Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    to ja się podzielę moim doświadczeniem z dzisiejszego zakupu TS na farmę, a mianowicie:
    kupiłam 2 pakiety i za to dostałam gwarantowane 2 cedry, ani jednego więcej, dodatkowo dokupiłam 40 drzewek bez pakietu i też nie dostałam ani jednego cedru.....to są jakieś mało śmieszne żarty ze strony BP
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Atrakcyjne zagrody jak zwykle nieatrakcyjne.
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czemu nie krzyczycie o pełni!
    Dopiero zebrałem i posiałem znowu bakłażan.
    Akurat zdążę zebrać.
    Po miesięcznej edycji, tym razem dwa wejścia.
    Wpadł i wypadł.
     
  4. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Renzo !!!
    Przy tak mulącej grze, nic, tylko iść do Renzo :) :) To sobie pogramy xDxDxD
     
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jajko pierniczka od Renzo ktoś kojarzy ?
    Co ono daje ?
     
    dantic3 lubi to.
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kupiłam dwa pakiety Ts-ów no i na farmie dostałam 11x klon cukrowy i jakieś inne starocie- no sama radość,
    na wyspowych nic nie lepiej. Zostałam bardzo "doceniona" przez BP bo po jednej nowości dostałam. :wuerg::cry:xD
     
    tereska1108 i dantic3 lubią to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    250%PD/72h
    Odpalam co 3 dni.
    Biorę. :)
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dzięki :) To ja też biorę xD
    Jeśli żetonów tyle nastukam :p
     
    incasent i hlnrys lubią to.
  9. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jajko Rudiego pierniczka jestxDxDxD miał być Piccolo ale siłacz się postarał i jest JajeczkoxD a teraz zbieram na Piccolo;)
     
    incasent, kaska860 oraz hlnrys lubią to.
  10. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Nie macie wrażenia, że oprócz nagród w Renzo zmienili też baloniki...?
    Złotych baloników pojawia się mniej i są one rzadsze, za to zwiększyła się częstotliwość wyskakiwania czarnych baloników. Zrobiłam ok. 30 gier i wyników powyżej tysiąca miałam bardzo mało, a 26 żetonów udawało się zdobyć mniej więcej w co 7 grze i to trafiając we wszystkie złote balony, a wiadomo jak z tą klikalnością w gierkach jest :p
     
  11. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Tak. Coś się zmieniło. Trudniej zdobyć większą ilość punktów. Rozegrałam 7 gier i nawet 1000 w żadnej nie zdobyłam. Dlatego zajrzałam do tego tematu. We wcześniejszych edycjach Renzo zawsze miałam powyżej 1000.
     
  12. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Mi z Renzo zawsze było nie po drodze i nigdy się jakoś specjalnie nie lubiliśmy, ale teraz baloniki pojawiają bardzo wolno, kursor jest spowolniony, reakcja w grze jest spowolniona, złotych baloników jest mniej i co ciekawe, u mnie jest tak, ze zaczyna się gierka leci troszkę baloników, potem jest przerwa i złote się nie pojawiają w ogóle, trochę tych czarnych i po jakimś czasie tak jakby zaskakuje i lecą jedne i drugie. Ma ktoś tez takie przerwy w pojawianiu się złotych baloników w ciągu jednej i tej samej rundy gierki? To już jest hmm nawet nie wiem jak to cenzuralnie określić... niech tam w myślach sobie każdy wyobrazi srogą wiązankę nerwicową:mad:>:(
     
  13. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Mam dokładnie to samo (z tą wiązanką również ;)). U mnie jeszcze dodatkowo czasem nie strzela jak klikam.
     
  14. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    A to też, gra nie reaguje na moje kliki, a klikam tak samo, w tym samym tempie i czasem zareaguje czasem nie, czasem za którymś tam razem i to jest błąd reakcji, bo zlicza normalnie tak jakby nie było tych dodatkowych kliknięć
     
  15. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    kiedyś łatwiej było w odnajdź skarb . brakowało mi 600 do jajca, 300 dokupionych i wymęczone jest:oops::p
     
    incasent, hapsak89 oraz Ciasteczkowa♥ lubią to.
  16. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Baloniki na pewno pozmieniali. Rozegrałam 68 gier, w jednej dosłownie przez połowę czasu nie miałam nawet 1 balona na ekranie. Z klikaniem też prawda, klikasz a gra nie reaguje. Na 68 gier miałam rozstrzał żetonów od 4 do 26 :p W renzo zawsze wybieram balony *odkąd są dostępna), więc umiem w nie grać. Te 4 żetony zaskoczyły :D Mimo wszystko nadal jest to najbardziej opłacalna gra. 1 wejściówka a 18/20 żetonów wpada najczęściej.
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Z ciekawości aż poszłam do Renzo. W tej edycji nie miałam zamiaru grać. Nazbierałam z wcześniejszych wizyt ponad 1200 żetonów, więc na Rudiego starczyło. Ale po Waszych postach chciałam sprawdzić jak działają gierki. Szczerze mówiąc, nie widzę żeby coś było inaczej niż zwykle... Rozegrałam 1 gierkę w balonikach i wynik 20 żetonów, to taki dość dobry wynik jak dla mnie, rzadko zdarzają mi się lepsze:
    upload_2023-12-1_9-36-56.png

    I też jedną gierkę u siłacza... To akurat normalny mój wynik u niego (no nie umiem) xD
    upload_2023-12-1_9-39-10.png

    Może gdybym pograła w balonikach więcej, to coś by się spsuło. Ale nie mam teraz ani sił, ani czasu na to...:sleepy:
     
    Honorat., incasent oraz Ciasteczkowa♥ lubią to.
  18. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    W siłaczu to i ja nigdy więcej żetonów nie dostałam, więc nie gram, bo mi się nie opłaca xD
    Ale dla kogoś, kto namiętnie gra w baloniki (czyli mnie xD) różnicę w gierkach dało się zauważyć już w poprzedniej edycji. Osiąganie maksymalnego wyniku w grach nadal w części gier nie stanowi problemu, ale jednak coś się zmieniło. Tych "dobrych" gier jest mniej, baloniki jakoś mniej chętnie latają, a często przez pół gry potrafi nie pojawić się żaden w złotym kolorze. W dodatku tych w czarnym kolorze jest jakby za dużo :oops: Teraz najczęściej osiąganym wynikiem jest 20 żetonów- przekroczenie tysiąca punktów stało się trudne, bo nawet klikając we WSZYSTKIE złote baloniki, jest ich po prostu za mało.
    Same baloniki (jak już się pojawią) to też współpracować nie chcą. Klikasz, a gra nie reaguje, czasami nawet 2 lub 3 kliknięcia w złoty balonik go nie przebijały, a jeszcze potrafiło mi to zresetować bonus xD Wcześniej oczywiście takie sytuacje też się zdarzały, ale mam wrażenie, że teraz są one nagminne. A w połączeniu z aktualnymi problemami z grą (gra działa jakby miała 2 FPS), to mamy istne kombo xD
    A nieskromnie powiem, że chyba mogę uchodzić w balonikach za specjalistę z takim rekordem, który już kilka razy wyrównałam :p
    [​IMG]
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Właśnie sprawdzam FPS.

    W zależności od ustawień grafiki:

    wysoka - 30 fps
    lepsza - 20 fps
    standardowa - 15 fps

    Czyli tylko ustawienie "wysokie" daje płynność.
    Niższe ustawienia z automatu będą powodowały "klatkowanie".
    I tu znowu wraca pytanie:

    Jaki sprzęt udźwignie ustawienia dające płynność?

    Męczę te baloniki, ale to orka na ugorze.
    Kilkusekundowe dziury w pojawianiu się złotych, całe stada czarnych.
    14 - 18 żetonów za grę.
    Jak przytnie, to 8 - 10.
    Wejściówki idą jak woda, a to nie są tanie rzeczy.
    :cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2023
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    uff wymęczyłam [​IMG] Jajo Rudi Pierniczek mój ci on [​IMG]

    piccolo innym razem :sleepy: