Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Są nowości, takie, że język połamię - nie powtórzę nazw :)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Z tego co pamiętam to poprzedni ekspres też był "taki sobie" i nie puściłam żadnego kursu... Tym razem będzie podobnie... I dobrze, wystarczająco dużo czasu poświęcę na wielkie poszukiwania pochowanych przez szopy przedmiotów, gdyby mi przyszło jeszcze pamiętać o pociągu...:wuerg:
     
    jakleci.bozena21 i miwi45 lubią to.
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    dokladnie pamietam ze nowosci byly maly % szans ale to jakos motywowalo, poza tym tyle sie tego z kola nazbieralo ze tez mozna by wymienic ale tak jak piszecie bez szalu
     
  4. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Nawet nie bede nic
    Teraz tez nie lepszy, nie biore w nim udzialu bo tych drzewek ktore moge dostac mam duzo. A ewent z szukaniem skonczylam, tylko do pnacza robilam. Na calosc i to szans nie mam. A w zasadzie na ostatnia nagrode. Wiec luzik i wyjazd w gory.
     
    oset53, jakleci.bozena21 oraz miwi45 lubią to.
  5. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dzień Dobry :)
    przyszłam podzielić się swoimi wrażeniami o ekspresie. Widzę, że nie tylko mnie on nie zachęcił (oględnie mówiąc). Jak mam wypuszczać drzewa fasolodowe XL, żeby dostać ... drzewo fasolodowe XL, to mnie się nie chce siedzieć przy farmie.

    PS.
    Czy ja mogę sobie tutaj pokrzyczeć z radości? :D:D
    Mam, mam, mam... Po ciężkich bojach i tysiącach przepuszczonego w szklarni krokusa mam go całego, calutkiego, caluteńkiego ulepszonego :inlove::inlove::music:
    Miłego wieczorku wszystkim :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2021
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a gdzie jest BB,przeciez dzisiaj sie zaczyna misja weekendowa,expresa nie puszcze chociaż mam co załadować,uzbierałam FL i napewno kupie pakiety drzewek,mam nadzieje,ze brakujące wyspowe drzewko wylezie 8)(wiem wiem jest w sezonie do zdobycia)
     
    miwi45 i tabeh lubią to.
  7. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    No własnie gdzie BB? Sprawdzaja nasza cierpliwosc czy zasób super paszy :p
     
  8. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ten łamaniec na wyspę - fouqriera columnaris.
     
    miwi45 lubi to.
  9. alexander56

    alexander56 Generał forum

    juz miałem ładowac do oaz ptaszyska ale skoro BB ani widu ani słychu to sie jeszcze wstrzymuje :sleepy::p
     
    miwi45, Tequilator oraz Ania1234557 lubią to.
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja na razie też nie załadowałam, bo liczę po cichu na hodowlę za 1SP...Ostatnio coś SPaszożerne te eventy.
     
    alexander56 lubi to.
  11. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    To się nazywa "gotowanie żaby". Z resztą tak jest już ze wszystkim. Graczy coraz mniej, a zyski muszą być. Dlatego odnoszę wrażenie, że konie zabawy jest bliski.
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    już miałam wsadzić sygilarię xl,,4 sztuki,,a widzę w nagrodach(sadzonkach) sygilarię xl 1 sztukę,:mad:,to ja podziękuję,,nie jeżdżę,zostaję w domu,tzn na farmieo_O:sleepy:-.-
     
  13. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Już się baliśmy, że nie będzie, ale Wasze prośby ewidentnie poskutkowały: >>klik<< :)

    Dla mnie termin trochę słaby, ale mam nadzieję, że jednak znajdę chwilę, żeby się załapać ;)

    A ekspresem pojeżdżę w wolnych chwilach ze wsadem za 500. Zawsze jest szansa, że chociaż kilka zbędnych XL-ek zamienię na bardziej przydatne XXL-ki.
     
    Miodzio222 i kaska860 lubią to.
  14. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Wlasnie express... zapomnialem znowu ;/ ale jednak wolalbym zagrody bo ich z kola jest od groma ;///
     
    kencik1983 lubi to.
  15. halina54

    halina54 Hrabia forum

    same starocie to po co ich mamy zbierac....coraz marniejsze eventy a coraz wieksze wymagania...ewidentnie gra zmierza ku koncowi bo coraz wiecej farmerow znika z gry....nie kazdy bedzie wszystko kupowal za realna gotowke
     
    aleksandra i kencik1983 lubią to.
  16. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]

    Jest błąd - przy próbie otwarcia skrzyń pokazuje się wartość do wymiany w Ekspresie..... Ludzie odpowiedzialni za grę - ogarnijcie się, bo ilość błędów zamiast maleć to narasta.
     
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Przeloguj się, u mnie pomogło
     
    miwi45 i Krokodylek75 lubią to.
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Dziękuję, faktycznie pomogło :)
     
    miwi45 lubi to.
  19. Dziadek_Maczek

    Dziadek_Maczek Okazjonalny autor

    Fajny ten Ekspres, taki niezbyt opłacalny-.-
    Kilka razy się nim przejechałem i to dosłownie 8)
    Wsadzasz drzewka XL i dostajesz te same w wersji podstawowejo_O
     
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wysłałam 2x,,za 500,po co?nie wiem?:cry: