Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    [​IMG]

    takie to skarby dostalem z moich 29 picolakow.........:cry::cry: na szczescie jest 1 drzewko florkowe :inlove: szkoda ze parasolek i kwiecistych tak malo.......:cry::cry:
     
  2. Edixdxd

    Edixdxd Forum Pro

    W pełni pojawiła się nowa roślina Kosiarka. Skąd mam wziąć tą roślinę? Obecny stan 0.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zapoznaj sie z tym postem: KLIK.
     
    krasnoludek10 i Edixdxd lubią to.
  4. halina54

    halina54 Hrabia forum

    ....gratuluje Jacku.. fajna kolekcje zebrales ...podziwiam za cierpliwosc,ja wystawiam zaraz po otrzymaniu
     
  5. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    To jajo królika nawet nawet co 8 godzin +1 warsztaty szkoda że florki wydałam na kombajn za pól ceny:cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Tak dla ścisłości,
    +1 do warsztatów przez 8h co 72h
    Byłoby za różowo gdyby tak szalał w kółko co 8 godzin ;)
     
  7. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Niestety jest błąd w tłumaczeniu na farmeramie i pisze +1 co 8 godzin, też mnie to zastanawiało o co z tym chodzi że tak często :p
    Zastanawiam się czy kupić jakieś jajko czy kolejna menażerię itp. :p
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  9. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    BB dzisiaj to porażka zero przeskoków pstrąg zdobyty nie klonuje juz
     
    izabell2468 i krasnoludek10 lubią to.
  10. kamder

    kamder Hrabia forum

    Trochę przeskoków było podczas obniżki :)
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    I ja skorzystałam z obniżki i kilka perełek wpadło :music:

    kam.png bob.png ana.png pand.png
     
  12. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A tak między nami ci co którzy pracują i tym podobne po 12 np. godzin w tygodniu , to już nie mają szans na kupienie super nawozu bo jest w środę od 14 .00 - do 16.00 ! I tylko przez dwie godziny ! Trochę przegięcie . To znaczy , że mamy się obejść smakiem i już w sobotę nie będzie tej gali super nawozu ? - kiedyś było co weekend a teraz jest raz na miesiąc .... Co tak żałuje Miecio tego super nawozu i to za gotówkę ? Nie rozumiem tego ......
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2021
    ewanta i krasnoludek10 lubią to.
  13. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Hej mam pytanie w wspaniałym pakiecie farmera jest wzmacniacz do żniw pełni księżyca, ten wzmacniacz działa na zasadzie umieszczenia go w slocie diamentowym/złotym/srebnym?
     
    ewanta i krasnoludek10 lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli to pytanie jest aktualne to wzmacniacz żniw podczas pełni księżyca nie zajmuje żadnego slotu, po aktywowaniu ikona jest nad slotami, tam gdzie np. bonusy z koła fortuny.
     
    ewanta, michal01096 oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Dzięki serdeczne za odpowiedź. I oczywiście że aktualne :D Właśnie zakupiłem ten pakiecik bo właśnie sie wahałem. Niestety ale wszystkie sloty u mnie zajęte na dłuższy czas więc nie miałbym po co kupować tego pakietu a tak już zakupiony :inlove:
     
    ewanta i krasnoludek10 lubią to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak w ramach przypomnienia... Farmerski ekspres już kursuje i można pozbywać się w nim żółtych mleczarni (i nie tylko). Najbardziej mi chyba na czerwonych pająkach zależy, zwłaszcza że będą z podstawą :)
     
  17. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Właśnie odnośnie farmerskiego ekspresu. Jakie wysyłacie kombinacje zagród/warsztatów ekspresem by wyszło 1000ptk względnie jak najtaniej? Bo mi wychodzi że 6 żółtych zagród słoni daje 1000ptk, co się przekłada że tajemniczy ładunek kosztuje mnie 270 000 SG. Można to jakoś taniej ogarnąć czy bez szans?
     
    ewanta i krasnoludek10 lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja zawsze mam mnóstwo żółtych punktów zbioru piór kaczych, 2 wystarczą na jeden wsad do pociągu.
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Szkoda, że nie ma żadnych rarytasów, acz czerwonymi pająkami, czy pomarańczowymi kawiami i ośmiornicami też nie pogardzę.
    Zawsze to lepsze niż żółte strzygalnie (161) czy pomarańczowe osły (376) :)
     
    ewanta lubi to.
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    kupiłam 6 zagadkowych zagród z nadzieją na papuzie gniazdo- i jest :inlove: i papuzie i wyraki:inlove: