Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    nie trzeba przesiadywać na forum, wystarczy przeczytać ogłoszenie , albo mieć fajnych Sąsiadów, którzy przyślą sówkę :inlove:

    ja jak loguję się na farmę , to zawsze klikam forum i ogłoszenia . Myślę, że większość z nas tak robi
     
  2. Elatea

    Elatea Aktywny autor

    Jak często zmieniają się nagrody u Renzo? Nie wiem czy teraz wydawać wszystko czy czekać na następny raz.
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zajrzyj proszę do Poradnika >>klik<<. Aktualizacje nagród zawarte są w kolejnych postach. Jak widać, nie ma reguły. Poprzednia zmiana miała miejsce w sierpniu, a jeszcze wcześniejsza - rok temu.
     
  4. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    chyba znowu zbieram na plac budowy xD jeszcze 800 z hakiem
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Właśnie, to za rzadko:(. Ja już wykupiłam niemal wszystko, monet mam mnóstwo. A na następne Renzo będę miała pusty sklep. Moim zdaniem sklep powinien się uzupełniać jakoś na bieżąco. Przynajmniej ze dwie pozycje - w taki sposób, że gdy towar jest wykupiony, wskakuje następna niespodzianka. Inaczej po co brać udział w Renzo, skoro nie mam na co wydać monetek?
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Część nagród u Renzo odnawia się przy każdej jego wizycie. To te zaznaczone bladym, zielonkawym kolorem. Faktem jest jednak, że wartościowsze nagrody można kupić raz, a później trzeba czekać na aktualizację.
    renzo.PNG
     
    53klasa i krasnoludek10 lubią to.
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zapraszam w tej sprawie do pomocy technicznej.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Czy warto kupić mysz imprezową? 250 fl to trochę dużo...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To zależy jakie masz cele w grze.
    BP chyba teraz chce zrobić 1s fabryki.
     
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    i mamy prezenty urodzinowe:), dziekuje BP, :)
    moze jeszcze nie koniec na tym, hmm, do konca naszego swieta zostalo jeszcze troszke czasu,:)
    moze jakas niespodzianka jeszcze nas czeka, ;), ciezkie czasy nastaly, BP stara sie jak moze,
    mnie cieszy ze jestesmy jeszcze razem juz tyle lat, ;), ale to tylko moje zdanie;)
    Pozdrawiam farmerska brac, i bawmy sie jeszcze kilka, albo kilkanascie latek razem ;)
    Farma, to jednak fajna spokojna rozrywka ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2022
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ale nam dozują prezenty :)
     
  12. Malwina-02

    Malwina-02 Okazjonalny autor

    Dozują ;)
    prezenty fajna rzecz - szkoda że niektóre płatne :p
     
  13. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Czy dobrze zrozumiałam że dostałam pnącza x3 i mogę tylko sobie na nie popatrzeć, bo nie mam nagród ?? To jakiś żart?
     
  14. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    skąd itemy na te pnącza?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. Inka.99

    Inka.99 Czeladnik forum

    Itemy rozdawał Franek za codzienne logowanie się do gry
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  16. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    za codzienne logowania w poprzednich miesiącach,sprawdź na polach albo na pnączach,ja jeden dałam na pnącze i muszę czekać do jutra żeby zdjąć
     
  17. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Zdaje się że z prezentów od Franka, które dostawaliśmy w zeszłym roku za codzienne logowanie - jak ktoś nie ma wszystkich to gałązki będą puste stały i czekały na jakie wyprzedaże, czy inną możliwość uzupełnienia - u mnie z tego co widzę prawie połowy brakuje, ale niemożliwe, bym aż tylu nie odebrała logując się do gry codziennie - trochę szukania mnie czeka , bo pewnie gdzieś poutykane stoją :music:
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  18. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    udalo mi sie zapelnic wszystkie 3 pnacza :),
    moze bedzie mozliwosc wymiany tych itemow podczas najblizszego GT, aby wszyscy spokojnie mogli zapelnic pnacza ;)
    Pozdrawiam, milego dzionka, i, trzymajmy sie zdrowo;)
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszyscy pamiętają o odebraniu Urodzinowego prezentu >>klik<<?
     
  20. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    I następny prezent 12BDAY ,a w nim opryskiwacz:inlove: