Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    U mnie z expresu szynszyla,czerwone kroliki i czerwone pajaki a do pociagu wstawiam zolte strzygalnie owiec mam ich az 250 jest czym jezdzic.
     
  2. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    na 44 ładunki tylko 2 czerwone pająki ,reszta pojedzie dalej
     
    miwi45 lubi to.
  3. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Gdzie te ładunki, bo chcę wystawić i szukam i szukam :cry:
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W zakładce z zagrodami. Wpisz w wyszukiwarce inwentarza na farmie lub wyspie np. ład i powinny być wyświetlone.
     
    elwira17 lubi to.
  5. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Ten pociąg to porażka :( Tajemniczego ładunku brak :( To nie pierwszy raz .
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Niemożliwe, sprawdź może dokładnie z poziomu farmy i wyspy w zakładce z zagrodami.
     
  7. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Kupiłam 33 ts. Mam dwa wyraki i 6 pomarańczowych mant, z ciekawszych zagród wypadły też raz meduzy. Reszta żółte staruszki.
    Na ekspres nigdy nie mam głowy. 5 ładunków dojrzewa na farmie. Na wyspie miałam 2. Jeden dał różowe kraby, drugi się inkubuje.
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja kupiłam 4 szt i dostałam wyraki żółciaki idą do expressu,na razie tylko farmowe: dostałam różowe wrony i czerwone pająki
     
    kaska860, ewanta oraz nuka20 lubią to.
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też kupiłam 6 i co?nico:(
     
  10. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    ja kupiłem 60 tsów i zero wyraków tylko papuzie gniazda i to tylko 3 sztuki :/
     
    Miodzio222 i ewanta lubią to.
  11. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Sprawdzałam kilka razy . To nie pierwszy raz , w poprzednim pociągu z zagrodami też tak miałam . :(
     
    PoloMit lubi to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie nigdy to się jeszcze nie zdarzyło, nikt też takiej sytuacji nie zgłasza. Jeśli tylko wysłałaś pociąg z zagrodami czy fabrykami to po godzinie musi wrócić z ładunkiem, jeżeli nie odbierzesz samodzielnie to będzie po krótkim czasie dopisany automatycznie. Tak czy tak to musi być. Jeśli coś u Ciebie się nie zgadza to napisz proszę do PT, konto zostanie sprawdzone.
     
  13. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Spróbuj wyjść z pociągu i wejść ponownie - u mnie zadziałało i pojawia się pociąg z ładunkiem.
     
  14. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    niestety mnie też to spotkało
    pociąg wrócił bez ładunku i ponowne logowanie też nie pomogło
     
  15. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Wylogowałam się nawet z gry i nic
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    SMOD_Atena prosiła powyżej, aby w takich sytuacjach kontaktować się z Pomocą techniczną. Z poziomu forum nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.
     
  17. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Juz mnie sie tego wysylac nie chce, kiedys jak mozna bylo zdobyc nowe zagrody to byla wieksza motywacja... Jakby nastepnym razem na drzewka dali takie cyferki aby sie pozbyc tych z kola to by bylo super ale malo prawdopodobne.
     
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wow,,a nie zastanawiałeś jednak nad pakietem,wow,900 florków!!!xD:cry:-.-
     
    miwi45 lubi to.
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Po długim czasie niekupowania tajemniczych zagród skusiłam się na cztery sztuki i samo badziewie-.-
     
    miwi45 lubi to.
  20. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Nie wiem co się dzisiaj dzieje z farmą cały dzień ale to jakaś masakra, ładowanie trwa wieczność, a chęć kupienia czegoś na targu kończyła się zablokowaniem na 100% i odświeżaniem gry. Z reguły bezproblemowo gra mi działa na kliencie, internet mam taki jak zawsze, laptop też ten sam, ale nie wiem może to tylko u mnie? A co do ekspresu to jak sobie przypomnę to wysyłam i mam już coś około 20 ładunków.