Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    A nie mowilam, ze nie koniec na prezentach :):):),
    teraz nie marudzmy, tylko dziekujmy BP :):),
    cos mi sie wydaje, ze nie koniec na tym;)
     
  2. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    no ja w sumie tylko popatrzę na pnącze (itemów brak), no i nie trzeba było sobie robić przerwy w grze.
     
    Anetta41, darbus1961 oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A to się towarzystwo rozbestwiło xD:cry:xD
    Poprzeglądajcie Ogłoszenia, zaglądajcie do newsów, bo fajne rzeczy wpadają i szkoda coś przeoczyć:)
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak będziecie przeglądali ogłoszenia, to zwróćcie uwagę na dzisiejsze Baby Boom. Bo razem z nim w pakiecie mamy też Wesoły Dzień Obniżek. :)
    Owocnego klonowania ;)
     
  5. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    To miła niespodziankaxDxDxD
     
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    nauczono mnie od najmlodszych lat, ze za prezenty sie dziekuje a nie marudzi;)xDxD,
    to ja tak z grzecznosci dziekuje BP ;), i po cichutku mysle, a moze cos jeszczexDxDxD,
    to moje 10 lat spedzonych w Waszym farmerskim towarzystwie;), milo i przyjemnie;)
     
  7. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    To nie żart ,kto systematycznie gra , ten ma potrzebne itemy...ja posiadam wszystkie.Pozdrowienia
     
  8. _Sabrina

    _Sabrina Młodszy ekspert

    Dziękuję BP za wspólne 12 lat :inlove: i było jak w zyciu Raz dobrze a raz tak sobie ale ogólnie to Spoko:inlove:
     
  9. annaorlowska

    annaorlowska Młodszy ekspert

    Asy z papieru czy mozna je gdzies znależć
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    jeżeli logowałes się systematycznie w 2021 to pewnie masz szukaj czy gdzieś nie wystawiłaś np na pnącze albo w ogrodzie ozdobnym jest to prezent od Franka
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Asy z papieru były nagrodą za codzienne logowanie się i odbieranie prezentów u Franka w lipcu 2021r. Tak wygląda ten item:
    I Asy z papieru.png
    Jeśli grałaś na tyle regularnie, aby go zdobyć, a nie masz tego itemu w inwentarzu, to z pewnością stoi w jakimś ogrodzie/na pnączu. Poszukaj go proszę, jeśli nie uda Ci się go znaleźć pozostaje kontakt z Pomocą techniczną.
     
  12. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    ja znalazłam na pnączu i czekam do jutra z młotkiem:D
     
  13. annaorlowska

    annaorlowska Młodszy ekspert

    Logowałam sie codziennie
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To już wiem czemu go nie mam:p W drugiej połowie lipca byłem na wyjeździe zorganizowanym w/na (nie wiem która forma jest poprawna) Czarnogórze i miałem lepsze zajęcia niż logowanie się na farmę:)
     
    kawocz lubi to.
  15. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    No pewnie że masz rację wiesz non stop w gumiakach i z widłami w rękach przecież to ciężka mozolna praca nam też się coś należy od życia dlatego chcemy fajne i wartościowe nagrody ;)
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Robicie coś w oazach?
    Bo wiecie... Jeszcze przez chwilę mamy BB i Wesoły dzień obniżek. Do 22.00 dzisiaj :)
     
  17. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Pełna oaza kotów czeka na hodowlany:D
    Trochę szkoda, że nie dałam tam trochę piesków. Miałyby weselej.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wyprz ZB-mogę sprzedać swoje?o_O :p
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja też i za połowę ceny co BP chcę, dobra za ćwierć.
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    czyżby nowe pole na itemy?