Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. osssmo

    osssmo Czeladnik forum

    Dziękuję za cenne rady, miłego weekendu.
     
  2. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    jaka jest warosc roslin bo rano widzialam 200/280 a teraz 20/28 i zwariowalam
    w dodatku mam wrzucone 500.000 a xl nie moge uzyc
     
  3. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    Właśnie zdobyłem z Zagadkowych roślin: 3 szt franklina i 3 sztuki lepidoendron.xD
     
    grania. i kasia8006 lubią to.
  4. mahartka

    mahartka Baron forum

    gratulacje :)
    u mnie wyskoczyły poprzednie braki :) więc tylko te najnowsze jeszcze nie dotarły :)
     
    cysio2kc lubi to.
  5. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    To jajko powinniśmy dostać jako prezent za kompletnie skopany event urodzinowy. Kasa kochani kasa tylko to się liczy dla BP.Ja mówię pass.
     
  6. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Ja bym go nie chciał nawet w prezencie. ;) Już wystarczająco bubli kiśnie w pasku... ;)

    ...widzieliście? Nowa wyprzedaż. No to teraz już całkiem nie ma co się dziwić, że urodzinowy event to niewypał, bo BP całą siłę skierowało na konstrukcję tych super wypasionych ;) pakietów, nie było już czasu czym innym się zajmować. ;)
     
  7. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No właśnie widziałam pakiety i jakoś... nie wiem czy to się kalkuluje.Prawie 300zł ( gdyby ktoś kupił wszystkie ) a w tym nieco gwiazdek,SP,SN i SNZ plus oszałamiająca ilość FL ( 1750 ). Wątpię jakoś czy to co jest ukryte w skrzyniach zrekompensuje potencjalny wydatek.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie zapomnijcie odebrać dziś w newsach prezentu urodzinowego;) >>Ogłoszenie<<.

    Uprzedzając pytania:
    - itemy na pnącza pochodzą z comiesięcznych prezentów od Franka w 2022 r. >>Franek<<,
    - tak, z pewnością macie te itemy, jeśli tylko regularnie odwiedzacie Franka. Trzeba je tylko znaleźć w zakamarkach inwentarza lub farmy. Jeśli nie ma w inwentarzu, to znaczy, że je ustawiliście na którejś łące lub na jakiejś gałązce pnącza:)
     
  9. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dziękuję za przypomnienie :) - przeszukałam newsy i odebrałam.
    Przejrzałam także wszystkie zakamarki, gdzie można upchnąć itemy /pasek, ogrody, pnącze/ i brakuje mi po jednym do każdej z tych trzech gałązek :oops:
    nie wiem jakim sposobem , bo Franka odwiedzam dość regularnie i co najwyżej 2/3 dni zdarza mi się ,,zostać w tyle,, , lecz wtedy tracę prezenty z tych ostatnich dni, zaś itemy są do odebrania zaraz po 20-stym każdego miesiąca :music:. Jeszcze raz na spokojnie przeszukam wszystko, lecz i zapytam; czy jest/będzie kiedyś/ możliwość dokupienia ich za farmarki w SklepoRamie ? - bo coś mi się kojarzy, że w zeszłym roku dokupywałam jeden brakujący .
     
    memlak i Anetta41 lubią to.
  10. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    jak nie gralam trzy lata to pewnie nie posiadam zadnego z tych etemow na pnacze :( prozno szukac ich na pasku zapewne
     
    DIRAE lubi to.
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli mimo poszukiwań nie znajdziesz, to napisz do Pomocy technicznej, pomogą w znalezieniu tych uparcie kryjących się :)
    Co do możliwości zakupu itemów w SklepoRamie. Z tego co kojarzę, zawsze taka możliwość wcześniej czy później się pojawiała. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie. Jednak żadnych takich informacji na przyszłość nie mamy:)

    No jak nie grałaś w 2022r., to i itemów nie będzie ;)
     
    marmlada i kalinamala lubią to.
  12. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    no to przyslowiowa klapa dopisuje kolejny rzad do stracowych
     
  13. kawonar

    kawonar Czeladnik forum

    Dlatego proponuję wprowadzenie wyszukiwarki itemów


     
    gosiunia007, hapsak89 oraz dorota444 lubią to.
  14. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    przydala by sie taka wyszukiwarka juz wczoraj zaczalem szukac itemow z 10 razy przejrzalem wszystko i dopiero dzis za 7 razem znlazlem 2 brakujace schowaly sie w ogrodzie ozdobnym pozdrawiam wszystkich
     
    kalinamala lubi to.
  15. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No ja jednego itemu nie moge odszukać... A loguje się codziennie. Może jeszcze raz wszystko sprawdzę... Znając moje szczęście umiescilam gdzies na pnączu i nie da się zdjąć :D Edit: myliłam się; schował się na Wybrzeżu Rozbitków, ale tak sprytnie,że go wcale widac nie było ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2023
  16. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    mam to samo niebyło mnie 2 lata.
     
  17. wojteks100

    wojteks100 Czeladnik forum

    masakra z tym szukaniem przecież tego przez te lata nazbierało się i weź tego szukaj trzeba poświęcić cały dzień na szukanie:cry:
     
    bogusiania lubi to.
  18. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Oj coś nie za dobrze, dziś zniżki, a jutro BB, szkoda, że nie razem :(
     
  19. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Naprawdę wydajecie tyle realnych pieniędzy na grę?????o_O Serio??? Wiecie, ile za to można miesięcznie kupić książek albo pójść do kina czy teatru? Takie przykłady, bo akurat gra nalezy do kategorii przyjemności. Za takie pieniądze można oczywiście zrobić wiele innych dobrych, filantropijnych rzeczy.
    Ciekawe, czy mnie z tym postem wywalą gdzies w otchłań:p

    Edit: Jeśli ktoś się poczuł urażony moim zdziwieniem, szczerze przepraszam. Widocznie to kwestia skali, dla mnie.
    A za dobrą pracę zawsze należy się wynagrodzenie, to oczywiste.
    I jeszcze jeden okrzyk - niech żyją biblioteki !;)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2023
    bogusiania, kornik12 oraz hlnrys lubią to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    53klasa, no cóż... Brutalna prawda jest taka, że że gdyby każdy miał takie podejście, to ta gra najzwyczajniej w świecie by nie istniała... Ani żadna inna darmowa gra. Wszystkie te gry opierają się na tym, że część Graczy wydaje realne pieniądze, żeby coś zdobyć szybciej, łatwiej, więcej. Bez nich zostałoby nam układanie pasjansa albo np. czytanie książek... Ale tylko tych z publicznych bibliotek, bo żeby kupić książkę czy pójść do kina, to już trzeba zapłacić... I bynajmniej nie florenami zdobytymi za darmo w grze;)

    Mam taką zasadę, że nie zaglądam nikomu do portfela, bo to doprawdy nie moja sprawa ile i na co ktoś wydaje swoje własne, ciężko zapracowane pieniądze. Tobie chyba też nie byłoby przyjemnie, gdyby np. sąsiadka Cię rozliczała ile czego kupujesz i z wyższością wypominała, że można to wydać na inne, wznioślejsze cele...