Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    U mnie około 70 kręceń i nie mam itemu, dałam sobie spokój, może innym razem wpadnie ;)
     
  2. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Hmm, ja sobie powiedziałem, że chcę Kociany (na razie jest 11), a postrachy wpadały wtedy jako efekt uboczny (dziś 5).
    Zużyłem to co wypadło ze 100 skrzyń koła fortuny VI, trochę resztek skrzyń z mniejszym numerem.
    Czerwone żółwie nie są już zagrożone wyginięciem - już 44 zagrody w pasku...
     
  3. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Pokręciłam 14 razy - by koło nie zardzewiało. Jeden wpadł, wystarczy.
    Nie są mi zresztą potrzebne, a pewnie i tak jeszcze wpadną i będą miauczeć w pasku...
    Reszta pojawiających się dziś u mnie nagród na kole, to bardzo ładna okazja na zmarnowanie wejściówek.
     
  4. Inka.99

    Inka.99 Czeladnik forum

    " bardzo ładna okazja na zmarnowanie wejściówek " no święta racja !
    przy tym mini evencie bonusy 100% i 200% prawie znikają z koła a te przebrzydłe żółte warsztaciki nie mogą też wtedy zniknąć? żeby miały w sobie chociaż podstawy to przy powtarzającym się co 2-3 dni evencie "szybkie zagrody " można by tej owczej wełny naprodukować ( pod warunkiem że ma się owce na zapasie ) a tak zapychają tylko pasek i marnują wejściówki.
    Może jestem mało wymagająca ale gdyby tak expres był chociaż 1 raz w miesiącu i przywoził czerwone ulepszenia czy XXL drzewek to mała bo mała szansa by trochę przewietrzyć pasek.
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    pierwsze krecenie kołem dzisiaj :p :p

    [​IMG]
     
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mi na tym itemie nie zależy aż tak żeby tracić imprezowe wejściówki. Prędzej czy później i tak wpadną takie ilości, że nie będzie gdzie postawić. Kołem zatem nie kręcę.
     
    Aisha1969, AngelGina oraz nuka20 lubią to.
  7. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Baby Boom od 14 do 22 czyli idealnie jak będę w pracy i dobrze po co się stresować, kocham tę grę :inlove: :cry:
     
  8. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Utylizator za wiele pożera ...
     
  9. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    czy kupujecie nowy rząd chmur?
     
    Luna11.11 lubi to.
  10. abask

    abask Komandor forum

    Ja nie. Mi się nie opłaca.
     
  11. ryzio

    ryzio Weteran forum

    ja też nie
     
  12. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    heja , gdzie znajdę info co zawiera skrzynia f.k.f. IV?
     
    Aisha1969 lubi to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  14. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    jeszcze 17 farmarek i mam cały wybieg 8) wpadło mi raz 150 fm nawet
     
    QAtaner77 i marmlada lubią to.
  15. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    no i wyprzedaż JC, po ostatnim evencie, gdzie wylotki leciały ludziom jak krew z nosa, pewnie wielu chętnie nabędzie8)
     
    zielonygroszek83, marmlada oraz hlnrys lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  17. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    business is business, jak to powiadają, to w końcu komercyjne przedsięwzięcie 8).

    jededn JC na farme, czyli jak masz kilka farm, to możesz kupić kilka JC i po następnym G&T te kilka można mieć na głównej farmie ;)
    mam jedną farmę, więć nie będę mieć kilka, tego jednego też nie, 11 ostatnio wystarczyło.
    Ale że niektórzy będą mieli te kilka, to na następny G&T pewnie będzie łatwiej nabyć kolejnego.:)
     
  18. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Wybacz PitchforkOfDoom, ale się z Tobą nie zgodzę. ;)
    Bywały już przecież wielokrotnie takie wyprzedaże JC i nigdy nie wpłynęło to na ich większą dostępność w kolejnych G&T.
    Handlarze działali i dalej będą działać. Pewnie nawet prężniej niż dotychczas, bo w końcu będzie więcej JC do szybkiego przechwycenia, by później opędzlować to x 10 ;)
     
  19. ryzio

    ryzio Weteran forum

    uuuu chyba jednak farmerskiego ekspresu nie będzie :(a szkoda, bo czekałam na ten event
     
  20. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Nie będę już pisał że u nas zawsze piszą jak chcą.Masz z Czeskiego Forum
    [​IMG]
    [​IMG]