Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dobre dla tych co czasem szarlatuja..wystawiac je bede tylko wtedy gdy bedzie akcja..a im pozniej to bedzie tym lepiej;)
     
    Miśkowo, orkiszowiec oraz olgs3 lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No dobra, mnie też się zdarza szarłatować xD to wyhaczyłam drugiego do pary za drugim kręceniem

    2.png

    Nawet nie ma za bardzo na co ponarzekać :p
     
  3. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja Ci powiem, że to powinno być zabronione :p:p:p
     
    -norbijas- lubi to.
  4. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ja wykrecilam za 3 proba. Pierwszy byl balwan, druga wiewiorka a trzeci szerszen...

    Bylam zdziwiona tak bardzo, ze az kilka razy sprawdzalam czy to prawda czy mam omamy wzrokowe. Kolo nigdy nie bylo dla mnie az tak laskawe...

    Ja nie szarlatuje, ale lubie takie plusy z itemow.
    Tu wpadnie +15, +50, tam +300 i sie uzbiera... I jest na stale-a to lubie najbardziej :)
     
    orkiszowiec lubi to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kloni17 - Twój post, który nic nie wnosił do tematu mini eventów usunęłam.

    Widzę, że koło jest dość łaskawe w nowości, więc pewnie pokręcę trochę :music:
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja nie wiem co jest grane, chwalicie się jak szybko wykręciliście nowy item a u mnie 12 kręceń i nawet na kole go nie miałam8)

    edit: 50 kręceń za mną nowy item był 8 razy, oczywiście nie trafiłam 8) trafiłam za to 5 żółtych mleczarni i 3 zołte strzygalnie:wuerg:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2021
  7. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    To znaczy, że kręcisz zwykłymi wejściówkami? Większość osób pisze o imprezowych
     
    izabell2468 lubi to.
  8. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    pewnie kręci imprezowymi, ja również tak mam, że wykręconych 100 wejściówek , a itemu ani jednego
    i serio za imprezowe wejściówki jest bardzo dużo żółtych mleczarni i strzygalni - doświadczam tego
     
  9. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    ja niestety mam podobnie :(
    pomarańczowe zagrody, sianogrosze, perfumy.... - niby wszystko sie przyda, ale jakoś się nie cieszę :p
     
  10. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Mam pytanie - szerszenia i kózkę udało mi się postawić na wybiegu - błąd to jest czy prawda ??
    trafiłam 2 i mam obawy czy nie przepadną jeśli to błąd ;):p
     
  11. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    u mnie też z imprezowych co chwila żółciaki wypadają :( A szerszań prawie w co trzecim kręcenie siedzi na kole i śmieje się, niekedy nawet kilka razy pod rząd
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kręciłam imprezoymi.
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Witajcie w klubie.:D:p
    Od wczoraj kręcę i niestety szerszenia nie wykręciłam - 2 kozy i 1 bałwanka mi się udało, a ten uparciuch tylko pokazuje się co jakiś czas i znika.:p
     
    ~czarodziejka i morellaa lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Chyba wszyscy, którzy kręcą imprezowymi w większych ilościach mają tych żółci po kokardy ;) Ja przy każdej okazji wysyłam je pociągiem ale ciągle ich przybywa, pomarańczowe osły i bobry też bardzo często mi się trafiają. Na chwilę obecną mam tak:

    żół.png

    Wczoraj ten Niesforny szerszeń wpadł wyjątkowo szybko ale to rzadkość ;)

    Wszystkie itemy "bonusowe" można postawić na wybiegu :)
     
    orkiszowiec, kaska860 oraz morellaa lubią to.
  15. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Dokladnie, tylko, ze u mnie na kole same kozy w pudelku i wszystkie inne a szerszen widziany tylko dwa razy.
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że pojawi się z czasem i w zwykłym trybie również, trzeba więcej kręcić ;)
     
  17. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    To ja się też pochwalę, na 10 imprezowych 3 kozy w pudełku i 2 niesforne szerszenie :)
     
    bacowa70, morellaa oraz SMOD_Atena lubią to.
  18. Megan

    Megan Komandor forum

    Na 200 kręceń impezowymi do dzisiejszego dnia pojawiło się ok 30 szerszeni, trafiłam dopiero dziś jednego i na tym poprzestaje, nie mam ochoty na taką zabawę a bardziej na taką losowość...
    Dobrze, że w czerwcu odpuściłam wszystkie eventy, przynajmniej z tym mam spokój, czuję że niedługo chyba będzie pożegnanie z grą lub będzie to tylko weekendowe wydanie w moim przypadku.
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nareszcie i u mnie pojawił się szerszeń.:)

    [​IMG]
     
  20. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    A ja teraz mam pecha :p Wykręciłam z 50 imprezowych, jakiś item za każdym razem jako główna nagroda jest, ale żadnego nie wygrałam