Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    ja wyslalem 4 razy po 2020 i dostalem zwykle drzewka
     
  2. Dziadek_Maczek

    Dziadek_Maczek Okazjonalny autor

    Ja chyba za trzecim razem obstawiłem 2 x 500 w jednej kolejce i puściłem pociąg. Liczyłem na dwie sadzonki, przyjechała jedna. Druga włożona XL wyparowała:(
     
    miwi45, krasnoludek10 oraz aleksandra lubią to.
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    hi,hi,pociąg zawsze przywozi 1 sadzonkę:p,chyba:p
     
  4. Dziadek_Maczek

    Dziadek_Maczek Okazjonalny autor

    Doczytałem:p
    Wychodzi na to, że maszynista wziął sobie mój drugi wsad i postawił na pulpicie;)
     
    miwi45, aleksandra oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam Mietek dzisiaj wybudził się z bardzo długiego letargu 8)zajrzał mi do stodoły i stwierdził że czas wystawić co nieco ze stodoły oraz żeby zakupić nowe drzewka bo potrzeba robić zalegle misje i co miałem począć kupiłem po pakiecie plus to co miałem z eventów i wypadło po kilka sztuk dąb z Allouville ,pochyłe , krzywe, kapokowe ,smocze, tęczowy eukaliptus i po jednej sztuce jakaranda i fouquieria . Plus z zagród 2szt papuzie gniazdo . Oraz że przez rok zbierałem to ich trochę na chomikowałem skrzyń piccolo i ku wielkiej radości z 38szt wypadł :pjeden florenowiec,5szt chomicza muchołapka,3szt nieumarły skarb,2szt cylinder iluzjonisty,3szt wieczne poszukiwanie skarbu,2szt kosiarz trawy,3szt kijek pogo,2szt parasolka w kropki,2szt uczeń ingrid,2szt inwazja robali,2szt bajkowe źródło,3szt genialny wielozadaniowiec,2szt tańczący z liśćmi,4szt kwieciste melodie,1szt zabawa w wodzie,1szt kumpel niedźwiedź. Więc jestem zadowolony :inlove:a Mietek stwierdził że morze znowu iść w sen zimowy .
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W poradniku jest taka infomacja:

     
    Magdam.1__, miwi45 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. Dziadek_Maczek

    Dziadek_Maczek Okazjonalny autor

    Dziękuję, już to wiem.
     
    miwi45, aleksandra oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wiedziałamxD
     
  9. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    Jestem tradycjonalistą i nie kupuję pakietów typu za 199 florenów. Więc zasadziłem 24 drzewka nowe na Baharamie i... wypadła 1szt. Jakaranda. Ale na Famie zasadziłem 44 drzewka i... żeby nie wypadła ani jedna sztuka Methuselah to jakaś kpina. Wiem, że to losowo wypada itd. ale bez przesady. W końcu po części rozumiem... coraz mniej graczy to trza jakoś zarabiać, ale chyba następnym razem sobie odpuszczę.
    Poza tym zgadzam się z opinią wielu graczy - Pociąg to jakaś porażka - mam zamieniać drzewa xl żeby dostać też xl albo xxl te same ? Oferta nic nie jest atrakcyjna... to co ma wypaść z dostawy to mam po 20szt. w magazynie, szkoda nawet ten pociąg puszczać.
     
  10. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Dlatego ja wczoraj odpuscilem szkoda mi glowe zameczac i pamietac o tym co godzine
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Chyba złośliwie nam dają te szybkie produkowanie w warsztacikach, kiedy wypadajek z tego nie będzie, może dbają o zbiory na bahramie
     
  12. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Przepraszam, czy tylko u mnie Baby boom nie działa? Miał być od piątku od 18.00 a u mnie wciąż nie ma. Nikt inny tego nie zgłaszał.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przeloguj się.:)
     
    53klasa i krasnoludek10 lubią to.
  14. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Dziękuję :):))
     
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Co myślicie o tych pakietach z głębi oceanu?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Pamietajcie o pelni... oczywiscie kto chce ;d
     
    krasnoludek10, MargolciowyRaj oraz pbkl lubią to.
  17. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Troszke mnie kusi, ale niezbyt mocno. Troche kasy trzeba wydac. Nie jest to np co tydzien a od razu.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  18. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    No zgadza się i jak cwanie8) chcesz piccolo i pnącze kupuj wszystko . Żeby zjeść marchewkę pierwsze musisz zjeść kij o_O. Mieci znowu się obudził :cry:i mówi kupuj trzeba odnowić zapasy piccolo a nóż znowu się trafi florenowiec i jakiś cylinder iluzjonisty z większej ilości skrzynek :inlove:
     
    oset53, wiktoria2672 oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    CO SIĘ DZIŚ DZIEJE Z TĄ GRĄ - LOGUJE SIĘ GODZINĘ !!!!!!!111
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    dorota444, nie pisz proszę wielkimi literami, na problemy z logowaniem nie pomoże, a jest niezgodne z zasadami forum.

    To indywidualny problem, u mnie gra działa prawidłowo, nie ma też innych zgłoszeń. Spróbuj sprawdzić swoje połączenie internetowe, może transfer zwolnił.