Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Było niewielkie opóźnienie z możliwością zakupu zagród skorpionów na kliencie, ale już jest OK. Trzeba tylko zamknąć klienta i otworzyć go ponownie, żeby aktualizacja się wgrała.
     
    Miodzio222 lubi to.
  2. kasik_el

    kasik_el Czeladnik forum

    chyba jednak nie:( zamiast skorpiona jest koszyk skorpiona do kupienia za 50 zł
     
  3. lilka4970

    lilka4970 Forumowy żółtodziób

    witam jakie zwierzeta trzeba hodowac do oznaki stawonogow
     
  4. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    skąd mam wziąc skorpiona ?
     
  5. kasik_el

    kasik_el Czeladnik forum

    pszczoły i motyle
     
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli grasz na kliencie to musisz go całkowicie zamknąć (F5 tylko odświeża grę i aktualizację się nie wgrywają). Jeśli po ponownym włączeniu klienta nie będzie możliwości zakupu zagród, to napisz do Pomocy technicznej.

    Skorpiony to nowe zwierzęta na farmie. Musisz kupić zagrody w galerii handlowej albo poczekać aż pojawią się na targu.
    A na początek zapoznaj się z >>ogłoszeniem<<
     
  7. annamariaczajka

    annamariaczajka Czeladnik forum

    znalazłam....
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2021
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    A sprawdzasz w galerii handlowej (ewentualnie pod ikonką czerwonego koszyka, który do niej prowadzi) czy w warsztaciku w mieście? Bo w warsztaciku to by się zgadzało, tam można budować zagrody dopiero od żółtej. Podstawowe zagrody można natomiast kupić w galerii.
     
  9. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Kupujesz czerwonym koszykiem... tak jak rosliny... jest po 8000
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Nowa fabryka wachlarzyków wygenerowała nową kategorię zwierząt czyli skorpiony.
    [​IMG]
     
    MOD_Cookie i miwi45 lubią to.
  11. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dopytałam o tą kwestię i jest to zamierzone działanie na czas eventu. Po jego zakończeniu zostanie przypisana im właściwa kategoria :)
     
  12. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Skoro o skorpionowych kategoriach mowa, przyznam nasz nowy zwierzaczek potrafi nimi zaskoczyć.[​IMG]
     
    MOD_Cookie lubi to.
  13. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Faktycznie, ten problem jest znany. Z poziomu stodoły pojawia się inna przypisana kategoria i ma to zostać poprawione.
     
    xBabciaEwa i -karol1299- lubią to.
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Pierwsze miksy skorpionów, szału nie ma ale coś tam przeskoczyły - jest lazurowy i włochaty. :)
    Jak przeglądałam co mi się trafiło, włochatego nie zauważyłam, bo takie podobne do zwykłych, dopiero "stan posiadania" mi go ujawnił.

    [​IMG]
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba więcej nie wycisnę...[​IMG] Grunt,że jeden róż jest :)
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gwiazda :D
    [​IMG]
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie coś małe przeskoki dzisiaj,wiekszość to cofki,to chyba dlatego ,ze 1SP,echh,szkoda

    zostaje z takim wynikiem :)

    [​IMG]
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję Olga, pierwsza gwiazda nam się urodziła.:):music:
    U mnie cieniutko, ale do przodu.:)
    [​IMG]
    Jeszcze 2 takie lazurowe były i jeden włochaty ze zwykłych, ale nie chciał pozować do zdjęcia.;)
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    witajcie :)
    ...a ja mam dylemat czy budować różowe skorpiony czy dozbierać 1 osobnika na róż warsztat (choć wiadomo, że warsztaty mniej ekonomiczne są).
    Fajnie by było jedno i drugie mieć :p
    No, ale jak jedno, to co...
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuję Aniu :)
    Trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie też się gwiazdy wykluły :)