinnaś mieć, prezenty od Franka raczej każdy odbiera... Może po prostu złośliwie gdzieś te przedmioty się schowały i w PT uda się je znaleźć...
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  14. Puma-ona

    Puma-ona Czeladnik forum

    też nie mam 2 itemów a z pomocą techniczna niestety nie udaje sie skontaktowac
     
    hiacynta, kobuma oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Mnie brakuje jednego, wszystko przeszukałam.... i nic :(
     
  16. Mariola113

    Mariola113 Czeladnik forum

    ja też nie mam 2 itemów.. o co chodzi??? a gram codziennie
     
    hiacynta, kobuma oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Mnie brakuje jednego...
     
    hiacynta, kobuma oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Napisz jaki problem pojawia się podczas wypełniania zgłoszenia z poziomu gry zgodnie z poradnikiem? może wpisujesz za mało znaków? Zgłoszenie musi mieć przynajmniej 140 znaków.

    Poproś wobec tego o pomoc PT, jeśli tylko item został od Franka odebrany to z pewnością gdzieś na koncie jest.

    Nie wystarczy grać codziennie, ważne żeby codziennie odwiedzać Franka i odbierać codzienne prezenty.
    Ale tak jak wyżej, jeśli wiesz, że prezenty codzienne i bonusowe (z 21. dnia każdego miesiąca) przez cały ubiegły rok odbierałaś to i itemy muszą być. Jeżeli przeszukałaś wszystkie łąki i rzędy chmur, na których można postawić dowolne itemy i nie możesz ich odnaleźć to zapraszam do PT.
     
    hiacynta lubi to.
  19. patunia2014

    patunia2014 Forumowy żółtodziób

    witam , a gdzie można pisać odnośnie g&t posty?
     
    hiacynta lubi to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    hiacynta lubi to.